Autor Tema: The Walking Dead: Dead City  (Posjeta: 2105 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
The Walking Dead: Dead City
« : 11.05.2023. 22:04:37 »


Opis:
Serija prati Megi (Lauren Cohan) i Negana (Jeffrey Dean Morgan) dok pokušavaju da se probiju kroz ruševine Njujorka, i prežive sve opasnosti koje vrebaju u naizgled napuštenom gradu, a kako bi pronašli i spasili Meginog otetog sina.



Žanr: avantura, horor, triler
Kanal: AMC
Premijera: 18.06.2023.
Glumci: Lauren Cohan, Jeffrey Dean Morgan, Željko Ivanek, Gaius Charles, Jonathan Higginbotham, Mahina Napoleon...



IMDb
TVDb
Wiki

Titlovi


« Zadnja izmjena: 16.06.2023. 14:34:20 daxdavor »

Offline zvoneM

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #1 : 20.06.2023. 23:53:08 »
Pogledao prvu. Ovo je doslovno cijedjenje kore iscijedjene narance. Tragicno lose.    :facepalm

Offline vlax

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #2 : 21.06.2023. 13:13:46 »
Može li se ovo gledati bez prethodnog gledanja Walking Dead-a?Tamo sam zakucao na trećoj sezoni i nikad se nisam vratio.Ovi likovi su se pojavili mislim u 4.sezoni,tako da pitam ima li neke veze ta istorija?

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 760
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #3 : 21.06.2023. 21:29:44 »
Sigurno da ima veze sa prethodnom serijom jer ne bi ovo pravili tek tako sa novim likovima, već koriste staru slavu od stare serije, ali  vjerovatno možeš gledati kao novu seriju, osim što će ti možda par sitnica biti nejasano, ali koje možeš lako provjeriti na internetu bez gledanja stare serije. Barem ja tako radim, iako ovu seriju neću gledati. :)
:murija:

Offline vlax

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #4 : 22.06.2023. 11:29:57 »
Hvala!Verovatno neću ni ja posle odgledanih 15-ak minuta.

Online slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #5 : 23.06.2023. 18:48:05 »
Nije ovo jedina, stiže nam i The Walking Dead: Daryl Dixon, i ko zna još koliko "nastavaka", biće otprilike kao Star Wars, svaki lik nova serija.  ;D

Offline r380rn

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #6 : 15.07.2023. 21:24:24 »
Serija je okej. Ne znam šta ima puno da se očekuje od horor serija. Važna je zabava.

Offline Remedy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #7 : 16.07.2023. 02:08:11 »
Serija je okej. Ne znam šta ima puno da se očekuje od horor serija. Važna je zabava.

A kako vidim biće i deo sa Rickom i Michonne takođe. Mislim da sad već malo više preteruju, ali videćemo na šta će sve to ličiti.

Mada me iskreno veoma zanima Rickova priča, gde je nestao i gde će se pojaviti u novoj seriji.  :)

Offline milankladovo@gmail.com

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #8 : 17.07.2023. 18:09:17 »
serija mi se sviđa  smileyNO1

Offline zvoneM

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #9 : 24.07.2023. 23:05:23 »
4. epizoda...   Epohalna. Klanje zombija u nekakvom MMA oktagonu dok preko razglasa tresiti... Miso Kovac. I to ne jedna pjesma, cijeli album.
"Na tvojoj ruciii prsteeen..." "I proplakat ce noooooci..."  Ma ovo je ludnica.    ;D ;D
 clapp drinks

Offline kowach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #10 : 25.09.2023. 20:13:20 »
Odgledao seriju The Walking Dead ali mi je ostala nedorecena!Sta se desilo sa Rickom i Michonne,totalno glup zavrsetak price!?Izgleda da ce ovi nastavci pojasniti neke stvari inace bez toga,dzabe gledana serija!

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead: Dead City
« Odgovor #11 : 03.10.2023. 18:54:36 »
Nisam gledao, a verovatno i neću, nego me je zaintrigirao naziv poslednje epizode Doma Smo. Ima li to veze s našim govornim područjem, pošto sam pročitao da se u četvrtoj epizodi čuje i Mišo legenda?

Tags: