Općenito > Općenito

Novi članovi, predstavite se!

<< < (262/270) > >>

Josip Rakić-Rale:
Neko vrijeme sam već na forumu, no nisam se predstavio, pa da krenemo.
Zovem se Josip, iz Hrvatske sam. Imam 19 godina. Planiram prevoditi Sci-Fi serije i filmove. Zasad mi je u prvom planu prevesti filmove Zvjezdane Staze: Prvi Kontakt
Drugi plan je prevesti čitavu 4. sezonu serije Zvjezdane Staze: Enterprise.
Volim praviti jezgrovite titlove, no da značenje još uvijek ostane, a ne da se izgubi.
E da i btw, zanima me kako se stječe titula prevoditelj ovdje na forumu... Moram li samo postavljati titlove (s time da naravno zadovolje uvjete) ili još više od toga?

zkarlov:
Dobro došao, Josipe.  drinks

Drugih uvjeta za stjecanje titule prevoditelja nema. Naravno, postoji više razina te titule, a to ovisi o kvaliteti tvojih prijevoda.

Josip Rakić-Rale:
Aye sir.

ScreamMJ:
Dobro došao  talasi

Deleted 1518:
Tko sam ja?
Bio sam netko i nešto na jednoj stranici dok nisam otpuhan u marčanskim burama(kao i masa drugih) i postao #Deleted 1518. Tražio sam ih da u skladu sa Zakonom o privatnosti da obrišu sve moje podatke i objave ali su se oglušili i pretvorili moj nick u #Deleted 1518. Kad bi svi banirani zatražili zaštitu svoje privatnosti vjerojatno bi ostali na samo dvadesetak „Founders & Crews“ i lojalnih članova.
Ponovo sam tražio od njih da izbrišu sve moje postove jer je to moje autorsko djelo. Oni koji se tako kunu i podržavaju zaštitu autorskih prava svojih prevoditelja jednostavno su se oglušili za zaštitu drugih autorskih prava.
Ovdje sam prvenstveno da bi svim potencijalnim budućim članovima ukazao što ih čeka i u kojoj fazi mogu što očekivati. Zato sam u završetku kraćeg eseja pod nazivom  „Titlology in Wayward Pines for Dummies“ koji na humorističko-tragičan način opisuje moja(a i drugih) u  Wayward Pines okruženju u koje je prodrla Titlology filozofija.
P.S. Usprkos svim uvredama, poniženjima, omalovažavanjima i šikaniranjima jer to je način rada njihove stranice(take it or leave it), nisam ni jedan skinuti titl javno objavio.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju