Autor Tema: Profit  (Posjeta: 8075 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spooking93

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Profit
« : 24.05.2008. 19:05:55 »

Opis:
Profit je FOX-ova serija kratka vijeka, emitirana 1996. Autori serije bili su David Greenwalt i John Mcnamara, a glavnu ulogu tumačio je Adrian Pasdar. Serija je bila skinuta s programa nakon samo 4 epizode, iako hvaljena od strane kritike. Mnogima je smetala mračna atmosfera i zloba glavnog protagonista, dok drugi smatraju kako je upravo ova serija bila začetak prekretnice ka manje konzervativnim serijama poput Nip/Tuck-a ili Mad Mena. U kolovozu 2005. objavljen je DVD koji sadrži svih 9 snimljenih epizoda te nešto dodataka u kojima autori govore u kojem bi smjeru nastavili seriju.

Žanr: drama
Kanal: FOX
Godina: 1996.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 08.05.2015. 18:24:07 maksi »

Offline tsoG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
Odg: Profit
« Odgovor #1 : 24.05.2008. 19:33:03 »
Imam još dvije epizode do kraja gledanja, serija je remek djelo, a i čuo sam da nema neki cliff na kraju, tako da ne može bit loše :) 

Slazem se predobra serija, gledah je dok se prikazivala na HTV-u prije deset godina...


Obozavam glavne likove negativce!  ;D

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Profit
« Odgovor #2 : 25.05.2008. 00:13:06 »
legendarna serija, šteta što su je ukinili

Offline spooking93

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Profit
« Odgovor #3 : 26.06.2008. 00:18:20 »
samo da kažem da sam preveo 5/8 epizoda (s tim da je pilot - dvostruka epizoda) i bilo je jebeno teško ovako samo prema tonskom zapisu (kasnije sam tek vidio da postoji transcript, ubit sam se htio >:() a sad me neće bit jedno 15-20 dana kući jer se ide na more ;), nakon toga nastavljam i bit će negdje tijekom 8.mjeseca sve na uploadu

i da, ne znam postoji li opće interes za titlove za ovu seriju, ali ionako prevodim iz osobnog zadovoljstva pa i nije bitno

pozz

Offline tsoG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
Odg: Profit
« Odgovor #4 : 26.06.2008. 19:17:20 »
Well done! Samo tako nastavi dalje!  :)

Offline spooking93

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Profit
« Odgovor #5 : 12.10.2008. 22:56:18 »
Evo, nakon dugo vremena mene nazad. Vidim da me netko pitao na PM u vezi serije, pa očito postoji interes. S prevođenjem sam i dalje tamo gdje sam i bio, na polovici, ali evo, od juče nastavljam dalje, ali budući da se prevodi po tonu, ne mogu točno reći kada se može očekivati završetak prevođenja.

E i da, ima li itko od vas Profit - Greed Kills, dokumentarac koji se pojavio na dvd izdanju pod spec. dodatke, traje 66 minuta gdje producenti i glumci govore o seriji, navodno jako zanimljiv. Ali nigdje mu ni traga...

Pozdrav

Offline SimonQ

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Profit
« Odgovor #6 : 13.10.2008. 16:09:03 »
Da, odlična serija.

Offline mucrum

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Re: Profit
« Odgovor #7 : 23.10.2010. 17:35:15 »
 clapp

Gledao sam citavu seriju na hateve-u. GENIJALNO ! ! !
Volio bi to ponovo gledati.
« Zadnja izmjena: 24.10.2010. 19:47:36 MilanRS »

Offline Vic Mackey

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 84
Re: Odg: Profit
« Odgovor #8 : 25.10.2010. 17:31:06 »
samo da kažem da sam preveo 5/8 epizoda (s tim da je pilot - dvostruka epizoda) i bilo je jebeno teško ovako samo prema tonskom zapisu (kasnije sam tek vidio da postoji transcript, ubit sam se htio >:() a sad me neće bit jedno 15-20 dana kući jer se ide na more ;), nakon toga nastavljam i bit će negdje tijekom 8.mjeseca sve na uploadu

i da, ne znam postoji li opće interes za titlove za ovu seriju, ali ionako prevodim iz osobnog zadovoljstva pa i nije bitno

pozz

Sta je s ovim covekom? Ako si stvarno preveo to sto kazes, postavi titlove. Ako nisi, nemoj da lozis narod. Vidim da je post jos iz 2008, pa me zanima sta moderatori kazu na ovakav vid zavlacenja forumasa. Inace, nisam jos gledao seriju iako je odavno imam. Cini mi se da je moj tip serije, ali sam se nadao u spookinga93 da postavi bar nesto, ali ocigledno da je to bila lazna nada!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Profit
« Odgovor #9 : 25.10.2010. 17:39:15 »
Kao što si i sam rekao, davno bješe to.... Možda se odselio u Tanzaniju, ili nešto slično. ;)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Profit
« Odgovor #10 : 14.11.2012. 00:31:19 »
Il imaju eng. titlovi za ovo?
iShare, noProfit