Autor Tema: Hercules - The Legendary Journeys  (Posjeta: 1536 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Apatin025

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Hercules - The Legendary Journeys
« : 30.11.2022. 12:47:46 »
Poštovani,
ja sam iz starije generacije, i redovni posetioc sam vašeg sajta!

Posle čekanja više od 10 godina nedavno ste kompletirali prevode za sve epizode XENA serije! Inače dugogodišnji fan serije! Ne znam zašto je trebalo toliko godina za prevod ove serije!?

Javljam se da ako možete što pre (ili da se razmotri) prevod kompletne serije "Hercules - The Legendary Journeys", koja je pomalo vezana za XENU.

Znam da nekim mlađim generacijama ove serije ne odgovaraju, ali ja sam stariji i nemam SIFI kanal koji prenosi non stop obe serije, i hoću da ih pogledam od početka do kraja sa prevodom (engleski ne znam).

Hvala unapred, i želim vam uspešan rad na Vašem sajtu! :naklon:

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 696
  • Spol: Ženski
Odg: Hercules - The Legendary Journeys
« Odgovor #1 : 04.12.2022. 12:07:45 »
Jedno od prvih pravila našeg foruma je da je zabranjeno potraživanje i požurivanje prevoda, kao i kritikovanje brzine prevođenja.
Zašto?
Zato što je prevođenje, kao i obrađivanje i postavljanje titlova isključivo dobrovoljno za sve naše članove. Nije ničiji zadatak ili obaveza da obezbeđuje prevode.
Naši članovi odvajaju svoje slobodno vreme da bi napravili i podelili sa drugima titlove, i to bez ikakve naknade.
Zbog toga zabranjujemo potraživanje i požurivanje prevoda, i ovakvi postovi se obično brišu. Ali Vaš post ipak nije obrisan da bismo imali mogućnost da još jednom ponovimo ovo pravilo, jer izgleda pravila koja su jasno navedena na početku foruma više niko ne čita.

Pošto je kolega samson počeo da se bavi ovom serijom, velika je verovatnoća da će i ona na kraju biti kompletirana.
Ali morate shvatiti da ovakvo Vaše obraćanje pre može naterati nekoga da odustane, nego da ubrza izradu titlova.

pozdrav za stariju generaciju, uživajte i dalje na našem sajtu  drinks

Tags: