Serije > O serijama

The Last of Us

(1/2) > >>

slaks:

Opis:
Radnja serije se dešava 20 godina nakon pandemije koja je skoro pa uništila celo čovečanstvo, a gde su većina ljudi postali zombiji, i priča prati Joela (Pedro Pascal), jednog od preživelih u jednom od malobrojnih preostalih ljudskih naselja, koji je dobio zadatak da prošvercuje 14-godišnju Ellie (Bella Ramsey) iz militarizovane zone karantina. Ellie je posebna jer je zaražena virusom, ali on na nju nije uticao kao na ostale.



Žanr: drama, akcija, horor
Kanal: HBO
Premijera: 15.01.2023.
Glumci: Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Nick Offerman, Merle Dandridge, Murray Bartlett, Jeffrey Pierce, Anna Torv...


IMDb
TVDb
Wiki


Titlovi


slaks:

bianconeriSRB:
Dobra serija, odmah na početku godine smo dobili hit seriju! drinks


Spoiler for Hiden: Žao mi je one male Sare na početku serije, bolje da je ona umesto Eli imala ulogu, ali dobro.

amiS:
dosta vjerno prenesena atmosfera i likovi iz igre, prvi dio epizode mi je puno zanimljiviji od drugoga (kao i u igri). Sara mi je apsolutni hit ove epizode, cura je genijalno odglumila i odmah me podsjetila na jednu sjajnu glumicu - poslije saznah da su u rodu. Ona mi je najvjernije pogođen lik iz igre, iako fizički potpuno odudara od curice iz igre.

drago mi je vidjeti Anu Torv u novoj ulozi, Pedro Paškvalin je fantastičan kao Joel, Tommy odličan, a mala Elica je na dobrom putu da i ona rasturi. uistinu imamo hit seriju. nadam se samo da neće radit više od 2-3 sezone i da će ovim putem krenuti i druge ekranizacije popularnih igara  clapp

zkarlov:


Ne može serija bit bezveze uz ovakvu mjuzu...  :mjuza

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju