Autor Tema: Skam  (Posjeta: 30914 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Skam
« : 04.01.2017. 22:50:27 »

Opis:
Serija prati nekoliko tinejdžerki i tinejdžera u jednoj školi u Oslu u Norveškoj. Svaka sezona je fokusirana na jednog lika.

Žanr: drama
Kanal: NRK 1
Godina proizvodnje: 2015.
Glumci: Josefine Frida Pettersen, Iman Meskini, Lisa Teige, Tarjei Sandvik Moe, Ulrikke Falch, Marlon Langeland, Ina Svenningdal, Thomas Hayes, Herman Tømmeraas, Carl Martin Eggesbø...

IMDb
TVDb
Wikipedia



Titlovi

« Zadnja izmjena: 14.08.2017. 11:52:01 maksi »
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Skam
« Odgovor #1 : 07.04.2017. 10:31:39 »
Pogledane prve tri sezone i sada s nestrpljenjem čekam četvrtu! Ah da, hoću Senu ko centralnog lika u toj novoj sezoni! Inače jako, jako zabavna, draga, dobra, pa čak i dosta realna teen serija. Baš me usrećila  ;D Sve preporuke! Skandinavci su uspjeli opet, samo su ovaj put promijenili žanr  clapp
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Skam
« Odgovor #2 : 07.04.2017. 23:57:10 »
Haha upravo vidio da mi molitve uslišane!  ;D U ponedjeljak starta četvrta sezona (koja će ujedno biti i posljednja tj barem tako kažu sada :D ) a centralni karakter je SANA!  Ou jea! clapp  drinks http://www.denofgeek.com/us/tv/skam/261581/skam-season-4-trailer-release-date-main-character



"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Skam
« Odgovor #3 : 08.04.2017. 01:56:26 »
Da, poslednja je. Piše i u traileru (siste).

Draga mi je Sana, ali pitanje je koliki će prijem imati sezona. Nakon... svega.

Btw, imam 23 godine, pa je možda još uvek rano za ovakav komentar, ali me je ovo toliko vratilo nekih 5-6 godina unazad, ali na jedan kvalitetan način. Neverovatna mi je sama činjenica koja je doza realnosti prisutna pri prikazivanju skandinavske dečurlije. Ne znam, i dalje nisam u mogućnosti da kažem šta tačno ima ova serija, koja je to čar koja je mene kupila, ali poprilično kvalitetno i zavodljivo.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Skam
« Odgovor #4 : 08.04.2017. 09:20:08 »
Da, poslednja je. Piše i u traileru (siste).

Draga mi je Sana, ali pitanje je koliki će prijem imati sezona. Nakon... svega.

Btw, imam 23 godine, pa je možda još uvek rano za ovakav komentar, ali me je ovo toliko vratilo nekih 5-6 godina unazad, ali na jedan kvalitetan način. Neverovatna mi je sama činjenica koja je doza realnosti prisutna pri prikazivanju skandinavske dečurlije. Ne znam, i dalje nisam u mogućnosti da kažem šta tačno ima ova serija, koja je to čar koja je mene kupila, ali poprilično kvalitetno i zavodljivo.


A kod mene će sigurno imat dobar prijem :D a ostalim na vlastitu procjenu :D

ma zarazna je jako, i brzo to sve ide. a i dragi su karakteri, prirodni, imaju potrebnu dozu humora, ozbiljnosti, realnosti. meni se baš sviđa. najbolja coming of age serija još od freaks and geeks (ako ne brojimo heartbreak high jer sad se ne mogu sjetit koje točno godine završila).
ali me iznenađuje da je zadnja. mislio sam da će i vilde bit centralni karakter nekad. moglo mi se i tu napravit svačega :D inače, upravo primjetih da u prvom komentaru stavih sena umjesto sana  ;D uživaj u gledanju  ;D p.s. super su mi ovi njihovi promo klipovi.
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Skam
« Odgovor #5 : 18.04.2017. 10:40:53 »
Tako se radi tinejdžerska serija. Gotovo sve stvari su pogođene. Zabavna, brza, kvalitetna gluma. Dijalozi nevjerojatno realistični i vrlo dobro korištenje društvenih mreža u seriji. Ima, doduše, nekih stvari koje mi se nikako ne sviđaju, ali, eto... Što je tu je.

Drago mi je da završava jer ne vidim da ima jako puno prostora za napredak priče bez uvođenja novih likova s kojima bismo se teže povezali.

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Skam
« Odgovor #6 : 18.04.2017. 14:59:11 »
Jeste pravo vreme da se završi, pogotovo nakon onakvog uspeha treće sezone.

Pogotovo ovakvim likom, nadam se ne u pogrešnom trenutku.