Autor Tema: Nip Tuck  (Posjeta: 58935 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline caligula

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 254
Re: Nip Tuck
« Odgovor #240 : 03.06.2010. 17:06:23 »
Ova serija opet ide na B92... :)

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #241 : 03.06.2010. 18:30:18 »
Ova serija opet ide na B92... :)

da,ali samo finalna sezona... ne repriziraju celu.. a i nasli su termin nemam reci.. u pola jedan posle ponoci,uzas...  cry1

Offline caligula

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 254
Re: Nip Tuck
« Odgovor #242 : 03.06.2010. 21:37:53 »
Pa dobro, morali su malo kasnije...
Serija nije za mladje od 18... :)

Offline Just me...Tanja...

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #243 : 04.06.2010. 02:36:11 »
Za fanove koji ne gledaju seriju preko neta info da je nova sezona Nip - Tuck od juče krenula sa emitovanjem na B92.

Ja sam BigFan.. Zar je neko od vas posumnjao da mi je to promaklo.. A,a jok, c...  srcesmajli

Nije te bilo u vreme kad smo prevodili seriju.Verujem da kao Big fanu, to ti nije promaklo...Bila je repriza 4 i 5 sezone,po nekoliko epizoda zua noć oko pola 1...

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #244 : 04.06.2010. 02:42:57 »
Nije te bilo u vreme kad smo prevodili seriju.Verujem da kao Big fanu, to ti nije promaklo...Bila je repriza 4 i 5 sezone,po nekoliko epizoda zua noć oko pola 1...

Ne razumem?? Poslednja sezona poslednju epizodu je preveo jedan gospodin iz Hrvatske i sozbirom da je znao da sam big big fan na titlu pored svog imena stavio je i moje kao posvecenost.. E sad ne razumem to nije te bilo u vreme kada smo prevodili, mislis da pomognem.. Pa ne verujem ja da bi meni islo od ruke to.. Ja znam engleski ali ne bas tako dobro... Moj problem je taj sto znam odlicno da pricam i slusam al kad trebam da prevodim neka blokada.... Molim te pojasni mis zaista ne razumem  cry1


Offline Just me...Tanja...

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #245 : 05.06.2010. 04:04:32 »
Nije te bilo u vreme kad smo prevodili seriju.Verujem da kao Big fanu, to ti nije promaklo...Bila je repriza 4 i 5 sezone,po nekoliko epizoda zua noć oko pola 1...

Ne razumem?? Poslednja sezona poslednju epizodu je preveo jedan gospodin iz Hrvatske i sozbirom da je znao da sam big big fan na titlu pored svog imena stavio je i moje kao posvecenost.. E sad ne razumem to nije te bilo u vreme kada smo prevodili, mislis da pomognem.. Pa ne verujem ja da bi meni islo od ruke to.. Ja znam engleski ali ne bas tako dobro... Moj problem je taj sto znam odlicno da pricam i slusam al kad trebam da prevodim neka blokada.... Molim te pojasni mis zaista ne razumem  cry1



Nismo se razumele.. Kada sam rekla da te nije bilo kad smo prevodili mislila sam na to da posećuješ forum, pitaš kad će prevod i sl..Jer dok je prevod bio u toku dosta njih se raspitivalo...Nisam mislila ništa loše...Drago mi je da si fan ja je obožavam i žao mi je što se završila...

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #246 : 05.06.2010. 11:10:39 »
Nismo se razumele.. Kada sam rekla da te nije bilo kad smo prevodili mislila sam na to da posećuješ forum, pitaš kad će prevod i sl..Jer dok je prevod bio u toku dosta njih se raspitivalo...Nisam mislila ništa loše...Drago mi je da si fan ja je obožavam i žao mi je što se završila...


aaaaa,pa sto odma ne kazes... =))
Jesam se ja raspitivala kod administratora i dobila konkretan odgovor kad bude bice =)
a za par poslednjih epizoda sam svaki dan smarala coveka koji je prevodio SEAN mu je nadimak doduse nije na ovom forumu =)) Smajlicvece

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #247 : 05.06.2010. 21:40:38 »
Nismo se razumele.. Kada sam rekla da te nije bilo kad smo prevodili mislila sam na to da posećuješ forum, pitaš kad će prevod i sl..Jer dok je prevod bio u toku dosta njih se raspitivalo...Nisam mislila ništa loše...Drago mi je da si fan ja je obožavam i žao mi je što se završila...


aaaaa,pa sto odma ne kazes... =))
Jesam se ja raspitivala kod administratora i dobila konkretan odgovor kad bude bice =)
a za par poslednjih epizoda sam svaki dan smarala coveka koji je prevodio SEAN mu je nadimak doduse nije na ovom forumu =)) Smajlicvece

Ovako nešto da napraviš na ovom forumu dobijaš istog trena doživotni ban.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #248 : 06.06.2010. 00:09:38 »
Nismo se razumele.. Kada sam rekla da te nije bilo kad smo prevodili mislila sam na to da posećuješ forum, pitaš kad će prevod i sl..Jer dok je prevod bio u toku dosta njih se raspitivalo...Nisam mislila ništa loše...Drago mi je da si fan ja je obožavam i žao mi je što se završila...


aaaaa,pa sto odma ne kazes... =))
Jesam se ja raspitivala kod administratora i dobila konkretan odgovor kad bude bice =)
a za par poslednjih epizoda sam svaki dan smarala coveka koji je prevodio SEAN mu je nadimak doduse nije na ovom forumu =)) Smajlicvece

Ovako nešto da napraviš na ovom forumu dobijaš istog trena doživotni ban.


Naravno da znam, procitala sam pravila foruma tako da nece biti problema.. btw kao sto rekoh upucen je pm administratoru koji je bio jasan..izmedju ostalog rekoh vec da prevodila nije sa ovog foruma... tako da , opusteno...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Nip Tuck
« Odgovor #249 : 06.06.2010. 00:20:29 »
Sad vidim, bilo je to 8.4.
Lijepo si sastavila poruku, a i ja sam lijepo odgovorio. ;D

Ja sam počeo šestu sezonu prije možda mjesec dana ali mi se nije svidio početak pa sad odugovlačim sa daljim gledanjem. Nije još puno ostalo, pogledaću do kraja, polako. Sjećam se da je i prevod bio "rijedak", tj. rečenice su skraćivane maksimalno, ispuštajući dosta dijaloga. Ali opet dovoljno je ostalo da se pogleda i razumije epizoda. :)

Naravno, hvala prevodiocima.

Offline Just me...Tanja...

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #250 : 06.06.2010. 01:53:18 »
A zašto su ispuštani dijalozi?

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Nip Tuck
« Odgovor #251 : 06.06.2010. 02:15:42 »
A zašto su ispuštani dijalozi?

Jesi li ti pogledala tu epizodu sa prevodom? Nisu ispuštani dijalozi nego dijelovi dijaloga. U smislu skraćivanja, samo možda malo previše.
Ali, ne želim sad da napravim nekakvu frku oko svega toga. Prevodi nisu bili dobri i onda se Maksi potrudila da ih što bolje sredi i ja sam joj zahvalan na tome.
Možda je ovo samo slučaj sa 6.01, ne znam, nisam dalje gledao još uvijek.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #252 : 06.06.2010. 14:20:32 »
I ja sam nekoliko njih sređivala na slijepo
jer tu seriju ne gledam, pa prije nego što
ih postavim na site provučem ih kroz
SW i onda popravim. Jako puno rečenica
je bilo predugo, linije su bile i preko 60.
Ctrl+E se baš nije koristio, a ostalo je bilo u redu.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #253 : 06.06.2010. 15:31:59 »
u sustini jeste bilo greskica, ali ja engleski znam,a prevod mi posluzi tek onda kada zaribam negde da bacim pogled....  rofl
ma serija je zakon... btw jel ima jos neka u kojoj glumi Julian, samo da nisu Cari ,please  :\)

Offline Just me...Tanja...

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #254 : 07.06.2010. 19:55:56 »
u sustini jeste bilo greskica, ali ja engleski znam,a prevod mi posluzi tek onda kada zaribam negde da bacim pogled....  rofl
ma serija je zakon... btw jel ima jos neka u kojoj glumi Julian, samo da nisu Cari ,please  :\)

Koliko znam nema, ima par novih filmova koje snima ili koji tek trebaju da imaju premijeru.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #255 : 07.06.2010. 20:16:30 »
u sustini jeste bilo greskica, ali ja engleski znam,a prevod mi posluzi tek onda kada zaribam negde da bacim pogled....  rofl
ma serija je zakon... btw jel ima jos neka u kojoj glumi Julian, samo da nisu Cari ,please  :\)

Profiler, tu glumi detektiva.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #256 : 07.06.2010. 20:53:14 »
da,da sad vidim  clapp
dzabalesko nema prevod  rofl

Offline tmw

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Re: Nip Tuck
« Odgovor #257 : 03.07.2010. 13:41:48 »
Kako je dobra serija,odgledao sam sve sezone

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Nip Tuck
« Odgovor #258 : 03.07.2010. 13:50:07 »
Kako je dobra serija,odgledao sam sve sezone

To se ceni =))  clapp

Offline taurusbor

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Nip Tuck
« Odgovor #259 : 26.01.2011. 09:35:18 »
Da li neko ima prevode za svih 19 epizoda sezone 6.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Nip Tuck
« Odgovor #260 : 26.01.2011. 10:07:38 »
Da li neko ima prevode za svih 19 epizoda sezone 6.

Sve ti je ovde http://www.prijevodi-online.org/serije/view/174/nip-tuck, ali je to ovde podeljeno na sezone 6 i 7, a negde to na netu vode kao jednu sezonu, što nije tačno.

Offline Just me...Tanja...

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Ženski
Odg: Nip Tuck
« Odgovor #261 : 06.02.2011. 05:02:27 »
Moja 6 i 7 sezona još uvek čekaju da budu odgledane...Razlog ne gledanja, slučajno saznah kraj...koji mi se ne sviđa... cry1

Offline Nikola_90210

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 137
  • Spol: Muški
Odg: Nip Tuck
« Odgovor #262 : 06.03.2011. 16:46:51 »
Jel pratio neko sad kad se reprizirala na rtlu iza ponoci?zanima me koja je to sezona bila da znam odakle da nastavim da gledam..
i jel ta sedma sezona poslednja tj oce biti jos?

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Nip Tuck
« Odgovor #263 : 06.03.2011. 16:53:03 »
RTL je nedavno prikazao posljednju sezonu, tj. 19 epizoda 6. sezone (po nekim evidencijama to je 10 ep. 6. i 11 ep. 7. sezone).
Prikazali su seriju do kraja.

Offline Nikola_90210

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 137
  • Spol: Muški
Odg: Nip Tuck
« Odgovor #264 : 06.03.2011. 17:19:58 »
Spoiler for Hiden:
znaci poslednja epizoda je ona kad su raskinuli partnerstvo i kad je Sean otputovao?

Inace nisam skontao da li je to poslednja epizoda (za sad) ili je serija definitivno zavrsena?

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Nip Tuck
« Odgovor #265 : 06.03.2011. 17:29:20 »
Završena serija, 100. epizoda je posljednja. Neće biti više.

Evo sadržaj posljednje epizode sa RTL sajta.
Spoiler for Hiden:
U posljednjoj epizodi serije, Sean i Christian razmišljaju o svom turbulentnom i prisnom odnosu koji traje već čitavo desetljeće. Osmi toga, Christian se dogovori s Avom da će operirati Raphael, ukoliko se ona makne iz Mattova života, koji se odrekao svega kako bi mogao biti s njom. I dok se sprema napustiti London, Juliu brine Seanovo mentalno zdravlje jer se on još uvijek ne želi suočiti sa svojim osjećajima i priznati da je povrijeđen.

Tags: