Autor Tema: Twenty Good Years (2006)  (Posjeta: 2207 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Twenty Good Years (2006)
« : 27.10.2009. 19:43:33 »

Opis:
Ova komična serija uvodi nas u živote dva stara prijatelja Johna Masona i Jeffreya Pynea koji su potpuno različitih karaktera. No njih dvojica se slažu u činjenici da im je preostalo dvadesetak godina života te da moraju nadoknaditi sve što su propustili...
John Mason i Jeffrey Pyne prijatelji su različitih karaktera koji se u mnogočemu ne slažu, ali ih zbližava činjenica da im ostaje oko dvadeset godina života u kojima namjeravaju nadoknaditi sve što su propustili. John je impulzivni kirurg koji se tri puta razvodio i nedavno je prisilno umirovljen. Jeffrey Pyne je udovac i sudac u mirovini koji analizira svaku životnu situaciju. Bez obzira na posljedice i komentare ostalih prijatelja i rodbine, njih dvojica žive kao da im je svaki dan posljednji. To uključuje Johnovu trudnu kćer Stellu i Jeffreyeva nezainteresiranog sina Hugha.

Izvor: MojTV

Žanr: komedija

IMDb
Wikipedia
TVDb
« Zadnja izmjena: 22.08.2014. 13:04:22 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: Twenty Good Years
« Odgovor #1 : 27.10.2009. 20:15:15 »
lol mojtv se malo zeznuli ;D smjestili seriju u termin kad je sapunjara najbolje godine na tvu, a kojim slucajem bas su tako i preveli ovu seriju
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Re: Twenty Good Years
« Odgovor #2 : 27.10.2009. 21:09:05 »
da, nisam ni primijetio  :)

ja sam ovo gledao neki dan na kablovskoj (Pink BiH) jednu epizodu. nije loša serija. ako ko ima kakve linkove za epizode: e10,11,12, neka javi na pm ;)
Mrzim lopatare i limune

Tags: