Razno > Offtopic

Stripovi

<< < (2/48) > >>

igniss:
Stvarno?! Onda ga verovatno drže ispod tezge. ;D Nisam to video, verovatno ga ne dobijaju na kiosicma u mom kraju. Jel' to i dalje izdaju Crnogorci?

petko:
Čini mi se da je tako, nemam pri ruci da proverim. Veoma malo ih stiže, izgleda max 1 komad i to ne na baš svaku trafiku, tako da sam ove godine već drugi broj propustio da kupim. Hvala bogu na jeftinim striparnicama :)

chericheri:
jao kako je meni krivo što sam sve te stare stripove pobacala  :'(
i sve alan fordove podelila, a zadržala samo prvi broj (reprint) i još par brojeva sa superhikom  cry1
a omiljeni su mi bili zagor i blek stena
nego, viđam ja zagora (hmmm možda sam videla i ostale, nisam sigurna) ponovo na trafikama

igniss:
Ma ja sam imao brdo toga. Kad sam svojevremeno odlazio na more u Hrvatsku, na kioscima su prodavali stare brojeve za trećinu cene (koja je i puna bila smešna) i uvek sam se vraćao kući sa pedesetak brojeva. Kada sam ih bacao i davao drugima nisam razmišljao o njihovoj stvarnoj vrednosti. Avaj, kako sam bio gluuup!  :'(

Šćepo:
Ja trenutno citam Martija Misteriju, i to mi je najbolji strip. Sad stripove izdaje Veseli Četvrtak, svakog Četvrtka novi stripovi.


Inacae gdje god da odem vidim da se prodaje Alan Ford, ali izbjegava da ga kupujem jer nije u celofanu i sav je pocijepan i prelistan, ne znam ko ga izdaje.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju