Autor Tema: treba mi pomoc (ako sma promasio mesto za pisanje izvinjavam se)  (Posjeta: 1816 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zlatkohmmm

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 87
da li je neko imao problem sa 9 ep serije true blood, skinuo sma dvdripove i morao sam za svaku ep da malo doteram prevod ali ep 9  je totalno nesto drugo, nema uopste onog teksta iz prevoda??? jel imao neko problem sa tim ??? hvala

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
i ja sam doterivala sve prevode iz prve sezone ;)
ako se dobro secam ja sam i uploadovala tako doterane prevode .. da istina, evo znaci preuzmi ih jedan po jedan redom, jer u pakovanju sezone ih nemas ;)

a sto se tice 9. epizode, sve stima sa tekstom kako treba .. ja imam verziju true.blood.s01e09.dividireep.xvid-reward.srt

ako ti ne prikazuje prevod uopste kada ga ucitas, probaj da otvoris taj prevod u notepadu, ctrl+A, ctrl+C, pa onda otvori bilo koji drugi prevod koji je inace radio normalno, pa ctrl+A, delete, ctrl+V i save as i daj mu ime prevoda te 9. epizode,  pa onda takvog probaj da ga ucitas ..
« Zadnja izmjena: 08.08.2009. 17:49:15 anniani »
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Zlatkohmmm

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 87
hvala, ja sam samo skinuo prevode u pakovanju celu sezonu...nije mi palo na pamet da probam odvojeno da ih skidam...thx

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
no problem ;)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Sredjeno je. Sad ima i u pakovanju cele sezone.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
eto kako si ti dobar decak ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Tags: