Autor Tema: Tražim ime serije, filma, dokumentarca ili crtanog (pitajte ovdje)  (Posjeta: 60233 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Zna li netko kako se zove onaj klasik iz 50-ih ili 40-ih?
Radnja: Mislim da je negdje u 19. stoljeću. Otac od djevojčice mora u rat i pošalje je u žensku školu. Film prati nju, kako joj je težak život, i , čini mi se, da cijelo vrijeme misli da joj je otac mrtav. Na kraju filma slučajno naiđe na njega, grli ga, svi plačemo. On je u kolicima i mislim da je bio dosta slab (ranjen valjda) i nije govorio. U boji,nije bio crno-bijeli.
Mrzim lopatare i limune

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
Zna li netko kako se zove onaj klasik iz 50-ih ili 40-ih?
Radnja: Mislim da je negdje u 19. stoljeću. Otac od djevojčice mora u rat i pošalje je u žensku školu. Film prati nju, kako joj je težak život, i , čini mi se, da cijelo vrijeme misli da joj je otac mrtav. Na kraju filma slučajno naiđe na njega, grli ga, svi plačemo. On je u kolicima i mislim da je bio dosta slab (ranjen valjda) i nije govorio. U boji,nije bio crno-bijeli.

The Little Princess
http://www.imdb.com/title/tt0031580/?ref_=sr_2

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Hvala  smileyNO1
Mrzim lopatare i limune

Offline angelika1

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Ženski
tražim ime serije -djevojka sa super obukom za super vojnike koji su oteti još kao bebe i pretvarani u supervojnike bez osječaja iz zatočeništva pobjegne kao dijete sa prijateljem skriva se po gradu dok odraste a onda radi kao plačenik tajno i skrivajući se od tlačitelja.a noći provodi na vrhu nekog svjetionika ili neznam koje zgrade,ima barkod na potiljku koji skriva kosom.molim ime serije. cry1

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
tražim ime serije -djevojka sa super obukom za super vojnike koji su oteti još kao bebe i pretvarani u supervojnike bez osječaja iz zatočeništva pobjegne kao dijete sa prijateljem skriva se po gradu dok odraste a onda radi kao plačenik tajno i skrivajući se od tlačitelja.a noći provodi na vrhu nekog svjetionika ili neznam koje zgrade,ima barkod na potiljku koji skriva kosom.molim ime serije. cry1

Dark Angel :)

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Trazim ime serije, novija je, samo jedna sezona je bila... Lik posle izlaska iz zatvora odlazi u zabaceno mesto bezeci od oca devojke sa kojom je bio pre odlaska u zatvor, tamo ubija novog serifa  i uzima njegov identitet, u tom gradicu zivi i ta njegova devojka, koja ima novi identitet i porodicu...
U seriji se pojavljuju i amisi,transvestiti, dosta scena seksa, nasilja,itd...

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Trazim ime serije, novija je, samo jedna sezona je bila... Lik posle izlaska iz zatvora odlazi u zabaceno mesto bezeci od oca devojke sa kojom je bio pre odlaska u zatvor, tamo ubija novog serifa  i uzima njegov identitet, u tom gradicu zivi i ta njegova devojka, koja ima novi identitet i porodicu...
U seriji se pojavljuju i amisi,transvestiti, dosta scena seksa, nasilja,itd...

Banshee

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Seća li se neko (iz Srbije, mada je verovatno išla serija i po drugim ex-YU zemljama)  kako se zove serija, išla je negde sredinom-krajem 90ih na Palmi - naziv ima veze sa Akapulkom, mislila sam da je "Vrelina Akapulka", ali nije to, bar tako google kaže ;D radnja je nešto u fazonu da zbog nečeg glavna junakinja (sećam se da se zove Rejčel) biva prinuđena, ucenjena ili šta već da ode u Akapulko i glumi da je bila riba nekom liku koji zbog nečeg pati od amnezije; tu "in the picture" su i njena sestra i još neka ženska, tako nešto... nije ona serija Acapulco H.E.A.T, proveravala sam :)

Offline rambo975

  • Who cares?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 902
  • Spol: Muški
  • Svaka ruža ima trnje
  • Google map koordinata: Moja lokacija

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Zna li itko kako se zove film, bio je u kinima nekad u zadnjih godinu dana.
Francuski ili americki, romantična komedija o paru koji ode na odmor.

Kad se prikazivao trailer, sjecam se scene kad njih dvoje sjede negdje u pustinji u mraku, i dođe do njih neki plemenski lik, a ona padnu u nesvijest!
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Dusansilni

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
Potrebna mi je pomoc oko jedne serije trazim je godinama i ne mogu da je nadjem.Sad seriju sam ja gledao ili na kanalu 9 ili decijoj kragujevackoj ne secam se tacno ali je vrlo moguce da je emitovana i na drugim kanalima.
Serija se desava u Americi i pocinje sa jednim likom o njegovom zivotu i pocinje da radi u prvoj stampariji kod Bena Frenklina,nastavlja se kasnijim epizodama sa njegovim sinom pa unukom i sve tako dok poslednji od njegovih potomaka ne dozivi napad indijanaca kao dete gde mu otimaju sestru,
on je posle trazi godinama ,ne moze da je nadje i kad je konacno nadje ona ne zeli da ide vec da ostane sa indijancima.U seriji je obuhvacen i rat cini mi
se izmedju severa i juga gde glavni lik ostaje bez noge.Nadam se da sam ovo lepo objasnio i da neko zna odgovor.Ovo je ono okvirno cega se secam jer je serija bila jako davno. :)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Zna li netko kako se zove ona budala sto si je u svakoj epizodi zadavala lude izazove? U jednoj epizodi je jeo sendvic dok je skakao iz padobrana.

Ako me pamcenje ne vara: britanski dokumentarac, jedna do dvije sezone, isao na HRT-u prije 10-15 godina.

Cak sam prije koju godinu naletio na njega i bezuspjesno ga probao naci, ali sam opet smetnuo naslov. :-/
Mrzim lopatare i limune


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
To je to! Hvala :)
Mrzim lopatare i limune

Offline DeMoN_17

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Chelsea Forever
ok, hteo bih da pitam za jednu seruju za koju ne znam ime ono sta znam je da je bila dvodelna i opis da su bili na nekom rancu troje braca e sad to znam iz seriju emitritala se ili ovu novu godinu ili proslu a znam da je idela najava i na AXN

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski

Offline DeMoN_17

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Chelsea Forever
http://www.imdb.com/title/tt0387763/ Pasion de gavilanes?

Nije ta ova je bila serija od dve epizode, znam samo da je bila western, americka serija ovu ili proslu godinu je prikazivana, video sam je ovde u serijama onako listeci ali sada ne mogu da je nadjem  :(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Tu imaš dvije poznate obitelji iz povijesti. http://www.imdb.com/title/tt1985443/?ref_=nm_flmg_act_7 - http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12355.html samo tu imaš tri epizode. Prikazivana prošle godine ako se ne varam.

Offline DeMoN_17

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Chelsea Forever
Tu imaš dvije poznate obitelji iz povijesti. http://www.imdb.com/title/tt1985443/?ref_=nm_flmg_act_7 - http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12355.html samo tu imaš tri epizode. Prikazivana prošle godine ako se ne varam.

Jeste to je ta samo ja sam pisao za tri braca ne znam od kud mi je to doslo :facepalm, puno hvala..

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Nedavno sam opet gledao Surviving the Game iz 1994. s Ice-T-om i ostalim facama pa sam se podsjetio da sam kao dijete gledao neki akcijski treš koji se bavio lovom na ljude.
Sjećam se da je radnja bila u budućnosti. Obično nađu neku žrtvu koju smjeste unutar velikog kompleksa ograđenog visokim zidovima pa ga počnu loviti. Sve su to snimale kamere i tako su zarađivali pare. Sve dok im ne dođe naš junak koji im je pretvrd orah i sve ih pobije.
Sjećam se da su svi lovci bili opaki maderfakeri. Jedna ženska je bila bivši Teksaški rendžer koja je odrubila glavu bjeguncu i zato je dobila otkaz. Mislim da je ona ili netko drugi imao gusarski povez na oku.
Mislim da je snimljen negdje od 1984.-1994., ali to je samo moja procjena. I trebao bi biti B produkcija.

Nije nijedan od ovih.
-Onaj u kojem glumi Jean Claude van Damme.
-The Running Man (1987)
-Battle Royale (2000)
-Death Race 2000 (1975)
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Još tri koja nisu:
Deadly Prey (1986)
Death Ring (1993)
Gymkata (1985)

Edit: Našao. Final Round.
« Zadnja izmjena: 04.10.2014. 18:17:35 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Bez.

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Pozz Svima

Trazim Vec duze vrijeme nazalost jos ni traga nisam nasao...
pa ako koa moze pomoci bio bi zahvalan..

Serija 1.
Radi se o Zeni koja radi za osiguravajucu kucu kao agent za prevare osiguranja ...
(nesjecam se bas mnogo o ovoj seriji , al znam da je bilo akcije...)


Serija 2.
Ova serija se prekazivala na OBN prije 5~8 godina  neznam tacno.. nazalost mogao sam samo malo pogledati serije posto sam tada nekada ostao bez obn-a
pricali su na spanskom ako se ne varam .. radi se o  djevojci koja voli da vozi auto  (trke na stazi)  i zaljubi se u momka isto to vozi u trkama ...
taj momak ima svoju firmu / radionicu  nesto u vezi auta..

Ako se sjetim jos detalja  javim vam...

Offline Alisa Brkić

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Ženski
Ljudi, pomagajte. Bukvalno me proganja crtani iz djetinjstva. Ali samo par fleševa imam: Mislim da je riječ o tati medi (mislim da je meda, možda je i neka druga životinja) koji pokazuje sinu medi kućicu u drvetu, imaju neke cool spiralne stepenice... Sve je preslatko.  :dash Moguće da je iz 90 -ih crtani, ili kraj 80.

Offline LjubicaSP

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 26
  • Spol: Ženski
Možda je Medonja ili Little bear, serija na BK televiziji. Pogledaj ovo

https://www.youtube.com/watch?v=taLoHvGDB-k

Offline @mir

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Evo da i ja pitam ovdje o jednoj seriji, mislim da je na pocetnku 2000 godine izasla, ali se mozda prije 6-7 godina prikazivala na HRT1 il HRT2, radi se o nekoj curi i njenom zivotu, mislim da je komedija, znam da je cura ima kratku plavu kosu, i serija ima animiranih scena, msm sjecam da je kao to neki njen dnevnik i ti animirani djelovi serije su mi ostali u sjecanju, moguce da je britanska serije ali nisam siguran, ako neko zna bio bih veoma zahvalan, serija me vec par mjeseci proganja a ne znam kako se zove :)
ALL MEN MUST DIE :)

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice

Offline @mir

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Hvala, al nije ta, glavna glumica u toj seriji mi je nekako bila malo starija, 25-26 godina mozda
ALL MEN MUST DIE :)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Ako ti nitko ne pomogne, oprobaj potražiti na starim HRT-ovim rasporedima, dobar dio je arhiviran. http://web.archive.org/web/20080515000000*/http://raspored.hrt.hr
Mrzim lopatare i limune

Tags: