Autor Tema: The Shield  (Posjeta: 87454 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #360 : 12.03.2014. 00:26:55 »
Odgledao sam ovo pre skoro godinu dana, posle toga pa 2,3 meseca ništa nisam gledao od šoka. Meni najbolja serija koju sam pogledao do sad, gluma je izvranredna, likovi još bolji. Odmah da priznam, plakao sam kao malo dete i to više puta. :'(

Posle nje sam tražio serije u kojima glume isti glumci ali retko koja ima. Vidim da niko sem Šejna nije uradio ništa više u karijeri posle a on je baš lepo prošao, Justified, Django i još par sporednih uloga. SOA takođe pratim, baš sam se iznenadio kad sam video Lema i Acavedu, Acaveda glumi i u House of Cards u ovim poslednjim epizodama. smileyNO1

Ne znam da li da počnem opet Justified, odgledao sam svega par epizoda ali sam tad još bio pod uticajem Shielda, a sad pratim dosta serija (Žica, Vikings, Hannibal, House of Cards itd.) ali nijedna ne može da priđe Shieldu, koju sam gledao po 12 sati u trećoj smeni ( obično spavam pa vi vidite koliko je dobra serija kad sam ostajao budan po celu noć i posle išao na fakultet).

Jel se zna nešto više o filmu? Čitao sam neke tekstove, Shawn Ryan i Vic su rekli da imaju neku ideju o filmu, priča bi bila o nekom novom detektivu u Farmingtonu koji se obrati za pomoć Viku jer je on postao kao neka urbana legenda na ulicama.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Shield
« Odgovor #361 : 12.03.2014. 00:57:25 »
Neverujem da ce biti ikakvog filma.
Cycling 4 life

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: The Shield
« Odgovor #362 : 12.03.2014. 01:01:29 »
Neverujem da ce biti ikakvog filma.
ma kakav film, serija ima fantastican kraj i toliko

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #363 : 12.03.2014. 01:08:54 »
Meni su pomešana osećanja, voleo bih da vidim film a opet ne bih voleo jer ne verujem da može biti bolje od onog što jeste.

http://www.digitalspy.co.uk/ustv/news/a514377/the-shield-creator-on-movie-spinoff-it-wouldnt-be-like-the-show.html

Tu Ryan priča o filmu.

Zaboravih da napomenem da Shane ima odličnu ulogu u Sons of Anarchy.
« Zadnja izmjena: 12.03.2014. 01:11:30 dulejr »

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: The Shield
« Odgovor #364 : 16.03.2014. 01:36:02 »
ma hebeš film(žišku), serija je dobra... ma šta pričam, super je i superička je završila zato ne vjerujem da će u filmu to bolje odraditi  smileyNO1
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P


Offline Ludjak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #366 : 17.07.2014. 14:19:31 »
Pozdrav svima.

Kao neko ko je pogledao dosta serija svakako je cudno da sam se mimoisao sa Shield-om. U nekoliko navrata su mi je prijatelji preporucivali ali sam uvek imao neku odbojnost i nisam hteo da se upustam u gledanje jos jedne od "klasicnih" pandurskih serija. I tako, pre nekih 20-ak dana u nedoumici sta cu da krenem novo da gledam, rekoh, 'ajde, da vidimo na sta lici to...
Ljudi... Sta reci? Zavrsio sam je juce i jos sam uvek pod utiscima, vrlo jakim utiscima. Definitivno genijalnost od serije.

Spoiler for Hiden:
A sada konkretne stvari.
Od pocetka serije Vik mi je, kao pretpostavljam i svima, omiljeni lik. Na kraju, kada se sve sabere i oduzme, on mi je cak postao i ogavan. Znam da to mnogi nece razumeti, ali meni je na kraju vise bilo zao Sejna i njegove porodice nego bilo koga drugog. Da, znam da je on sve zapoceo uplitanjem u pricu sa Entoanom, znam da je ubio neduznog Lema i da je mnogo gresio. Ali...
Nosio je breme svega toga, patio zbog toga, dao sve od sebe da ispravi gresku i pomiri se sa Vikom i Ronijem. Ali...
Oni su ipak pokusali da ga likvidiraju i od tada je sve otislo dodjavola. Ono sto bi posebno istakao, a pretpostavljam da je to zbog toga sto sam roditelj, je da sam posebno tesko prezivljavao sve kroz sta su prolazili Sejn, Mara i Dzekson u zadnjih par epizoda. Jako mucno. Ona trudna u bolovima, dete ni krivo ni duzno ne zna sta ga je snaslo, Sejn koji ocajnicki pokusava da ih spase... Katastrofa.
I onda ono glavno. Pre svega, zapitam se ponekad, sta je u ljudskoj glavi koja od drame pokusava da napravi sto vecu tragediju? kakav je poenta, sokirati gledaoca? Zaista mi nije jasno. Na sta mislim? Govorim o sceni koja mi se urezala u srce kao scena koja me je ubila, zgazila, koju nikad necu zaboraviti. Znate sigurno svi koji ste gledali na sta mislim. Mara sa cvecem i klinac sa auticem, mrtvi na krevetu. Ljudi, kad sam video, stavio pauzu, izasao napolje da se proluftiram i vratio se da zavrsim seriju. Malo je falilo da popijem Bensedin... Tragedija.
Dakle, opet se vracam na ono pitanje s' pocetka ovog pasusa. Zasto tako? Zasto je mali morao da strada, zasto pravljenje takve tragedije? Zar je malo trudna Mara, mrtav Sejn i Roni u zatvoru?
E sad, povukao bi neku paralelu sa jednom od mojih najdrazih serija SoA, ali cu o tome pisati na drugoj temi. Zadrzacu se jos malo na kraju ove sjajne serije.
Dakle, Vik Meki. Kroz celu seriju sjajan lik, pokusava da drzi sve pod kontrolom, stiti tim. Na kraju, za mene je ispao velika jajara. Zasto? Ne samo zbog toga sto je poslao Ronija u zatvor ispalivsi ga, vec zbog cinjenice da je i sam kumovao velikom sranju koje je za efekat imalo tragican kraj. Po meni, scena u kojoj mu Klodet pokazuje slike sa uvidjaja iz Sejnove kuce na kraju, je trebala da bude poslednja u kojoj se on pojavljuje. Morao je nakon toga da izvuce pistolj i sebi puca u glavu. Morao. Znam dobro da je za njega ogromna kazna sao to sto je sklonjen sa ulice, ali ipak je najbolje prosao. Ok, kapiram ja da je takav karakter da mu je sve sto se odigralo palo veoma tesko, ali ipak je on van zatvora, sa poslom i zivom i zdravom porodicom. Nije zasluzio. Morao je da umre ali to je jedna od ironije serije koja je cini jos upecatljivijom i ja sam toga svestan. Mnogo mi je jaka scena kada na kraju cuje one sirene i pogleda kroz prozor one pandurske automobile... Kakva simbolika.
Da zakljucim, serija je vrh. Oduzela me je i kupila za sva vremena.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #367 : 19.07.2014. 08:29:34 »
Pozdrav svima.

Kao neko ko je pogledao dosta serija svakako je cudno da sam se mimoisao sa Shield-om. U nekoliko navrata su mi je prijatelji preporucivali ali sam uvek imao neku odbojnost i nisam hteo da se upustam u gledanje jos jedne od "klasicnih" pandurskih serija. I tako, pre nekih 20-ak dana u nedoumici sta cu da krenem novo da gledam, rekoh, 'ajde, da vidimo na sta lici to...
Ljudi... Sta reci? Zavrsio sam je juce i jos sam uvek pod utiscima, vrlo jakim utiscima. Definitivno genijalnost od serije.

Spoiler for Hiden:
A sada konkretne stvari.
Od pocetka serije Vik mi je, kao pretpostavljam i svima, omiljeni lik. Na kraju, kada se sve sabere i oduzme, on mi je cak postao i ogavan. Znam da to mnogi nece razumeti, ali meni je na kraju vise bilo zao Sejna i njegove porodice nego bilo koga drugog. Da, znam da je on sve zapoceo uplitanjem u pricu sa Entoanom, znam da je ubio neduznog Lema i da je mnogo gresio. Ali...
Nosio je breme svega toga, patio zbog toga, dao sve od sebe da ispravi gresku i pomiri se sa Vikom i Ronijem. Ali...
Oni su ipak pokusali da ga likvidiraju i od tada je sve otislo dodjavola. Ono sto bi posebno istakao, a pretpostavljam da je to zbog toga sto sam roditelj, je da sam posebno tesko prezivljavao sve kroz sta su prolazili Sejn, Mara i Dzekson u zadnjih par epizoda. Jako mucno. Ona trudna u bolovima, dete ni krivo ni duzno ne zna sta ga je snaslo, Sejn koji ocajnicki pokusava da ih spase... Katastrofa.
I onda ono glavno. Pre svega, zapitam se ponekad, sta je u ljudskoj glavi koja od drame pokusava da napravi sto vecu tragediju? kakav je poenta, sokirati gledaoca? Zaista mi nije jasno. Na sta mislim? Govorim o sceni koja mi se urezala u srce kao scena koja me je ubila, zgazila, koju nikad necu zaboraviti. Znate sigurno svi koji ste gledali na sta mislim. Mara sa cvecem i klinac sa auticem, mrtvi na krevetu. Ljudi, kad sam video, stavio pauzu, izasao napolje da se proluftiram i vratio se da zavrsim seriju. Malo je falilo da popijem Bensedin... Tragedija.
Dakle, opet se vracam na ono pitanje s' pocetka ovog pasusa. Zasto tako? Zasto je mali morao da strada, zasto pravljenje takve tragedije? Zar je malo trudna Mara, mrtav Sejn i Roni u zatvoru?
E sad, povukao bi neku paralelu sa jednom od mojih najdrazih serija SoA, ali cu o tome pisati na drugoj temi. Zadrzacu se jos malo na kraju ove sjajne serije.
Dakle, Vik Meki. Kroz celu seriju sjajan lik, pokusava da drzi sve pod kontrolom, stiti tim. Na kraju, za mene je ispao velika jajara. Zasto? Ne samo zbog toga sto je poslao Ronija u zatvor ispalivsi ga, vec zbog cinjenice da je i sam kumovao velikom sranju koje je za efekat imalo tragican kraj. Po meni, scena u kojoj mu Klodet pokazuje slike sa uvidjaja iz Sejnove kuce na kraju, je trebala da bude poslednja u kojoj se on pojavljuje. Morao je nakon toga da izvuce pistolj i sebi puca u glavu. Morao. Znam dobro da je za njega ogromna kazna sao to sto je sklonjen sa ulice, ali ipak je najbolje prosao. Ok, kapiram ja da je takav karakter da mu je sve sto se odigralo palo veoma tesko, ali ipak je on van zatvora, sa poslom i zivom i zdravom porodicom. Nije zasluzio. Morao je da umre ali to je jedna od ironije serije koja je cini jos upecatljivijom i ja sam toga svestan. Mnogo mi je jaka scena kada na kraju cuje one sirene i pogleda kroz prozor one pandurske automobile... Kakva simbolika.
Da zakljucim, serija je vrh. Oduzela me je i kupila za sva vremena.


Spoiler for Hiden:
Moram samo da napomenem mada vec i sam znas, sa poslom koji ne voli i porodicom koja je ziva, ali on ne zna gde su. Vik je uvek stavljao tim na prvo mesto, ali njegova ljubav prema porodici je preovladala i postala mnogo izrazenija posle rastanka sa zenom, a upravo to je i bio uzrok njegove izdaje ,  on ne bi ni potpisao onaj dogovor o imunitetu da ga zena nije zajedno sa policijom prevarila da je uhapsena i da ce je optuziti za saucesce u njegovim delima.Ovako Vik kao veoma karakteran lik, dobija najvecu mogucu kaznu, vecu cak i od toga da mrtav ili u zatvoru. Na slobodi je a nema mogucnost da vidi porodicu za koju se borio i zbog koje je sve ispalo ovako kako jeste.
« Zadnja izmjena: 19.07.2014. 08:31:41 dulejr »

Offline Ludjak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #368 : 19.07.2014. 08:49:08 »
Pa ja sam i sam napisao da sam svestan toga da je za njega to dovoljna kazna,jaca od bilo cega drugog.Ja sam ovde govorio o karakteru i emocijama. Da ga je sve sto se desilo pogodilo kako treba, uradio bi ono sto treba.Po meni je to trebalo da bude neminovno.
Spoiler for Hiden:
A uopste ga ne krivim za potpisani imunitet jer znam cime se vodio. Korin ga je izdala i cak i nju razumem. Takodje, interesantno je to da sve vreme govori o zastiti porodice i dece a sem sto je otetim i ukradenim novcem placao njihovo lecenje i ostalo nicim drugim nije pokazao da mu je do nje stalo, naprotiv. Sta su sve Korin i deca doziveli zbog njega, jel to briga za porodicu? Alarmi, obezbedjenje,bezanje i skrivanje,svakodnevne traume... Tako data njegova borba za porodicu ne oije vodu kad je Korin 99% stvari sama iznela.
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 19.07.2014. 09:03:51 Ludjak »

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Shield
« Odgovor #369 : 13.12.2014. 06:26:27 »
pogledao sam 1. epizodu i nemam volje da nastavim, toliku hvalite seriju a serija je ko csi i slicne serije samo o korumpiranim policajcima, ajd da je o policajcima koji provode zakon na svoju ruku ko prljavi heri onda bi imalo s misla, i pročitao sam kako zavrsava serija, tocno onako kako sam i mislio. jadno, i kako vama moze Vic biti  dobar? pa lik je veci krimos od kriminalaca i skriva se iza značke.

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #370 : 13.12.2014. 10:46:51 »
pogledao sam 1. epizodu i nemam volje da nastavim, toliku hvalite seriju a serija je ko csi i slicne serije samo o korumpiranim policajcima, ajd da je o policajcima koji provode zakon na svoju ruku ko prljavi heri onda bi imalo s misla, i pročitao sam kako zavrsava serija, tocno onako kako sam i mislio. jadno, i kako vama moze Vic biti  dobar? pa lik je veci krimos od kriminalaca i skriva se iza značke.

Silno grešiš  ;D
Nije serija samo o kurumpiranim policajcima mnogo, mnogo više je od toga.
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Shield
« Odgovor #371 : 13.12.2014. 10:59:37 »
To kao da si pročitao prvu stranicu ili list knjige i rekao da ne mogu dalje jer nemam volje da nastavim jer je pročitao sam kako se završava knjiga..
iShare, noProfit


Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Shield
« Odgovor #372 : 13.12.2014. 11:37:48 »
Odgledao sam prve dve epizode i odlično mi je. Gluma, glumci, sve je top notch.
Kurt Sutter je suvi genije.  clapp

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #373 : 30.04.2015. 09:22:41 »
Posle dugog odlaganja počeo sam sa Prljavom značkom. Gledam sam nekoliko epizoda, pre sto godina, kada je išla na b92. Tada mi je bila dobra, sada isto tako. Na trećoj sezoni sam i naravno, navijam za Vicovu ekipu od samog starta, kakvi god da su. Konačno da se uhvatim neke zanimljive serije, u 45 minuta nema vremena za predah i to mi se sviđa.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #374 : 01.06.2015. 11:56:24 »
Kakav ljigavac je ovaj Kavanaugh. Nadao sam se da će da odustane posle raspleta sa
Spoiler for Hiden:
Lemom
, ali evo ga i na početku šeste sezone. To i drži seriju napetom, od početka im neko diše za vratom.

Još dve sezone do kraja  :)

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #375 : 10.06.2015. 11:11:22 »
Konačno mogu da iščitam temu sa svim spoilerima.

Ipak se nije dugo zadržao
Spoiler for Hiden:
Whitaker
bilo mi ga je i žao.

Ma na kraju mi je žao svih njih. Većina jeste dobila šta je zaslužila, ali gledajući iz njihove perspektive nije sve crno-belo. Ni za jednog ne mogu reći da je 100% loš. Shane zasere sve čega se dotakne, nisam mogao da verujem koliko se zakopava, još od četvrte sezone kada ga je Antwon Mitchell držao u šaci. A bilo je i ono sa Tavonom ranije.
Petu i sedmu sezonu sam najbrže pogledao, najnapetije i verovatno najbolje sezone.
Izraz lica od Claudette kada je saznala za dogovor, ahahaha, zamalo nije dobila infarkt. Dutch mi je drag lik, ona ne toliko. Iako je najispravnija tamo.

Jak završetak, gorko i bez patetike. Vic je neverovatan lik, serija odlična i tu mi je negde oko desetog mesta, gledajući samo drame. Jaka osmica.

Offline Sir Bubain

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #376 : 02.03.2016. 10:50:09 »
Meni je na kraju najviše bilo žao Ronnieja.
Spoiler for Hiden:
On je u biti bio lik kakvim se Vic cijelo vrijeme predstavljao. Lik s mudima koji bi napravio sve za tim i za kolegu. To se dobro vidi i u zadnjoj epizodi kad s Vicom uletava u skladište kartela. Svi su kriminalci, da ne bi bilo zabune, i jedina istinski dobra osoba je po meni bio Lem, al jbg. svi donose odluke s kojima moraju živjet. Vic je naravno bio najpametniji od njih, da nije ne bi mogao bit vođa kojeg slijepo slijede cijelo vrijeme. Ironija je što je upravo on napravio ono zbog čega je ubio Crowleya. Kakav je se najbolje vidi kad druka Ronnieja i bez ikakve grižnje savjesti govori onoj agentici da će ga bez problema zavlačit do završetka akcije protiv kartela. Osoba pokvarena do srži koja brine samo i isključivo o sebi. Na trenutke vidimo grižnju savjesti kada shvaća da je Ronnie uz njega 100% i da mu vjeruje do kraja. I kada shvaća da je bez razloga prodao prijatelja, jer im nakon Shaneovog samoubojstva imunitet ne treba. Vic sebe smatra za good guya ( iako ga takvim ne vide ni kriminalci koje zatvara, ni kolege s kojima radi) i cilj mu je zatvarat kriminalce, micat drogu s ulice ( napada Beltrana iako mu to više nije posao), vidi svijet crno-bijelo, cijelo vrijeme djelujući u sivoj zoni. Nije problem što je kršio pravila da bi zaobišao birokraciju i strpao što više kriminalaca u zatvor, problem je što je iz toga izvlačio osobnu korist i što je s vremenom on postao osoba kakve je lovio; diler, lopov, ubojica. Serija je odlična i zbog toga što uz to što je izuzetno brza i napucana akcijom i adrenalinom, ima i hrpu "sporednih" likova koji nisu jednodimenzionalni. Gotovo svi likovi imaju dubinu i osobnost i razvijaju se tokom vremena. Wyms, Dutch, Tina, Kavanaugh, Julien, Aceveda.... i naravno comic relief Billings. To je vjerojatno i zbog odlične glumačke postave u kojoj je teško nać slabiju točku. Osobno, u top 5 serija koje sam gledao.
« Zadnja izmjena: 02.03.2016. 10:51:29 nebojsa66 »
...neka moja pjesma tebi snage da...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Shield
« Odgovor #377 : 12.07.2016. 12:22:27 »
I proteklih mjesec-dva odgledah ovu seriju (better late than never? ;D )... ovo mjesec-dva jer sam ima problema sa PCom inace bi to bilo zavrseno u deset dana maksimum. Kakav masterpiece!!!

Prelistah sve ove strane, upalih sve ove tribute (barem oni koji su dostupni danas  ;D )... Ludilo.

Meni ih je sve bilo zao na kraj...
Spoiler for Hiden:
Vik sve izgubio na kraj i sve je posrao, ona zadnja scena je ufff, a tek ona u prethodnu epizodu dje prica o svim stvarima koji su uradili...
Sejn koji je bio jedan rednek, sve sto je dotakao je unistio, ali ne mogu da ga mrzim ni nakon Lema... samo cu reci kad mu policija upada u kucu i cuje se pucanj samo sam viknuo NEEE...  a onda posle Mara (mrzna je bila stvarno, odlican casting) i Dzekson...  :o
Lem  :zbogom Moj omiljeni Strike team member.
Ronija mi je najzalije, on najodaniji i samo su ga posrali na kraj. Malo mi je zao i glumca u prvih nekoliko sezona jer je bio background character, bio je tu da popuni brojku za tim i to je to... :/

Dutchboy.  srcesmajli

Vitaker isto fenomenalan u petu sezonu.


Mora se rec da je CASTING bio FENOMENALAN!

Najbolja policijska serija koju sam gledao.

my two cents. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #378 : 13.07.2016. 00:12:50 »
Sad se vrati malo u 90-e i pogledaj Homicide  smileyNO1

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Shield
« Odgovor #379 : 13.07.2016. 12:42:47 »
Ceka me i ona na hard disku. :)

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #380 : 30.07.2016. 18:27:51 »
Dutch Boy = Fox Mulder.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Shield
« Odgovor #381 : 29.08.2016. 04:20:00 »
dao sam seriji drugu šansu, zavrsio sa prvom sezonom
nije ovo ni loše.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #382 : 20.10.2016. 22:03:39 »
Završio se The Shield, najjača policijska serija, za dlaku bolja mi je bolja od The Wire. Kraj je bio prejeben.

Spoiler for Hiden:
Žao mi je zbog svakoga, pogotovo zbog Lema i Ronnia, jbg Ronnie je trebo bježat u Meksiko dok je imo priliku, nadao sam se nekom scenariju da on i Vic pobjegnu preko granice, al jbg ispalo je kako je ispalo, finale prepuno tragedija, isto kao i sama serija. Najupečatljiviji trenutak je naravno ubojstvo Lema, scena za anale.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mitko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: The Shield
« Odgovor #383 : 12.12.2016. 08:49:45 »
Nisam citao sve postove. Mozda je vec greska ispravljena od nekih od postova, zamolio bih za prevod 5. epizode iz 3. serijala...

Kada skinem titl za 5. epizodu 3. serijala ubacena je od 4. epizode....  na ovaj rip - drugaciji tajming. Znaci titl 4. i 5. epizode je samo dupliran, tako da nedostaje za tu 5. epizodu svi ostali su u redu.

Hvala.