Autor Tema: Tražim ime serije, filma, dokumentarca ili crtanog (pitajte ovdje)  (Posjeta: 60050 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Da nije Premiers Baisers? Ta je serija bila dosta popularna i dobila je nekoliko spin-offa koji se čak i danas rade.

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Nije. Bile su neke 2-3 curke u središtu pozornosti ako se ne varam. I one su bile sestre.
Mislim sa samohranim ocem.

Jedna je bila slatka, baš ono tipičnog francuskog izgleda, imala je onako Alizee look, kolko mi se čini.
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Jedine koje se sjećam je Navarro iz 1989. godine i trajala je jako dugo serija. Radi se o samohranom ocu koji je detektiv i više njega pratimo nego kćer, ali samo jedna kćer. I ima Alizee look  ;D

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Nije to to. Ovdje se baš radilo o tinejdžerkama. Tj teen ekipi. Curka je imala oko 16-18 godina.
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Onda jedino može biti neki spin off od Premiers Baisers a ima ih zbilja dosta. Pet, šest sigurno. To je cijeli svijet stvoren o klincima pa teenegerima i studentima. Ako nije ni to, onda ne znam. Gledao sam dosta francuskih serija, ali ovaj put si mi zavezane ruke  ;D

Offline Realist

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
Kako se zove onaj film kad propalice iz razreda idu u posjet bijeloj kuci. Pa svi cugaju u školskom busu, čak se i vozač predozira tabletama.

Lp


Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
http://www.whatismymovie.com/

Opisni pretraživač za filmove.

Offline Realist

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
National Lampoon's Senior Trip http://www.imdb.com/title/tt0113936/
 
https://www.google.ba/search?q=Senior+Trip+%281995%29&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi_0eWavcjLAhViOJoKHaJxAZ0Q_AUIBygB&biw=1024&bih=615
To je to, hvala ti!

Jel zna neko kako se zove onaj film kad profesor dođe radit u najgoru školu u državi i pokušava uvest red. Ekipa krade aute ispred, nose oružje i tak... sami banditi u školi

Offline Laudanum

  • A.C.A.B.
  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • Super mi je mozak
High school high ili po srpski Dzumbus u gimnaziji :D

http://www.imdb.com/title/tt0116531/?ref_=ttrel_rel_tt

Offline PrettyLittleLiar

  • Take a look around. Nothing's normal.
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 105
  • Spol: Ženski
Sjeća li se iko serije koja se pre desetak godina prikazivala na RTRS-u, mislim da se zvala Marinci. Sva radnja se dešavala u vojničkoj bazi, a u centru serije su uglavnom bili piloti koji su upravljali borbenim avionima. Jedan se uvijek izdvajao i u timu je imao velikog protivnika. Pa su se uvijek takmičili. Gledala sam je kao mala pa se ne mogu tačno sjetiti svega, a baš bih voljela da je opet pogledam. I sada ima neka serija Marinci, ali pogledala sam i nije to to.  :nema:
Never trust a pretty girl with an ugly secret. ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Da nije Pensacola: Wings of Gold?

Offline PrettyLittleLiar

  • Take a look around. Nothing's normal.
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 105
  • Spol: Ženski
Jesteee :) Hvala ti  :majstore clapp
Never trust a pretty girl with an ugly secret. ;)

Offline Zlatkohmmm

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 87
pomoc...u pitanju je serija tipa iz 2013-2014, samo jedna sezona je bila od 13 ep i otkazana je....o nekim analiticarima je  i taj lik nesto provaljuje zaveru neku pa ga cak iz te svoje agencije prate i spijuniraju, nesto je provalio kroz neke ukrstene reci....gledao bih opet al nikako ne mogu da se setim kako se zove serija

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Liči na Rubicon.

Offline Zlatkohmmm

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 87
jeste :):):) hvalaaaaa...kolko mi je krivo sto nema bar jos neka sezona :) mnogo mi se dopala serija

Offline PrettyLittleLiar

  • Take a look around. Nothing's normal.
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 105
  • Spol: Ženski
Sjeća li se iko serije, davno je prikazivana, radi se o ženama u zatvoru? Uglavnom skoro cijela radnja se tu i odvija, i prikazuje se nasilje u zatvoru, borbe između klanova... Sjećam se da je među glavnima bila neka žena sa plavom, kratko ošišanom kosom... ??? ???
Never trust a pretty girl with an ugly secret. ;)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Sjeća li se iko serije, davno je prikazivana, radi se o ženama u zatvoru? Uglavnom skoro cijela radnja se tu i odvija, i prikazuje se nasilje u zatvoru, borbe između klanova... Sjećam se da je među glavnima bila neka žena sa plavom, kratko ošišanom kosom... ??? ???


Serije o ženama u zatvoru su Orange is the new Black, Wentworth ili španska Vis a Vis.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Haha da, 2015. i 2013. su stvarno daleka prošlost...

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
https://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,11587.0.html
https://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,34037.0.html

Nije baš davna prošlost, ali su glavne heroine u obe kratko ošišane plavuše i na španskom su...
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline PrettyLittleLiar

  • Take a look around. Nothing's normal.
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 105
  • Spol: Ženski
Nije nijedna od gore navedenih, ali svakako hvala  ;) ;)
Never trust a pretty girl with an ugly secret. ;)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Gledao sam jedan francuski film prije 4-5-6 godina na HRT-u i ne sjećam ga se previše, samo da mi je bio dobar. Mislim da je snimljen u drugoj polovici nultih, vjerojatno neki triler ili suspense.
Muž i žena putuju autom kroz Francusku do škole gdje živi njihovo dijete kako bi otišli po njega. Ne sjećam se je li im dijete u nevolji ili idu onako jer je neki raspust. Koliko se sjećam, to dijete nestane negdje u prvom dijelu filma. Uglavnom, dobar dio filma je u autu dok se muž i žena vozikaju Francuskom. Sjećam se i nekih kadrova crvenog svjetla na semaforu i noćne vožnje.

Riješeno.
http://filmski.net/filmovi/arhiva/1230/crveno-svjetlo/synopsis
« Zadnja izmjena: 09.03.2017. 23:15:16 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
kak se zove serija o onim francuskim curicama, za kojima sam slinio nekoć? išle su na HTVu 90ih još, ako se ne varam. :ono-kao

Ne znam, al se sjećam neke (naravno, francuske) serije o nekoj pariškoj srednjoj školi, a bilo je i curica u njoj, naravno, baš otprilike tih godina je išla. U prijepodnevnom terminu, pa bih pokoju epizodu ulovila u klubu Filozofskog između predavanja... tek toliko da ulovim da govore francuski i da su klincoidni. Bio neki dečko na motoru zgodnički. Ako misliš da bi to moglo biti to, možda nekom drugom potakne vijuge.

Ali me sad to podsjetilo na La Boum... baš idem vidjeti jel ga ima negdje za skinuti, iako sumLjam.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Mrgud

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Treba mi pomoc da pronadjem jedan film koji sam davno gledala a voljela bih ga opet pogledati. Ne sjecam se bas radnje filma posto je bilo jako davno ali se sjecam nekih scena iz filma. Film govori o djevojcici koja je zapravo demon. Prva scena sa kojom film pocinje je da se majka poradja, radja nju, vani je nevrijeme i grmljavina a u kuci se krstovi okrenu naopako. Nakon rodjenja majka ju uzima u narucije a ona nju ogrebe. Sledeca scena koje se sjecam je da majka (ili neka druga zena) vodi djevojcicu na vasar ili tako negdje i slucajno joj neka ciganka uslika auri, koja je skroz crna. I posljednja scena koje se sjecam je da se ta mala djevojcica pokaci sa komsijom koji izvozi auto na rikverc i u tom trenutku nailazi neki kamion sa cijevima, zabija se u komsijino auto i ubija ga.

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Omen 4?

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
I meni deluje da je Omen 4

Offline Mrgud

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Mislim da je to taj film. Hvala vam puno :volim

Offline Mrgud

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Sjeća li se iko serije, davno je prikazivana, radi se o ženama u zatvoru? Uglavnom skoro cijela radnja se tu i odvija, i prikazuje se nasilje u zatvoru, borbe između klanova... Sjećam se da je među glavnima bila neka žena sa plavom, kratko ošišanom kosom... ??? ???

I ja se sjećam te serije,davno sam je gledala na jednoj lokalnoj televiziji...al nikako ne mogu da dođem do imena te serije.

Offline sstojance

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Sjeća li se iko serije, davno je prikazivana, radi se o ženama u zatvoru? Uglavnom skoro cijela radnja se tu i odvija, i prikazuje se nasilje u zatvoru, borbe između klanova... Sjećam se da je među glavnima bila neka žena sa plavom, kratko ošišanom kosom... ??? ???
Da nije
http://www.imdb.com/title/tt0203248/

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Da li neko zna ime serije ili filma po istinitom dogadjaju o bogatom muskarcu i njegovoj povodljivoj partnerki koji kidnapuju zene zarad njegovog seks.izivljavanja a medju zrtvama je i njena sestra?Hvala.

Tags: