Autor Tema: Stripovi  (Posjeta: 61748 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #180 : 05.05.2016. 12:16:00 »
Isplati se. Prošle godine je izdan i novi Secret Wars, ali ga još nisam čitao. Vidim da sadrži druge timove. Onaj iz 80-ih je odličan. Beyonder se tamo pojavljuje, a on je u to vrijeme predstavljen kao najmoćnije biće u Marvelovom univerzumu. I još uvijek je jedan od... iako je naravno One-Above-All najmoćniji od svih općenito govoreći u stripovima.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #181 : 05.05.2016. 16:58:07 »
Hm, kod nas svi nesto popljuvali taj stari Secret Wars, pa rekoh tebe da pitam. Kod tebe nije bilo greske, do sad bar  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #182 : 05.05.2016. 18:11:28 »
Možda im se ne sviđa stari crtež, dijalozi ali ostavština je ogromna. Znam da je ovaj iz prošle godine dosta popljuvan i od publike, i od kritike.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #183 : 06.05.2016. 07:30:47 »
Pazaricu ga cim stigne... Inace Carobna knjiga je pocela da  radi klasike, izbacili su Noc kad je umrla Gven Stejsi, sad ovo, pa se nadam i Infiniti Gauntletu :-)

Nego, jesi li gledao Civil war?  ;D

S J A J A N !

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Odg: Stripovi
« Odgovor #184 : 06.05.2016. 11:46:58 »
Film je dobar, ali ima malo veze sa stripom >:(
Najgore od svega mi je sta moram reci da je bolji od BatVsSup  :(
Fino odrađeno, nisam ocekivao cuda, pogledaću ga jos koji put kad dođe net izdanje.
Ne vjerujem da cu ga kupiti, dosta je sta su me ogulili jucer za Vip sjedalau kinu  :P 

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #185 : 06.05.2016. 12:22:55 »
Sad kad pogledam, mozda je i bolje sto se nisu drzali stripa

Spoiler for Hiden:
Kep je preziveo, i po mom misljenju oformio Secret Avengerse. Dosta je ublazen taj razdor izmedju Starka i Rodzersa, sto je po meni i ok zbog buducih filmova koji dolaze.

Black Panther, Spajdi i Antman iskorisceni na pravi nacin. Oko Winter Soldiera ce tek da se gradi prica. Mislim da ce zameniti Rodzersa ubuduce u ulozi Kapetana Amerike.

 

Jesi li odledao obe scene na kraju?  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #186 : 06.05.2016. 22:06:15 »
Pazaricu ga cim stigne... Inace Carobna knjiga je pocela da  radi klasike, izbacili su Noc kad je umrla Gven Stejsi, sad ovo, pa se nadam i Infiniti Gauntletu :-)

Najvažniji strip svih vremena je već trebao odavno biti preveden na svim jezicima  ;D

Nego, jesi li gledao Civil war?  ;D

S J A J A N !
Gledao sam.

Jedan od najboljih Marvelovih. Najveći plusevi Spidey kao najbolja filmska verzija zasad. Sviđa mi se kako su mu napravili ono oko očiju kao kod Deadpoola. I odijelo je fantastično. Ant-Man kao najzabavniji i ugodno me iznenadilo
Spoiler for Hiden:
kad se pretvorio u Giant-Mana.
i Black Panther. Odličan je, odijelo pogotovo. Vjerojatno najbolje odijelo baš dobro izgleda na filmu.

Nije mi se svidjelo ono forisranje ljubavne priče oko Capa, ali borbe i dosad najviše drame zbilja su sve to dobro odradili.

Da, ima jako malo veze sa stripom, ali to je očekivano jer cijeli taj stripovski serijal je prevelik i za jednu sezonu serije, a kamoli za jedan film. Mislim da će sad MCU biti najteži zadatak sa Doctorom Strangeom jer mnogi nisu upoznati s tim likom i Doctor Strange stripovi su čisti tripovi tako su i nastali tijekom hipija koji su utjecali na njegovo origin. Biti će dosta mračan i kod njega nema previše humora. Jedva ga čekam vidjeti.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #187 : 06.05.2016. 22:51:12 »
Spajdi je definitivno osvojio svaku scenu u kojoj se pojavio.
Inace, vidim da ce Toni Stark biti i u Spajdermenu, nemam ni ideju sta bi to moglo da bude i gde vodi...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #188 : 06.05.2016. 23:06:53 »
Spoiler for Hiden:
Vidiš u credits sceni da ima webshooter. Vjerojatno će mu dati neke savjete i još neke gadgete  ;D

Mene zanima tko će biti villain. Imali smo Goblina, Doktora Octopusa (meni najbolji zasad što se tiče Spideya), Elektra, Lizarda, Sandmana i Venoma. Sad je vrijeme za Carnagea koji je sličan Venomu. Samo ne znam jel dobar izbor za taj prvi nastavak. Možda Mysterio. Spidey se s njim najčešće susretao. Scorpion pa Kraven i Chameleon kao dinamični duo. Ma nema brige. Spidey poslije Batmana imao najbolji rogues gallery.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #189 : 06.05.2016. 23:58:11 »
Negde sam naleteo na podatak da ce Sony raditi Venom/Carnage film i da nece biti povezan sa Marvelom. Sad mi to nema logike iskreno, jedino ako idu na neki origin, ali opet tu nema neke buducnosti. Imali smo i Rhinoa u pola scene  ;D

Mozda i Vulture upadne kao villain ;D

Sad bas razmisljam, koliko je Marvel i ovim filmom zakucao DC. Oni su imali istu sansu, pa mogu da kazem i sa globalno popularnijim likovima od Marvela, i opet su zasrali.

Civil War je bas ono sto treba da bude. Dosta zabavan, dosta akcije, interesantni odnosi.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #190 : 07.05.2016. 00:23:51 »
I ono najbitnije kad imaš toliko superheroja i ostalih likova u filmu da film bude dobro izbalansiran, a to Civil War jest. BvS daleko od toga. Napisao sam već na nekoliko tema, problem kod DC-a je što sve žele na silu. Vide da im Marvel bježi i sad su oni odlučili preskakati te korake. Umjesto da idu 1, 2, 3, 4 - oni idu 1, 4  ;D

Vjerojatno bi bilo i obrnuto da je DC u situaciji kakvoj je Marvel, ali to je sad nebitno. Marvel ih ubija.

Evo, baš sam sad vidio Deadpool je više zaradio domestic od BvS-a hahahha, a Batman i Superman su uz Spideya najpoznatiji superjunaci i očekuje se da takva dva superpoznata superjunaka zarade više od Deadpoola koji nije ni izbliza tako poznat i popularan.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #191 : 12.05.2016. 17:25:53 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #192 : 12.05.2016. 20:25:17 »
Sve zvuči predobro da bi bilo istinito, ali znam da će tako biti jer sad ide Infinity War tako da moraj udati sve od sebe. Drago mi je da će uvesti Vulturea i M'Bakua.

Captain Marvel  srcesmajli bilo je i vrijeme. Napisao sam na temi Vikings nedavno kako se nadam da će ju glumiti Katheryn Winnick, ali vidim da oni imaju neke druge glumice na umu.


Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #193 : 12.05.2016. 21:08:23 »
Ako bi se ostvarilo ovo za Kepa, Captain Marvel, Siege i Netflix, ja bih bio presrecan. Zamisli ovu ekipu na Netflixu uz sve postojece likove, mali univerzum  :neverovatno:

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #194 : 22.05.2016. 20:53:08 »
Procitao Betmen Godina prva, odlican.

Zavrsio i petu knjigu Okruzen mrtvima.

Na lageru 100 metaka cetvrta knjiga, V kao Vendeta

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Stripovi
« Odgovor #195 : 16.06.2016. 09:27:44 »
U zadnje vrijeme mi izbaci dosta stripova DC Rebirth. Je li to neki novi serijal krenuo?
I vidim da izlazi novi Marvel Civil War II?
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #196 : 19.06.2016. 22:14:47 »
Video sam i ja to, i deluje mi ok skroz, bar na prvu loptu.

Inace, Carobna knjiga ce posle Tajnih ratova da objavi i Kapetan Amerika - Zimski vojnik strip. Strip ce biti podeljen u dve knjige.  drinks

Tako da, zaista jedna dobra godina za nas Marvelovce

Noc kad je umrla Gven Stejsi
Tajni ratovi
Kapetan Amerika
Deadpool (uskoro u Darkwood-u)
Tajna invazija (verovatno sledeci mesec)
Punisher i Hawkeye kod Fibre
A najavljeni su jos i Opsada, kao i neki novi Spajdermen a mozda bude i jos neko iznenadjenje

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #197 : 10.08.2016. 21:17:37 »
Mali update.

Uskoro u Carobnoj knjizi izlazi i Krejvenov poslednji lov kao i Punisher Essential.

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Stripovi
« Odgovor #198 : 22.08.2016. 15:51:50 »
Zna li netko dobar privatni tracker sa velikom ponudom stripova?


Ja većinom koristim mam, ali iskustvo me naučilo kako je mudro uvijek imati backup.


Također, čita li netko East of west, meni je poprilično dobar.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Stripovi
« Odgovor #199 : 25.08.2016. 17:34:05 »
A sta je to mam?

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Stripovi
« Odgovor #200 : 25.08.2016. 18:36:59 »
Mam ili myanonamouse_net je privatni tracker specijaliziran za knjige i audio knjige sa solidnom količinom stripova.
Čuo sam da je 32pag_es odličan pa ću probati upasti ili doći do pozivnice za njega, navodno i what_cd ima popriličnu bazu stripova.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Stripovi
« Odgovor #201 : 20.09.2016. 12:27:07 »
Ima li itko dobru torrent stranicu za skidanje stripova? Novijih i starijih?
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Stripovi
« Odgovor #202 : 20.09.2016. 19:31:59 »
Ima li itko dobru torrent stranicu za skidanje stripova? Novijih i starijih?
Čijih, naših ili stranih?

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Stripovi
« Odgovor #203 : 23.09.2016. 13:48:01 »
Stranih.. DC/Marvel/Dark Horse...

p.s. Možda torrent za Civil War II?
« Zadnja izmjena: 23.09.2016. 14:00:09 shunja »
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Stripovi
« Odgovor #204 : 23.09.2016. 16:32:02 »
Ok, ja sam tek prije par dana upao na 32p, baza je ogromna, pozivnice nemam jer sam novi i znaš kako to ide.


Na mam-u sam već dugo, i imam dovoljno bodova za kupiti pozivnicu. Baza stripova im je poprilična. Nažalost, prije mjesec dana su nestali neki od većih uploadera stripova (nemam pojma zašto) pa je sad nešto manja nego prije mjesec dana, ali i dalje solidno.


Više od mam-a ti ima jedino whatcd i najveća ti je na 32p.


Ako želiš na mam, tu ti mogu pomoći.
Za 32p, oni ti imaju početkom mjeseca neke upitnike za članove koji žele pristupiti, popuniš upitnik, čekaš odgovor ( i do 2 tjedna) i bude što bude, ili negdje nabaviš pozivnicu.

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Stripovi
« Odgovor #205 : 27.09.2016. 01:00:55 »
Stripove na engleskom možete uglavnom pronaći (u formi linkova) na komics-live.com - da li ima nekih uslova oko registracije ne znam... Ali tu je bilo praktično sve moguće...
Također tu ćete pronaći skoro sve scanlatione BD stripova na engleski...

Za prevedene na naše jezike, najbolji izbor je stripzona.com - mislim da se ne možeš registrirati s free mailom više (gmail, yahoo, hotmail...)... Al' to bi bolje znao reći barba Strider... :)

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Stripovi
« Odgovor #206 : 27.09.2016. 10:19:50 »
Evo našao sam dobru stranicu za skidanje stripova, nije loša... comix 4 free . com
 smileyNO1 drinks
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stripovi
« Odgovor #207 : 27.09.2016. 12:08:52 »
getcomics info
comixology.com - vrhunska
comicfiles.com
comicbookplus.com - za srebrno i zlatno doba stripa

I ovaj kaj je shunja spomenuo. Ima ih uglavnom.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Stripovi
« Odgovor #208 : 27.09.2016. 12:48:02 »
Stripoteka forum isto ima odličan izbor stripova na ex yu jezicima.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Stripovi
« Odgovor #209 : 27.09.2016. 21:14:16 »
Hvala ljudi ;D drinks

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Tags: