Općenito > Općenito

Novi članovi, predstavite se!

<< < (2/270) > >>

Wennen:
Jel se meni čini, ili na divx-titlovima postoji ceo podforum sa ovakvim nazivom,
i onda je valjda svaki novi član otvarao svoju temu u kojoj se predstavi
u prvom postu, i posle dalje svi spamuju, kao "dobrodošao/la" itd...?

 ;D


A spam je ovde neizbežan, šta ćeš... Dobrodošla Bojana... :)
Želim ti lep provod ovde sa nama, iako nemamo ni kaVanu ni filmove,
vremenom ćeš se navići. A inače imamo i mi jednu ozbiljniju spam temu,
u kojoj ćeš moći da sudeluješ čim dobiješ status prevodioca...

Kako podstičem nove talente na rad... ;D ;D ;D


I dobrodošao bubba, vidim ja da si ti ovde na tajnoj misiji da svi pomremo od smeha... rofl
Situirana gospođa rofl  ;D Ako si ovakav uvek, nisi ni malo beskoristan  smileyNO1

bubba ho-tep:
Ja sam ovdje u ''tajnoj'' potrazi za životnom partnericom koja će se o meni brinuti bolje nego majka. Tuširati me, peglati mi, kuhati, dati džeparac, itd... ;D

Eh da, imamo cijeli podforum za predstavljanje  smajliserenada  :P

jakaka:
Bubba znači uspio si se registrirati clapp, dobro došao i ti  Smajlicvece
I naravno dobrodošli svi naši dragi kolege sa divix titlova  Smajlicvece

I koja je slijedeće tema za ''ukrasti''  ???  ;D

bojanadj:

--- Citat: bubba ho-tep - 27.10.2009. 10:19:05 ---Bojin bata, 90/60/90, imam sve svoje zube, čitam i pišem, u potrazi za dobro situiranom gospođom, moderator na titlovima dok ne shvate da sam beskoristan...  dogyhump

--- Kraj citata ---

Batice  talasi    dobro došao...sad ih imamo  rofl


--- Citat: bubba ho-tep - 27.10.2009. 10:37:02 ---Ja sam ovdje u ''tajnoj'' potrazi za životnom partnericom mi dati džeparac ;D

--- Kraj citata ---

Opet tražiš pare? Pa zar si već potrošio sve što sam ti poslala?  ;D Užas, koštaš me više nego da imam sestru  :\)


--- Citat: bubba ho-tep - 27.10.2009. 10:37:02 ---Eh da, imamo cijeli podforum za predstavljanje  smajliserenada  :P

--- Kraj citata ---

 bleh 

to znači da imamo više spam tema  ;D

p.s. znači ovde se kriješ, a meni tamo uvalio da glumim d.j.  >:(  jadni oni   rofl



--- Citat: Wennen - 27.10.2009. 10:33:08 ---
A spam je ovde neizbežan, šta ćeš... Dobrodošla Bojana... :)
Želim ti lep provod ovde sa nama, iako nemamo ni kaVanu ni filmove,
vremenom ćeš se navići. A inače imamo i mi jednu ozbiljniju spam temu,
u kojoj ćeš moći da sudeluješ čim dobiješ status prevodioca...

Kako podstičem nove talente na rad... ;D ;D ;D

--- Kraj citata ---

Imate spam temu  hiphop  brzo, brzo...kako se ovde dobija status prevodioca ....brže malo  :)

Vladimir Marković Covenant:
Imamo mi članova, što se ne bi svi (koji žele) ovde predstavili. U ovoj temi smo svi novi...
Vladimir Marković
Rođen i odrastao u Zagrebu, živim i radim u Šapcu
Fini, krupniji (da ne kažem debeo) čikica, 34 godine (do Decembra), presrećno oženjen sa preslatkim sinom starim 4 godine i do proleća sa još jednim detetom. Solidno poznajem Engleski, i Crnogorski malo slabije Italijanski, tečno govorim Srpski, Hrvatski i poprilično dobro Bošnjački. Na ovaj sajt sam zalutao tražeći titlove na netu za neku seriju za moju dragu i u glavnom skidam titlove nakon što već odgledam nešto (za arhivu). Probao sam da prevodim, ali jednostavno oduzima mi previše vremena i divim se svima vama koji imate volje i snage da odradite prevod za koji često ne dobijete ni hvala.
Na kraju svega želeo bi da ostanem anoniman te sam zbog toga modifikovao svoje ime dodavši na njega Covenant i svoju sliku obukavši uniformu zvezdane flote i slikavši se na palubi svog omiljenog svemirskog broda.

PS. Volim da čitam fantastiku i nije mi bitno koja je.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju