Autor Tema: Stripovi  (Posjeta: 61343 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Stripovi
« Odgovor #90 : 06.08.2014. 12:12:29 »
Hm, voleo bih da vidim kako je to trebalo da izgleda. Ja sam čuo da je ona prvobitno zamislila strip koji bi bio malo više za odrasle. I šteta što na toj ideji nisu i ostali.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #91 : 07.08.2014. 00:28:04 »
Poceo sa House of M   dobar-poso

Bice ovo odlicno, koliko vidim...  clapp Skinuo sam i neki serijal Death of Spiderman da procitam...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #92 : 07.08.2014. 02:39:12 »
Tek sad House of M?

Prvo pročitaj Planet X pa House of M i onda završni dio Avengers Disassembled gdje ima dosta poveznica.

Znam da si uživao u Civil Waru. Imaš i istu takvu verziju od DC-a. Kingdom Come koji je napravljen prije Civil Wara.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Stripovi
« Odgovor #93 : 07.08.2014. 09:01:26 »
Jesus, ja nikada nisan završija niti HOUSE of M niti CIVIL WAR, a imam ih odavno spremljene za čitanje.

U zadnjih misec dana nadoknadija ( samo gomilanje zalihe na DVD ) svoje zaostatke od MARVELA do današnji dana, ali i kompletiranje nekih junaka koje do sada nisam imao ( tribalo je dosta istraživanja na netu, jer neke kolekcije za likove nisam moga naći kompletirane :dash ).

Btw, počeja čitati i AVENGERSE od samih početaka. Teško se bilo naviknuti, kada znaš kako su pojedini likovi napredovali, ali čovika veseli vratiti se u daleku prošlost.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #94 : 07.08.2014. 23:38:12 »


Sta kazete na ovo?  :najbolja:

Kad bi se ovo sve ostvarilo, bile bi to lepe godine ispred nas :D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #95 : 07.08.2014. 23:58:25 »


 rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #96 : 08.08.2014. 00:59:37 »


Sta kazete na ovo?  :najbolja:

Kad bi se ovo sve ostvarilo, bile bi to lepe godine ispred nas :D
To su Phase 1 i 2  :)

http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,16628.msg347153.html#msg347153

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #97 : 08.08.2014. 01:29:40 »
Mislis 2 i 3?

Avengers  - Civil War bi mogao da bude nesto mnoooogo dobro, kao i World War Hulk. Od Strangea ocekujem pun pogodak, GOTG cu odgledati 11. pa cu videti da li cu se radovati nastavku.   ;D Za Ant-mana i Black Panthera sam ravnodusan, ako me iznenade, bice odlicno. Cap ima potencijala, a Thor po meni moze i da se preskoci. Sa Inhumans nisam upoznat...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #98 : 08.08.2014. 01:48:08 »
2 i 3 da  :)

Civil War bih volio poslije Avengersa 3 jer bi u trojci trebao biti Thanos koji se sad pojavio u Guardiansima, a inače u stripovima Guardians Thanos im je glavni neprijatelj. Guardiansi su među tri najbolja Marvelova filma dosad. Miks akcije, humora, dobre priče bez puno zamaranja. Raccoon je opravdao očekivanja. Najjači lik kod njih  ;D

Ma ima dosta toga o čemu se priča pa tako recimo o Hulku i Guardiansima da će ih spojit jer bi tako nastao Planet Hulk gdje su u stripu bori u onoj areni pa kasnije kad se vrati na Zemlju, nastaje World War Hulk što sam oduvijek priželjkivao da bude.

Civil War bi ne samo bio problem zbog toga što jednostavno ima previše likova već i što tamo Hulka nema, a Hulk privlači najviše gledatelja. Svi ionako očekuju Thanos vs. Hulk u Avengersima 3  ;D

Ant-Man je na prvu nezanimljiv lik, ali ustvari ima jednu od najvažnijih uloga što se tiče Ultron sage. Black Panther mi je oduvijek bio zanimljiv i tajanstven lik. Pogotovo dijelovi kad je na svom području, a i bio je oženjen sa Storm.

Doctor Strange je sami vrh kod Marvela. Malo je reći da ga obožavam. Isto kao kod Hulka, ima neograničenu moć i šteta je što malo ljudi zna za njega. Ali mislim da im se isplati. Moraju ga uvesti i bilo je hintova u novom Capu. Inhumansi su dobri. Oni su sa dosta saga povezani (Secret Invasion, Son of M) ili War of Kings gdje su i Guardiansi i Kree (ona opasna vanzemaljska rasa).

Mene sad veseli što će se Scarlet Witch i Vision pojaviti u novim Avengersima. Ali još me nešto više veseli, hihiihih  ;D Scarlet Witch će se boriti protiv Hulka kako sam čuo u novim Avengersima. To će biti opako jer Scarlet Witch ima prejaku magiju pa je moguće da će ga začarati i okrenuti protiv negog drugog. To se događalo u stripovima.
« Zadnja izmjena: 08.08.2014. 01:51:25 Mulder »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #99 : 08.08.2014. 02:09:27 »
Mislim da nece biti Avengersa 4, jedino ako Civil War ne bude odvojen naslov. Kazu da su Evans, Hemsworth i RDJ potpisali ugovor za 6 filmova. Znaci tri individualna i tri u Avengersima. Jackson ima ugovor za 10, znaci tri u Avengersima, (verovatno) tri u Captain America, jedan (ili vise) svoj, jedan u Hulku sa Nortonom ako se racuna, i ostaju bar jos dva. Mozda u Ant-man.  Naravno, postoji mogucnost i produzenja saradnje, ali videcemo.

Sto se tice ovog za Ant-mana. Koliko sam procitao negde, nece ga uopste vezivati za Ultron sagu (sto je skroz idiotski), vec ce njegovo stvaranje pripisati Tony Starku.

Sto se tice Avengersa 2, ne mogu ih docekati...  njam-njam

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Stripovi
« Odgovor #100 : 08.08.2014. 08:22:20 »
Prije neki dan pogledah GUARDIANSE. Definitivno su sam vrh MARVELOVIH filmova :naklon:

No, meni se više svidio GROOT  srcesmajli Ima scena u kojima me pošteno nasmijao, ali i rastužio. Možda im je jedino NEBULA "pripitomljena", jer je u stripu dosta opasnija. Btw, HOWARD? Why?!

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Stripovi
« Odgovor #101 : 08.08.2014. 13:44:17 »
Citat:
Raccoon je opravdao očekivanja. Najjači lik kod njih

U potpunosti se slažem.. Znači, prejak lik..

Spoiler for Hiden:
Fora s nogom pa kasnije s okom!  rofl rofl rofl rofl umirao sam od smijeha
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #102 : 08.08.2014. 18:54:43 »
Jedva cekam da ga odgledam u bioskopu.   njam-njam

A Mulder, ako je u top 3, ostala dva su Cap 2 i Avengers ili se varam?

Jbt, kad malo dublje zagazis u Marvelov svet, ne mozes da se iscupas. Kao droga  ;D

Danas sam se dokopao onih prvih 24 epizode Avengersa, koje su izasle jos 1963. a prevedene su kod nas. Tako da uporedo citam to i House of M, koji je predobar.

Inace, Marvel je izbacio top 75 stripova, i medju njima su i WWH, Age of Ultron, House of M, Avengers Disassembled i mnogi drugi. Doduse nisu izbacili jos prvih 10, pa me bas interesuje koji su to...
« Zadnja izmjena: 08.08.2014. 18:58:07 Maddox »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #103 : 08.08.2014. 19:50:32 »
Jedva cekam da ga odgledam u bioskopu.   njam-njam

A Mulder, ako je u top 3, ostala dva su Cap 2 i Avengers ili se varam?
Guardiansi, Avengersi i vjerojatno Cap 2 iako komotno mogu stavit neki dio X-Mena gledajući cijeli Marvelov svijet. Nažalost, Spidey i X-Meni nisu pod MCU što se tiče filma tako da ih nikad nećemo vidjeti zajedno (Avengersi i X-Meni)  :)

Od DC-a mi je najbolji Batman (1989) koji mi je ujedno i najbolji superhero film zbog nenadjebive Burtonove atmosfere, najbolje prikazanog Gothama i najboljeg Jokera (Nicholson). I da, najbolji Batman (Keaton).

Jbt, kad malo dublje zagazis u Marvelov svet, ne mozes da se iscupas. Kao droga  ;D

Danas sam se dokopao onih prvih 24 epizode Avengersa, koje su izasle jos 1963. a prevedene su kod nas. Tako da uporedo citam to i House of M, koji je predobar.
Uzmi si Dark Reign i Siege. Dark Reign se čita poslije Secret Invasion. Marvelov svijet je prekompliciran i stvarno je skoro pa svaki strip/saga neki nastavak, ali lako se to prati. Ova ti je odlična stranica za reading order http://marveloki.tumblr.com/marvelreadingorders pa recimo klikni na Avengers Disassembled http://marveloki.tumblr.com/post/32222461232/avengers-disassembled-reading-order

Na ovom prvom linku skroz desno su Eventsi i sve te sage.


Inace, Marvel je izbacio top 75 stripova, i medju njima su i WWH, Age of Ultron, House of M, Avengers Disassembled i mnogi drugi. Doduse nisu izbacili jos prvih 10, pa me bas interesuje koji su to...

Baš me zanima kako su slagali. Sage ili pojedinačno stripovi. Vjerojatno oboje. Da moram izdvojiti samo jedan najbolji Marvelov strip, to bi bio The Night Gwen Stacy Died. O njemu sam već više puta pisao. Svakako najvažniji Marvel ako izuzmemo prvog Capa i kako udara Hitlera na naslovnici 1941. godine. Uistinu moćno i utjecajno.

Od saga bih stavio The Galactus Trilogy, Dark Phoenix saga, Kree-Skrull War i naravno The Infinity Gauntlet sa Thanosom. Civil War i House of M bi mi sigurno isto tu negdje bili  :)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #104 : 08.08.2014. 21:50:29 »
Uzmi si Dark Reign i Siege. Dark Reign se čita poslije Secret Invasion. Marvelov svijet je prekompliciran i stvarno je skoro pa svaki strip/saga neki nastavak, ali lako se to prati. Ova ti je odlična stranica za reading order http://marveloki.tumblr.com/marvelreadingorders pa recimo klikni na Avengers Disassembled http://marveloki.tumblr.com/post/32222461232/avengers-disassembled-reading-order

Na ovom prvom linku skroz desno su Eventsi i sve te sage.


Uuuu, naaaajs  clapp




Baš me zanima kako su slagali. Sage ili pojedinačno stripovi. Vjerojatno oboje. Da moram izdvojiti samo jedan najbolji Marvelov strip, to bi bio The Night Gwen Stacy Died. O njemu sam već više puta pisao. Svakako najvažniji Marvel ako izuzmemo prvog Capa i kako udara Hitlera na naslovnici 1941. godine. Uistinu moćno i utjecajno.

Od saga bih stavio The Galactus Trilogy, Dark Phoenix saga, Kree-Skrull War i naravno The Infinity Gauntlet sa Thanosom. Civil War i House of M bi mi sigurno isto tu negdje bili  :)


Evo ga i redosled:

75. THE DEATH OF SPIDER-MAN
74. NEXTWAVE: AGENTS OF H.A.T.E.
73. NEW MUTANTS #98
72. MARVEL TWO-IN-ONE ANNUAL #7
71. FANTASTIC FOUR #262

70. DAREDEVIL: THE MAN WITHOUT FEAR
69. AVENGERS (1963) #4
68. AMAZING SPIDER-MAN ANNUAL #21
67. X-FACTOR #87
66. THOR #362

65. SPIDER-MAN: THE CLONE SAGA
64. THE PUNISHER: WELCOME BACK, FRANK
63. NEW MUTANTS BY CHRIS CLAREMONT
62. MARVEL COMICS #1
61. SILVER SURFER: PARABLE

60. MARVEL ZOMBIES
59. IRON MAN: ARMOR WARS
58. AVENGERS: THE KANG DYNASTY
57. AMAZING SPIDER-MAN #129
56. ALPHA FLIGHT (1983) #12

55. WORLD WAR HULK
54. WOLVERINE BY CHRIS CLAREMONT & FRANK MILLER
53. AVENGERS DISASSEMBLED
52. THOR: GOD OF THUNDER BY JASON AARON & ESAD RIBIC
51. DEADPOOL KILLS

50. AVENGERS (1963) #57
49. HAWKEYE BY MATT FRACTION & DAVID AJA
48. GIANT-SIZE X-MEN #1
47. AVENGERS: THE KORVAC SAGA
46. AMAZING SPIDER-MAN #700

45. ASTONISHING X-MEN BY JOSS WHEDON & JOHN CASSADAY
44. AMAZING SPIDER-MAN (1999) #36
43. AMAZING SPIDER-MAN (1963) #50
42. THE ULTIMATES #1
41. PLANET HULK

40. FANTASTIC FOUR #285
39. CAPTAIN AMERICA (2004) #25
38. AVENGERS: THE KREE/SKRULL WAR
37. THUNDERBOLTS (1997) #1
36. NICK FURY: AGENT OF S.H.I.E.L.D. BY STERANKO

35. AMAZING SPIDER-MAN (1963) #31-33
34. AVENGERS: ULTRON UNLIMITED
33. AVENGERS VS. X-MEN
32. X-MEN: FATAL ATTRACTIONS
31. THOR #337

30. INCREDIBLE HULK #181
29. IRON MAN: EXTREMIS
28. SPIDER-MAN: BLUE
27. SPIDER-MAN: MAXIMUM CARNAGE
26. HOUSE OF M

25. THE DEATH OF CAPTAIN MARVEL
24. WARLOCK BY JIM STARLIN
23. FANTASTIC FOUR: THE GALACTUS TRILOGY
22. X-MEN: AGE OF APOCALYPSE
21. X-MEN: GOD LOVES, MAN KILLS

20. SECRET INVASION
19. DAREDEVIL #181
18. AVENGERS: UNDER SIEGE
17. THE KID WHO COLLECTED SPIDER-MAN
16. ANNIHILATION

15. HULK (1962) #1
14. FANTASTIC FOUR (1961) #1
13. CAPTAIN AMERICA COMICS #1
12. AVENGERS (1963) #1
11. SECRET WARS

I kao sto rekoh, nema top 10. Kazu da ce sutra biti.









Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #105 : 08.08.2014. 23:41:38 »
Lijepa lista. Ne vidim nigdje Dark Phoenix sagu i Infinity Gauntlet. Znači da su sigurno u top 10 kao i The Night Gwen Stacy Died.

Age of Apocalypse treba blizu top 10  :) tako će se zvati i novi X-Meni.

Stavi onda top 10 kad izađe  smileyNO1

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #106 : 09.08.2014. 00:47:01 »
Evo ih i top 10

10. AMAZING FANTASY #15
9. CAPTAIN AMERICA: THE WINTER SOLDIER
8. MARVELS #1
7. THE INFINITY GAUNTLET
6. X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST

5. X-MEN: THE DARK PHOENIX SAGA
4. DAREDEVIL: BORN AGAIN
3. SPIDER-MAN: KRAVEN'S LAST HUNT
2. CIVIL WAR
1. SPIDER-MAN: THE DEATH OF GWEN STACY

 smileyNO1

Svaka cast Mulder  smileyNO1


I sta mislis, vredi li citati WWH na nasem, posto ima prevod za njega? Ili ipak originalne stripove?


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #107 : 09.08.2014. 01:05:47 »
Top 10 je izvrstan. Dark Phoenix saga, Infinity Gauntlet i The Night Gwen Stacy Died su tu. Još bi mi sigurno ušli Civil War i Kraven's Last Hunt  :)

Ja svakom preporučujem na originalnom jeziku jer se ne može u prijevodu uhvatiti sve one sitnice. Pomalo smiješno zvuče kad ih se prevede. No, ako misliš za kolekciju, svakako kupuj. Ja nešto skinem, a nešto kupim preko Amazona ili na onimnjihovim aukcijama.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #108 : 09.08.2014. 01:16:35 »
Moracu da krenem sa nekim stripovima iz top10, izuzev CW. Mnogi me vuku sa ove liste...  :D

SPIDER-MAN: THE DEATH OF GWEN STACY, po njemu je radjen ovaj Spajdi 2 ili se varam?

WWH je kod nas negde oko 16 eura, i na 200 + strana, tako da mislim da vredi nabaviti. Mada tu nisu ukljuceni svi odvojeni stripovi, poput onih sa Ghost Riderom, She Hulk itd... Ovo je, pretpostavljam, samo WWH prica spojena u jednu graficku novelu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #109 : 09.08.2014. 02:29:21 »
Nije rađen po tom stripu novi Spidey, ali
Spoiler for Hiden:
ono kad Goblin nju ubije, to je preuzeto iz stripa. Ta smrt. Samo što je u stripu ubijena sa mosta, ali isto otišla leđa. Ostalo niti blizu stripa.

WWH je onda sigurno spojen u samo jednu cijelu direktnu priču makar mislim da si tako osakaćen za sve ostale likove i njihovu perspektivu. Ma ništa, kreni to čitat odmah  ;D kad vidiš pravu moć Hulka i onda onaj dio sa Sentryom  :( jedna od najemotivnijih borbi.


Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #110 : 15.08.2014. 22:13:52 »
Procitao sam upravo WWH, kupio sam nase izdanje. Sta znam, nije me nesto odusevio. Previse akcije, a malo neke konkretne radnje izmedju. Skontao sam i povezao pricu, ali opet nekako mi nije dovoljno. Samo je na odlican nacin prikazana njegova moc i koliko je jak kao lik.

Ono sto me je sa druge strane jako iznenadilo su Guardiansi, film. Pogledao sam ga u bioskopu pre nekoliko dana i bas se lepo zabavio. Odlicna muzika, odlicnaaaa. Sa druge strane, interesantni likovi, dosta humora i akcije, tako da 2 i nesto sata prodje vrlo brzo.

E sad, ono sto me interesuje. Kad se Ironman prikljucuje Guardiansima? I sta je, za ime Boga, ono stvorenje u aftercredits sceni?  ;D Procitao sam da je to Howard the Duck, ali blage veze ne znam sta on predstavlja.
I jos jedno pitanje ovako, nevezano za njih. Kad Spajdermen pocinje da menja Dzoni Storma u FF i zasto?



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #111 : 15.08.2014. 22:38:07 »
Procitao sam upravo WWH, kupio sam nase izdanje. Sta znam, nije me nesto odusevio. Previse akcije, a malo neke konkretne radnje izmedju. Skontao sam i povezao pricu, ali opet nekako mi nije dovoljno. Samo je na odlican nacin prikazana njegova moc i koliko je jak kao lik.
WWH je dosta jednosmjeran strip. Meni je isto bio kakav je tebi. Dobar, i uživao sam u akciji. To sam znao od početka da će biti pošto je centralni lik Hulk.

Ono sto me je sa druge strane jako iznenadilo su Guardiansi, film. Pogledao sam ga u bioskopu pre nekoliko dana i bas se lepo zabavio. Odlicna muzika, odlicnaaaa. Sa druge strane, interesantni likovi, dosta humora i akcije, tako da 2 i nesto sata prodje vrlo brzo.
smileyNO1

E sad, ono sto me interesuje. Kad se Ironman prikljucuje Guardiansima? I sta je, za ime Boga, ono stvorenje u aftercredits sceni?  ;D Procitao sam da je to Howard the Duck, ali blage veze ne znam sta on predstavlja.
I jos jedno pitanje ovako, nevezano za njih. Kad Spajdermen pocinje da menja Dzoni Storma u FF i zasto?
U Iron Manu 4 će napokon biti glavni villain The Mandarin i onda će ti se dogoditi ovo. Bit će dosta crossovera pa se već tako govori kako će na kraju Iron Man četvorke Tony susresti sa Guardiansima koji će ti imati crossover u Avengersima 3 kad će glavni villain biti po svemu sudeći Thanos. Tada će Guardiansi pomoći Avengersima. Onda imaš dosta nagađanja za Guardianse 2 gdje bi se trebalo pojaviti više superjunaka, a jedan od njih će biti Iron Man i još nekolicina.

Marvel je već sad radio male crossovere, ali sad će se to podebljat i to jedva čekam vidjeti, ali najviše od svega jedva čekam Doctor Strangea i nadam se novom zasebnom Hulku. Ali Doctor Strange, uh  srcesmajli

Howard the Duck ti je lik iz Marvelovih stripova  ;D tako da je i tu moguć film. Onaj iz 80-ih je grozan.

Kako misliš mijenja?

Spoiler for Hiden:
Aftercredist scena? Collector, Cosmo (pas) i Howard the Duck.

 :)
Spoiler for Hiden:

« Zadnja izmjena: 15.08.2014. 22:40:05 Mulder »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #112 : 15.08.2014. 23:21:42 »
A Mulderu, mislis da ce biti Iron man 4? Jer sam citao po nekim forumima, da su zavrsili sa njegovom trilogijom i da im RDJ trazi ogroooomne pare za nastavak, i da su male sanse da ga potpisu, jer ima preko 50 godina, tacnije 52. A da ubacuju nekog drugog lika, mislim da je to malo verovatno. Jedino ako nesto ne izmene, pa dodaju War mashine recimo, umesto njega.

Doduse, ja sam mislio na sagu stripova gde se on pojavljuje, ali hvala u svakom slucaju i na ovoj informaciji  ;D

A sta je Howard, neki superheroj ili neki lik poput Paje Patka  ;D? Mislim nigde se nisam susreo sa njim, ne znam kakve su mu poveznice sa ostalim herojima iz Marvel univerzuma.

Pa procitao sam isto negde (da, mnogo sam poceo da pratim Marvel diskusije u zadnjih nekoliko dana  ;D) da Dzoni gine, a da Spajdi ulazi kao cetvrti clan Fantasticne Cetvorke. E sad, kako i da li je to stvarno ne znam, ali bih sigurno voleo da procitam par komada gde je Spajdi sa Sue, Ridom i Benom  ;D Narocito sa Benom  ;D It's clobberin' time, web-head  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #113 : 15.08.2014. 23:41:35 »
Howard je nikakav heroj iako je Doctor Strange govorio za njega da posjeduje tajanstvene super moći. Njega su stavili jer je karikatura i glavna parodija Marvela zbog tog filma iz 80-ih koji je ponavljam, grozan iako je to blaga riječ. Nije prvi put da ga se spominje. Sad nam preostaje vidjeti hoće li biti novog filma s njim.

Aha, to. Ma to ti je normalno tamo kod njih. U tim diskusijama većina toga je lažno. A Spidey i Johnny su u stripovima veliki prijatelji. Imaju dosta crossovera.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #114 : 17.08.2014. 18:32:53 »
Imate li neki dobar tracker za stripove?

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Stripovi
« Odgovor #115 : 17.08.2014. 20:27:43 »
^Da ne ispadne sad da ih reklamiram, ali Stripoteka forum ima fantastičan izbor stripova za skidanje.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #116 : 17.08.2014. 20:37:05 »
Registrovan sam tamo, ali me interesuje za stripove na engleskom

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Stripovi
« Odgovor #117 : 17.08.2014. 22:30:09 »
Registrovan sam tamo, ali me interesuje za stripove na engleskom

Amader forum, zaljev pirata.

Offline Jura666

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 89
Odg: Stripovi
« Odgovor #118 : 17.08.2014. 22:42:08 »
Registrovan sam tamo, ali me interesuje za stripove na engleskom

komics-live.com

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #119 : 18.08.2014. 00:18:09 »
Hvala ljudi  drinks

Tags: