Autor Tema: Stargate SG-1  (Posjeta: 40040 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #90 : 13.11.2013. 07:29:32 »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #91 : 13.11.2013. 11:51:41 »
pročitao sam još prije taj članak skupa s komentarima. fanovi su uglavnom nezadovoljni što će se snimati reboot koji 99% neće imati doticaja sa serijama iz kojih su mogli izvući pun klinac tema.
emmerich je ovim potezom ispao nezahvalno govno i pljunuo u facu nama koji volimo stargate serijale.

Offline Wayward

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #92 : 18.07.2015. 01:20:43 »
Po meni je Stargate SG-1 najbolja sci fi serija.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #93 : 14.09.2015. 08:00:11 »
poceo i ja gledati, stargate film mi je među omiljenim filmovima a sci fi serije me bas i ne privlace, al kako sam procitao da su ameri napali irak da bi prisvojili stargate, koji se navodno nalazi negdje kod drevnog babilonskog grada ur-a moram pogledati da vidim o cemu se radi.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #94 : 16.09.2015. 01:11:19 »
zavrsio sa prvom sezonom i krecem dalje, odlicna sezona, a neki kazu da je loša, bas me zanima zasto i kakve ce biti ostale?

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #95 : 16.09.2015. 01:15:29 »
zavrsio sa prvom sezonom i krecem dalje, odlicna sezona, a neki kazu da je loša, bas me zanima zasto i kakve ce biti ostale?
Znajući tebe - loše. Trundle

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #96 : 16.09.2015. 20:00:44 »
zavrsio sa prvom sezonom i krecem dalje, odlicna sezona, a neki kazu da je loša, bas me zanima zasto i kakve ce biti ostale?

Ako ti je prva bila odlična, ili će ti dalje biti sve bolje, ili ćeš sve više gunđati da nisu ostali vjerni sebi kao u prvoj sezoni.  ;D
Vjerujem da se prigovori odnose na relativnu zastarjelost, pomalo otrcane dijaloge, sporiju radnju, karikaturalnost likova u odnosu na kasnije...
Ali ne daj se smetati, samo nastavi.  smileyNO1 I javljaj kako ti se sviđa.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #97 : 16.09.2015. 21:26:50 »
konsenzus je kako je prva najlošija, obično kažemo "samo izdrži prvu" tako da te vjerojatno čeka dobra zabava

hm, dugo nisam imao kućni rerun


May the Plasma be with you!

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #98 : 17.09.2015. 18:20:20 »
zavrsio sam i sa drugom sezonom, jedva sam se odvojio od monitora, losija je od prve, al je i dalje zanimljivo.
Teal'c i ekipa ko hipiji. haha, kad Teal'c napravi onu facu umirem od smjeha.

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #99 : 17.09.2015. 18:22:54 »
Najjaca Sci fi serija,po meni,zajedno sa atlantisom i univers..:)

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #100 : 18.09.2015. 00:29:58 »
do sad su upoznali neke pametne civilizacije, ali svi zive primitivno, u nekim piramidama, neki u zraku, a gdje su im neboderi, auti, komjuteri, mislim ako smo ih mi izmislili, trebali bi ih i oni imati. ili dok mi stvaramo stvari, oni jacaju mozak, pa im stvari ne trebaju.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #101 : 19.09.2015. 19:03:02 »
evo me na cetvrtoj sezoni, ovo je sve bolje i bolje, i smjesnije.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #102 : 22.09.2015. 00:26:52 »
stigao do seste sezone, za 8 dana pogledao 112 epizoda, jesam nolifer :D

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #103 : 22.09.2015. 01:03:15 »
Znači, oko 10 sati dnevno gledaš. Pa, serija jes odlična, nisi ti kriv. ;D Ja sam je 2put odgledao. smileyNO1

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #104 : 23.09.2015. 21:48:03 »
Tommy, pa pregorit ćeš... Još malo pa ćeš u stvarnom životu početi viđati Goaulde, Jaffe i replikatore  ;D
Koja ti je najbolja sezona dosad?

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #105 : 24.09.2015. 00:26:49 »
Tommy, pa pregorit ćeš... Još malo pa ćeš u stvarnom životu početi viđati Goaulde, Jaffe i replikatore  ;D
Koja ti je najbolja sezona dosad?

sesta mi nije bila bas nesto, mozda su mi dosadili, ili zato jer bez Daniela nije bilo isto, al na kraju su se popravili, i sedma je ponovo dobra.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #106 : 24.09.2015. 01:33:59 »
"Come on, you gotta love those guys!"
—Jack O'Neill

Offline dan555

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
    • SF tim
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #107 : 24.09.2015. 01:46:22 »
Почећеш стално да говориш "Индиииид!".  ;D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #108 : 24.09.2015. 07:09:12 »
Почећеш стално да говориш "Индиииид!".  ;D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #109 : 29.09.2015. 16:14:10 »
zavrsio sa gledanjem, kad sam poceo gledati nisam mogao ni zamisliti da je serija toliko dubokoumna.
Mozda sam se predozirao gledanjem ili sam lud, ali ovdje se, sve vrti oko toga da su sve religije vražja posla.
Cjelokupno gledano odlicna serija, imas sve u jednom, komediju, dramu, akciju, znanstvenu fantastiku.
zadnja epizoda nije bas nesto, kao i cjela 10.ta sezona, al su popravili stvar sa ark of truth, drugi film mi je bezveze.
od svih epizoda najlosija mi je wormhole x -treme.

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #110 : 29.09.2015. 18:44:19 »
zavrsio sa gledanjem, kad sam poceo gledati nisam mogao ni zamisliti da je serija toliko dubokoumna.
Mozda sam se predozirao gledanjem ili sam lud, ali ovdje se, sve vrti oko toga da su sve religije vražja posla.
Cjelokupno gledano odlicna serija, imas sve u jednom, komediju, dramu, akciju, znanstvenu fantastiku.
zadnja epizoda nije bas nesto, kao i cjela 10.ta sezona, al su popravili stvar sa ark of truth, drugi film mi je bezveze.
od svih epizoda najlosija mi je wormhole x -treme.


Odlično primijećeno, ja uvijek tvrdim da je ovo ateistička serija  ;D Nema ni trunke "In God we trust" svjetonazora.

Zadnje dvije sezone su pretumbali glumačku postavu, O'Neil se odmetnuo u generale, ali Cameron i Vala su odličan dodatak (većinom jer su već uigran tim iz Farscapea - usput, jesi li gledao Farscape?  ;D)

Meni su najgore epizode bile one gdje su se skupile scene iz dotadašnjih epizoda pa se kroz nekakvo prisjećanje sve to prepričavalo, bila je valjda jedna takva po svakoj sezoni. A i one s IOA su bile malo suhoparne. Slažem se da im je humor bio jaka strana  smileyNO1 Nešto što fali sadašnjim slabašnih SF-ovima.

Šta je sljedeće? SG: Atlantis?  :P

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #111 : 30.09.2015. 01:12:33 »
zavrsio sa gledanjem, kad sam poceo gledati nisam mogao ni zamisliti da je serija toliko dubokoumna.
Mozda sam se predozirao gledanjem ili sam lud, ali ovdje se, sve vrti oko toga da su sve religije vražja posla.
Cjelokupno gledano odlicna serija, imas sve u jednom, komediju, dramu, akciju, znanstvenu fantastiku.
zadnja epizoda nije bas nesto, kao i cjela 10.ta sezona, al su popravili stvar sa ark of truth, drugi film mi je bezveze.
od svih epizoda najlosija mi je wormhole x -treme.


Odlično primijećeno, ja uvijek tvrdim da je ovo ateistička serija  ;D Nema ni trunke "In God we trust" svjetonazora.

Zadnje dvije sezone su pretumbali glumačku postavu, O'Neil se odmetnuo u generale, ali Cameron i Vala su odličan dodatak (većinom jer su već uigran tim iz Farscapea - usput, jesi li gledao Farscape?  ;D)

Meni su najgore epizode bile one gdje su se skupile scene iz dotadašnjih epizoda pa se kroz nekakvo prisjećanje sve to prepričavalo, bila je valjda jedna takva po svakoj sezoni. A i one s IOA su bile malo suhoparne. Slažem se da im je humor bio jaka strana  smileyNO1 Nešto što fali sadašnjim slabašnih SF-ovima.

Šta je sljedeće? SG: Atlantis?  :P

Dobro nije bas ateisticka, nego vise kako su neke religije smjesne,
u tim epizodama gdje se prisjecaju i jos nekim, trudili su se previse, kao ljudi nisu spremni saznati za vrata, ameri su jedini koji mou srediti goulde, cak su i Thora imali na svojoj strani, ali su zaboravili navesti ono najvaznije, zemlji nije prijetila nikakva opasnost, jer na zemlji nema vise naqada, a i rat sa gouldima su oni poceli, znaci oni su nas sve izlozili opasnosti, zbog svoje znatizelje, goulde je trebalo srediti i osloboditi galaksiju od laznih bogova, ali tajiti ljudima ne.
poceo gledati atlantis i prvih pet epizoda za nista, dosadne, ali sa sestom i sedmom su se popravili pa krecem dalje.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #112 : 30.09.2015. 11:58:22 »
Atlantis ti kasnije postaje bolji kad počnu sve spletke.

Jako nam fali jedan SG.  :(

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #113 : 30.09.2015. 14:08:38 »
od svih epizoda najlosija mi je wormhole x -treme.
LOL, meni je ta jedna od najboljih. Bilo bi kul da stvarno naprave tu seriju.  ;D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #114 : 30.09.2015. 15:55:51 »
jeste skuzili da su ljudi smetlari galaksije? :D smisao zivota je da pocistimo sranja koja su ostavili oni koji su zivjeli prije nas, cak su nam i metlu ostavili. mislim na drevne, u dalekoj proslosti zivjeli alterani na Alteri :D
vecina se okrenula duhovnoj obnovi, a manji dio materijalnoj. i tako jednog dana ovi koji su bili u majini (drevni), napravili svemirske brodove i krenuli u drugu galaksiju, dosli su u nasu galaksiju, napravili vrata, i jos puno kojekakvih drangulija. :D ali jednog dana oni koji su tezili duhovnoj obnovi, koji su presli na drugu razinu postojanja (oriji) poslali neki virus od kojeg je mnogo drevnih umrlo, ali drevni su izmislili time machine, koji nije radio kako treba, zatim su posijali zivot u galaksiji, uglavnom Goa'uldi su ono sto je ostalo od drevnih iskoristili da bi dobili moci i porobili ljude, ima jos ali sam se izgubio.
sve se vrti oko smisla zivota i vjecne potrage za bogom, drevni izmislili sve sto se izmisliti moze ali i dalje ga nisu nasli, isto kao i oriji...

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #115 : 30.09.2015. 17:42:05 »
Teal'c prica vic :D

Teal'c pije kavu :D

Offline Wayward

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #116 : 24.10.2015. 23:03:26 »
Stvarno je neprevaziđena serija. Sećam se dana kada sam jedva čekao da se vratim iz škole kako bi odgledao epizodu na Happy-u, a onda sam saznao da mogu da je skinem preko net-a. Mislim da mi je trebalo oko mesec dana (manje-više) da sve odgledam. Toliko sam bio zaluđen da sam počeo i da je sanjam i na svaki potvrdan odgovor izgovaram "INDEED"  rofl. Svaka preporuka za one koji žele da je pogledaju smileyNO1. Svako dobro narode.
« Zadnja izmjena: 24.10.2015. 23:06:20 Wayward »

Offline Wayward

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #117 : 10.01.2016. 01:22:39 »
Ukoliko nekoga zanima za 8, 9 i 10 sezonu ima Stargate.SG1.Multi.1080p.WEB-DL.DD5.1.AVC-IMPERIUM verzija. Za sada znam samo da su uploadovali na privatehd.to i t411.in
Jedna grupa planira da enkoduje prvih 7 sezona u 540p, ako nešto budem saznao napisaću ovde.

Offline Aleksandar Coa Zdravković

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
    • Superlative Сasual Dating - Live Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #118 : 14.01.2017. 15:17:11 »
Gledao sam davno na TV Happy, sada konačno uzeo da gledam od početka..

Samanta Carter  :D

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Stargate SG-1
« Odgovor #119 : 28.06.2018. 13:28:20 »
Zanimljivost o 11. sezoni i SyFy smradovima.


Tags: