Općenito > Općenito

Pomoć oko podešavanja rutera

<< < (2/5) > >>

zkarlov:

--- Citat: Veleno - 28.10.2009. 10:58:18 ---Zar nije to default za T-Com Hrvatska?

--- Kraj citata ---

Budala ja. u_jeeeeeeeeee

zkarlov:
Samo bih nadodao. I ja sam u zadnje vrijeme imao puno problema s utorrentom i bitcometom baš u vezi tih portova. Sad sam stavio Bitlord i nemam više takvih problema. Uz to Bitcomet siše memoriju, a da o otvaranju stranica na webu da ne govorim, dok je on uključen. Otišao je u smeće.

pejafor3:
Model je TP LINK 8810
Odem ja na
http://192.168.1.1/
udjem u podešavanja.
(meni su već dali podešen ruter)

NAT -- Port Triggering Setup
Some applications require that specific ports in the Router's firewall be opened for access by the remote parties. Port Trigger dynamically opens up the 'Open Ports' in the firewall when an application on the LAN initiates a TCP/UDP connection to a remote party using the 'Triggering Ports'. The Router allows the remote party from the WAN side to establish new connections back to the application on the LAN side using the 'Open Ports'. A maximum 32 entries can be configured.

mogu da dodam opciju start i end, pretpostavljam da bi tu možda trebao da otvorim recimo 50056 start i 65000 end



na portforwar sam probao, skinuop sam i portchecker
ali uvek dobijem da je CLOSED

petko:
Otvori samo jedan jedini i taj upiši u utorrent, dovoljno je da dobiješ "zeleno svetlo" :)

zkarlov:
Koliko ja znam, start i end ti moraju biti isti, kao i port map.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju