Autor Tema: The Shield  (Posjeta: 87595 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #300 : 31.05.2012. 19:41:35 »
Mislim da je ovo jedina serija koju su ljudi poceli da gledaju a nisu odustali od nje i sta vise odusevili se  :neverovatno: !!!

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: The Shield
« Odgovor #301 : 31.05.2012. 20:56:32 »
The Shield spada u "must see" kategoriju  ;D

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: The Shield
« Odgovor #302 : 03.06.2012. 16:32:32 »
The Shield spada u "must see" kategoriju  ;D
smileyNO1 ovo je za lektiru  ;)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline alfred

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • series rules
Odg: The Shield
« Odgovor #303 : 03.06.2012. 21:08:15 »
Potpuno se slažem s ovim da je za lektiru kako kaže dome-nasty
Toliko brutale,karakternih likova,sama radnja(ko zna da li toga  ima i u našoj murji),Kamera Baš sve.
Ja ju pogledah u jednom dahu
Must have
 :neverovatno:

Pozdrav

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #304 : 08.06.2012. 01:47:55 »
Zavrsio :(

Prvo da se zahvalim svima koji su ucestvovali u prevodjenju serije.Sava,Coa i ostali svaka cast!  drinks

Prije nego sto nastavim reci cu da je ovo najbolja serija koju sam gledao!Kakvih sedam sezona...kakav kraj!
Spoiler for Hiden:
Veceras sam odgledao poslednje 3 epizode.Preznojavao sam se...Zao mi je svu cetvoricu i zao mi je sto je doslo do onoga na kraju.I Sejna mi je bilo zao...i ako mu ne mogu oprostiti Lema.Vik je najveci krivac za sve i na kraju je moralo biti ovako.Niko od njih nije bio cist i ako su mnoge stvari uradili u pokusaju da isprave proslost i da spase sebe i svoje porodice.Eto..kako zavrsi Strike Team :(

I ako je Vik glavni lik(koji je fenomenalno i osmiljen i odigran) moram reci da je,po meni,Sejn ostavio najjaci utisak...lik je nevjerovatan.Gluma u seriji je strasna.Do sad nisam naisao na seriju koja je tako dobra u svakom pogledu...sad sam pod jakim utiskom The Shield-a ali nikako ne smijem zaboraviti BB koji jos nije rekao svoju poslednju :)
Jednostavno je sve osim najvece ocjene uvreda :) I ako mi je par serija na cekanju,napravicu pauzu od jedno mjesec dana jer posle ovoga ne mogu i ne zelim nista da pocinjem.






Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Shield
« Odgovor #305 : 08.06.2012. 02:01:03 »
Jesi li gledao The Wire? Ili Sopranose? Ako nisi pogledaj i to, oduševićeš se sigurno, i ako su obe serije dosta sporije od Shielda...

A ako bi da gledaš ponovo Waltona Gogginsa kako briljira počni da gledaš Justified.  smileyNO1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: The Shield
« Odgovor #306 : 08.06.2012. 03:35:40 »
Imao je dobre provale Šejn, a Valton ga je odlično odglumio:

Spoiler for Hiden:
Maybe I could take a dump in your goddamn ear lobes, give you a little peace and quiet — to kaže Šejn onom u motelu što se žalio da dete plače pa ne može da spava. ;D
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #307 : 08.06.2012. 05:16:08 »
Pogledaj ga u Justifiedu, tamo mi je još bolji  :) ovdje mi je Vic tata mata  ;D

Definitivno najbrža serija koju sam pogledao.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #308 : 08.06.2012. 06:18:31 »
Justified me ceka odavno :) The Shield i Deadwood sam poceo u isto vrijeme i onda sam planirao i Justified kada ove zavrsim ,zbog glumaca :)
Necu gledati nista dok ne izbacim ovo iz glave..i taman sam tempirao pauzu jer mi slijedi kritican period na faksu + evo danas pocinje Euro pa necu bas imati vremena za knjigu :P

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #309 : 11.06.2012. 01:49:40 »
The shield single cam ?  :facepalm

Offline mrChe

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: The Shield
« Odgovor #310 : 11.06.2012. 15:52:45 »
Dobra serija pravo, slazem se i ja, kad sam poceo gledat, odmah sam se navuko. Glavni glumac Vic trenutno glumi u No ordinary family, mada je ta serija canceld.. :)

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #311 : 11.06.2012. 21:26:41 »
Nema sila da odgledam seriju kamera ne da se drma  i mrda nego ovo jos nisam video , razumem u single cam sitcome ali sta je ovo ljudi moji  :facepalm   ovoliko pomeranje i drndanje ,kamerman kako ide i koraca tako se i kamera trese  rofl a zumiranje u sred scene po sred face necu da komentarisem , prosto mi mnogo to odvlaci paznju i nemam utisak da gledam seriju  :facepalm amaterski snimano  :P :P :P

Offline Snake

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
Odg: The Shield
« Odgovor #312 : 11.06.2012. 21:32:28 »
Kad si ti uspeo sve ovo da primetis pored ovakve radnje onda ova serija nije za tebe  :\)

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #313 : 11.06.2012. 21:46:59 »
Naravno da nije , to im uopste nije trebalo , vidi se iz avion , kakvo crno primecivanje  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #314 : 11.06.2012. 21:53:11 »
Sa takvim snimanjem je serija dobila na realnosti i brzini. Al dobro, ako ti se ne sviđa, ne sviđa  :)

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #315 : 11.06.2012. 23:17:56 »
Upravo je takva kamera ogroman plus u ovoj seriji.Mnogo se dobija na realnosti.Sto se mene tice serija je maestralno snimljena!
 drinks

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Shield
« Odgovor #316 : 12.06.2012. 02:09:33 »
Sa takvim snimanjem je serija dobila na realnosti i brzini. Al dobro, ako ti se ne sviđa, ne sviđa  :)

Baš tako! Mene to jako nervira inače, ali ovde je to savršeno upotrebljeno  smileyNO1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Shield
« Odgovor #317 : 12.06.2012. 02:41:33 »
Nema sila da odgledam seriju kamera ne da se drma  i mrda nego ovo jos nisam video , razumem u single cam sitcome ali sta je ovo ljudi moji  :facepalm   ovoliko pomeranje i drndanje ,kamerman kako ide i koraca tako se i kamera trese  rofl a zumiranje u sred scene po sred face necu da komentarisem , prosto mi mnogo to odvlaci paznju i nemam utisak da gledam seriju  :facepalm amaterski snimano  :P :P :P

Ako ne trolujes samo, pogledaj 4-5 epizoda, zavoleces seriju kao i svi ovde. Jedna od najboljih serija po meni, likovi fenomenalno uradjeni, gluma izvrsna, scenario i dijalozi savrseni. Toliko je sve napravljeno realno, nema gluposti, a to sto se kamera drma, sto rece Powerslave, samo dodaje na realnosti

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #318 : 12.06.2012. 03:17:17 »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Shield
« Odgovor #319 : 16.06.2012. 01:55:59 »
Evo napravio sam jedan gif za avatar (samo sto nikako da pocnu da se menjaju slicice), pa ukoliko nekom treba za neki drugi forum, moze slobodno da ga iskoristi  ;)



Nije nista specijalno, ali za prvi gif je sasvim solidno

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #320 : 16.06.2012. 01:59:10 »
Nema tu solidno  :D čim su oni, ovo je odlično  clapp

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Shield
« Odgovor #321 : 16.06.2012. 02:24:46 »
Hvala  smileyNO1

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Shield
« Odgovor #322 : 16.06.2012. 02:40:00 »
Maddox super si odradio  smileyNO1
Posebno mi se sviđa što si stavio kartu  smileyNO1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Shield
« Odgovor #323 : 16.06.2012. 02:46:17 »
Hvala Omare  smileyNO1

Trazio sam neki dobar natpis ili logo za strike team, medjutim ima samo ono: "Strike hard, strike fast", a taj logo mi se nesto ne dopada, pa sam ubacio kartu.

Ako neko ima neku zelju za neki gif poput ovog, mogu da mu napravim. Samo mi se javite na pp.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Shield
« Odgovor #324 : 02.07.2012. 19:15:16 »
Upravo sam odgledao seriju do kraja. Eto samo da se najavim da me jedno 15 dana nece biti na forumu, idem u kafanu da utolim tugu. 

;D

Uh jebote, koji kraj, koji sok.  :neverovatno: Sta se sve desilo, koji preokreti... Ovo je, za sada, meni definitivno najbolja serija. Sve ono sto sam prethodno pomenuo, gluma, scenario, kamera, perfektno napisani likovi, sve je savrseno. 

Spoiler for Hiden:
Iskreno, ma koliko me Vik odusevljavao u prethodnim sezonama, drago mi je sto je ovako zavrsio. Ipak je zasluzio sve ovo, upropastio je mnoge porodice, ljudi su umirali zbog njega. Sejn je zasluzio ovakav kraj (iako je za njegovu situaciju u mnogome zasluzan sam Vik), ali nije morao da pobije porodicu, on nije imao nikakvo pravo da odlucuje o tome. Medjutim uradio je ono sto je i radio tokom cele serije, brzopleto je doneo odluku. Roni je bio odan vojnik, i sve vise mi se dopadao od Lemove smrti, medjutim morao je ovako da zavrsi. Scena ubistva Lema mi je i dalje pred ocima, jer on definitivno nije sazluzio onakav kraj. On mi je, posle Vika (iako mi se misljenje o njemu dosta srozalo), bio najdrazi u Udarnom timu, i zato mi je jedan od najtuznijih momenata bila upravo pomenuta scena. 

Ovom prilikom bih se zahvalio prevodiocima na odlicnim prevodima, posebno Savi Gavrilovicu, koji je odradio lavovski posao  smileyNO1 I ostali su odlicno radili, ali on je ipak uradio najveci deo.

Sad cu malo da pauziram sa serijama, pa cu da se bacim na neke od preporucenih.

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #325 : 09.07.2012. 18:29:27 »
Sjajan gif za jednu od najboljih serija ikada koje sam ja pratio  :majstore.(smrc,kako mi nedostaju).

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: The Shield
« Odgovor #326 : 22.07.2012. 04:28:33 »
odgledah....

uf kakva serija...a sad malo prikriveno da pricamo :)

Spoiler for Hiden:
elem, nisam ocekivao ovakav kraj iskreno...nisam ocekivao da vidim kako je Sejn zavrsio sa sve porodicom, ali najiskrenije imao sam utisak kao da se nista nije desilo...

definitivno, aj da kazemo, najbolniji deo cele serije je kad je Lem poginuo...znaci suza samo sto mi nije krenula...najomiljeniji lik u celoj seriji...

e sad jos malo o Lemu...gledam ti ja sad SoA i stignem do kraja drugog serijala i koga vidim...Lema...ne mogu da vam opisem kez na mom licu...

sto FX napravi, to se MORA gledati...

The Shield  clapp Justified  clapp SoA  clapp
> dum spiro spero <

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #327 : 22.07.2012. 13:32:45 »
Aj nemoj da lazes znam da si plakao :'(   :)

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: The Shield
« Odgovor #328 : 22.07.2012. 13:49:04 »
Aj nemoj da lazes znam da si plakao :'(   :)

tumaciti po nahodjenju  :P
> dum spiro spero <

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #329 : 22.07.2012. 14:43:07 »
Svi smo plakali, pridruži nam se  :'(