Autor Tema: Gledanost, vijesti i statusi - by_Ivica  (Posjeta: 103463 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Gledanost, vijesti i statusi - by_Ivica
« : 12.07.2009. 17:55:56 »







« Zadnja izmjena: 15.12.2010. 22:24:38 by_Ivica »

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #1 : 12.07.2009. 19:25:03 »
Fenomenalno svaka čast.... clapp clapp clapp
« Zadnja izmjena: 27.10.2009. 12:55:42 HeadBurn3r. »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #2 : 12.07.2009. 19:37:20 »
Čovjek je izrazio želju postaviti svoj kalendar i to mu nitko ne može zabraniti, a vi sami odlučite kojeg ćete gledati.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #3 : 14.07.2009. 01:30:46 »
Pa ubaci sve serije koje izlaze ove nedelje.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #4 : 15.07.2009. 22:58:33 »
Ja sam ovaj kalendar napravio prvenstveno za to da posluži kod mene na forumu, i kako bih olakšao posao sebi, dogovorio sam se da ću u kalendar dodavati samo one serije koje zanimaju forumaše. Tako da ja serije ubacujem kada mi netko na mojem forumu kaže, tako da ne stavljam u kalendar bezveze serije koje ne zanimaju nikoga s mojeg foruma, e sad, velim, posto je i ovo forum za serije, posto sam i ovdje regan, rekoh da i ovdje postavljam taj kalendar, ali onda dolazi upravo do ovoga, jer vas je vise ovdje koji pratite razne serije, i normalno da bi ovdje bilo potrebno sada stavljati sve serije u kalendar, ali ja ovaj kalendar ipak prvenstveno pravim za svoj forum, a ovdje ga stavljam buduci da je i ovdje rijec u serijama. Tako da ja u kalendar mogu dodati seriju ako nekoga bas zanima, obicno dodajem serije koje ljudi kod mene na forumu kazu, ali sad ovaj kalendar postavljam na dva foruma, svoj i ovaj, tako da bi sada trebao u kalendar stavljati i serije koje vas ovdje zanimaju, tako da ako netko zeli da se neka serija doda, moze reci, jer ne bih dodavao serije koje nikoga ne zanimaju, meni ce olaksati posao, a i kalendar nece biti pretrpan serijama koje nikoga ne zanimaju. Hvala na razumijevanju.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #5 : 15.07.2009. 23:11:42 »

 
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #6 : 15.07.2009. 23:12:33 »

 
Uzela si mi riječ iz usta.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #7 : 15.07.2009. 23:46:53 »
Ja sam ovaj kalendar napravio prvenstveno za to da posluži kod mene na forumu, i kako bih olakšao posao sebi, dogovorio sam se da ću u kalendar dodavati samo one serije koje zanimaju forumaše. Tako da ja serije ubacujem kada mi netko na mojem forumu kaže, tako da ne stavljam u kalendar bezveze serije koje ne zanimaju nikoga s mojeg foruma, e sad, velim, posto je i ovo forum za serije, posto sam i ovdje regan, rekoh da i ovdje postavljam taj kalendar, ali onda dolazi upravo do ovoga, jer vas je vise ovdje koji pratite razne serije, i normalno da bi ovdje bilo potrebno sada stavljati sve serije u kalendar, ali ja ovaj kalendar ipak prvenstveno pravim za svoj forum, a ovdje ga stavljam buduci da je i ovdje rijec u serijama. Tako da ja u kalendar mogu dodati seriju ako nekoga bas zanima, obicno dodajem serije koje ljudi kod mene na forumu kazu, ali sad ovaj kalendar postavljam na dva foruma, svoj i ovaj, tako da bi sada trebao u kalendar stavljati i serije koje vas ovdje zanimaju, tako da ako netko zeli da se neka serija doda, moze reci, jer ne bih dodavao serije koje nikoga ne zanimaju, meni ce olaksati posao, a i kalendar nece biti pretrpan serijama koje nikoga ne zanimaju. Hvala na razumijevanju.

Ja mislim da se ovdje jedna te ista rečenica stalno vrti u krug. A posebno riječ "zanimaju".
Odlično sastavljeno, pravi post za temu Postovi koji su vas nasmijali do suza. ;)

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #8 : 16.07.2009. 00:08:08 »
LOL
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #9 : 16.07.2009. 00:22:29 »
kolje se sa "zanima/zanimaju" za prvo mesto ;D
Ja sam ovaj kalendar napravio prvenstveno za to da posluži kod mene na forumu, i kako bih olakšao posao sebi, dogovorio sam se da ću u kalendar dodavati samo one serije koje zanimaju forumaše. Tako da ja serije ubacujem kada mi netko na mojem forumu kaže, tako da ne stavljam u kalendar bezveze serije koje ne zanimaju nikoga s mojeg foruma, e sad, velim, posto je i ovo forum za serije, posto sam i ovdje regan, rekoh da i ovdje postavljam taj kalendar, ali onda dolazi upravo do ovoga, jer vas je vise ovdje koji pratite razne serije, i normalno da bi ovdje bilo potrebno sada stavljati sve serije u kalendar, ali ja ovaj kalendar ipak prvenstveno pravim za svoj forum, a ovdje ga stavljam buduci da je i ovdje rijec u serijama. Tako da ja u kalendar mogu dodati seriju ako nekoga bas zanima, obicno dodajem serije koje ljudi kod mene na forumu kazu, ali sad ovaj kalendar postavljam na dva foruma, svoj i ovaj, tako da bi sada trebao u kalendar stavljati i serije koje vas ovdje zanimaju, tako da ako netko zeli da se neka serija doda, moze reci, jer ne bih dodavao serije koje nikoga ne zanimaju, meni ce olaksati posao, a i kalendar nece biti pretrpan serijama koje nikoga ne zanimaju. Hvala na razumijevanju.
[/quote
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #10 : 16.07.2009. 00:26:10 »
Haha, ne smijem vise pisati opsirne postove.
Pa cujte, rijeci se ponavljaju jer sam pokusao biti sto jasniji.
Mislim, ako nesto nije ok, slobodno obrisite post, ja sam mu samo pokusao sto bolje objasniti.
Da li sam uspio ne znam...
Vidim da se sprdate s ovim mojim postom... lol

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #11 : 16.07.2009. 00:28:09 »
kolje se sa "zanima/zanimaju" za prvo mesto ;D
Ja sam ovaj kalendar napravio prvenstveno za to da posluži kod mene na forumu, i kako bih olakšao posao sebi, dogovorio sam se da ću u kalendar dodavati samo one serije koje zanimaju forumaše. Tako da ja serije ubacujem kada mi netko na mojem forumu kaže, tako da ne stavljam u kalendar bezveze serije koje ne zanimaju nikoga s mojeg foruma, e sad, velim, posto je i ovo forum za serije, posto sam i ovdje regan, rekoh da i ovdje postavljam taj kalendar, ali onda dolazi upravo do ovoga, jer vas je vise ovdje koji pratite razne serije, i normalno da bi ovdje bilo potrebno sada stavljati sve serije u kalendar, ali ja ovaj kalendar ipak prvenstveno pravim za svoj forum, a ovdje ga stavljam buduci da je i ovdje rijec u serijama. Tako da ja u kalendar mogu dodati seriju ako nekoga bas zanima, obicno dodajem serije koje ljudi kod mene na forumu kazu, ali sad ovaj kalendar postavljam na dva foruma, svoj i ovaj, tako da bi sada trebao u kalendar stavljati i serije koje vas ovdje zanimaju, tako da ako netko zeli da se neka serija doda, moze reci, jer ne bih dodavao serije koje nikoga ne zanimaju, meni ce olaksati posao, a i kalendar nece biti pretrpan serijama koje nikoga ne zanimaju. Hvala na razumijevanju.

Upravo sam krenuo da naglasavam reci sa NJEGOVIM forumom i prestigla si me... Ivice, znamo skoro svi da imas SVOJ forum tako da nema potrebe da to toliko naglasavas...

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #12 : 16.07.2009. 00:45:10 »
kolje se sa "zanima/zanimaju" za prvo mesto ;D
Ja sam ovaj kalendar napravio prvenstveno za to da posluži kod mene na forumu, i kako bih olakšao posao sebi, dogovorio sam se da ću u kalendar dodavati samo one serije koje zanimaju forumaše. Tako da ja serije ubacujem kada mi netko na mojem forumu kaže, tako da ne stavljam u kalendar bezveze serije koje ne zanimaju nikoga s mojeg foruma, e sad, velim, posto je i ovo forum za serije, posto sam i ovdje regan, rekoh da i ovdje postavljam taj kalendar, ali onda dolazi upravo do ovoga, jer vas je vise ovdje koji pratite razne serije, i normalno da bi ovdje bilo potrebno sada stavljati sve serije u kalendar, ali ja ovaj kalendar ipak prvenstveno pravim za svoj forum, a ovdje ga stavljam buduci da je i ovdje rijec u serijama. Tako da ja u kalendar mogu dodati seriju ako nekoga bas zanima, obicno dodajem serije koje ljudi kod mene na forumu kazu, ali sad ovaj kalendar postavljam na dva foruma, svoj i ovaj, tako da bi sada trebao u kalendar stavljati i serije koje vas ovdje zanimaju, tako da ako netko zeli da se neka serija doda, moze reci, jer ne bih dodavao serije koje nikoga ne zanimaju, meni ce olaksati posao, a i kalendar nece biti pretrpan serijama koje nikoga ne zanimaju. Hvala na razumijevanju.

Upravo sam krenuo da naglasavam reci sa NJEGOVIM forumom i prestigla si me... Ivice, znamo skoro svi da imas SVOJ forum tako da nema potrebe da to toliko naglasavas...
Ako te ne mrzi mozes da nagasavas rec kalendar posto ima jedno 10 puta min

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #13 : 17.07.2009. 00:58:52 »
Evo samo da obavijestim da je u kalendar dodana i serija Eureka, te će ista od sada praviti društvo ostalim serijama u kalendaru ;)

Pozdrav!

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #14 : 19.07.2009. 22:06:06 »
Evo i kalendara za tjedan koji je pred nama.
Što se serija tiče, nekih većih novosti nema.

Sve serije koje su u kalendaru i koje se trenutno emitiraju nastavljaju s novim epizodama i u tjednu koji je pred nama, bez ikakvih stanki.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #15 : 26.07.2009. 23:35:02 »
Što se serija tiče za tjedan koji je pred nama, u odnosu na prošli tjedan nema nikakvih promjena. Serije se i dalje emitiraju punom parom sa novim nastavcima. Nije zgorega napomenuti da se serije Mental i The Philanthropist polako bliže kraju. Potonja će imati 8 epizoda u svojoj prvoj sezoni, dok će Mental imati ukupno 13 epizoda.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #16 : 26.07.2009. 23:45:01 »
Kakva je poenta ovog tvoj kalendara kad ima ovako malo serija dok Mijauov ima sve koje prate naši posjetioci.
Znači, ovaj tvoj je samo jedan isječak Mijauovog.
Prepuštam tebi da kažeš kakva je svrha tvog kalendara ovdje.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #17 : 27.07.2009. 12:17:20 »
Svrha mojeg kalendara je što sadrži neke podatke koje susjedni kalendar ne sadrži.
I kao što sam napomenuo, na ovom kalendaru su serije koje zanimaju ljude.
Čemu ubacivanje svih serija, ako to ne zanima nikoga?

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #18 : 27.07.2009. 12:30:58 »
Gledaj, fulao si smisao ovog foruma. Ovaj forum je za sve serije.
Saznajemo nešto o novim serijama, sjetimo se nekih starih serija. Ja sam osobno počeo prevoditi neke serije za koje sam saznao ovdje, a ne lutanjem po ineternetu. Da se držimo na primjer serija koje si ti stavio u svoj kalendar, neke serije se nikad ne bi počele prevoditi. I zato je dobro da je u kalendaru što je više moguće serija, da bi eventualni prevoditelji vidjeli koje se serije trenutno prikazuju. Što više informacija, to bolje. Nadam se da si me shvatio.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #19 : 27.07.2009. 12:37:00 »
Da ponovim Zkarlova, ovo je sajt za sve serije, a ne za samo odredjene.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #20 : 27.07.2009. 12:39:23 »
Ok, evo smjesta se bacam na posao.
Idem pododavati sve serije u kalendar.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #21 : 27.07.2009. 13:19:21 »
I kao što sam napomenuo, na ovom kalendaru su serije koje zanimaju ljude.
A na onom drugom su serije koje zanimaju životinje!?  ;D
Šalim se, naravno.

Inače, nije loše imati konkurenciju...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #22 : 27.07.2009. 15:37:33 »
Evo dodane su sve serije koje se emitiraju ovoga tjedna u kalendar. Iskreno se nadam da su sve serije dodane, ako uočite da neka nedostaje, javite mi na PP, pa ću je dodati.

I dakako, kao što vidite, uz samu seriju, u kalendaru možete vidjeti koja TV-kuća emitira koju seriju, koja je trenutna sezona/epizoda u tijeku te u koliko sati se ista emitira po Američkom vremenu.

A kako biste znali koja je prva i posljednja epizoda u sezoni pobrinuti će se boje.
Na dnu kalendara imate "legendu" koja objašnjava značenje boja.

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #23 : 28.07.2009. 00:27:16 »
SCI-FI je promenio ime u SyFy  :P

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #24 : 28.07.2009. 13:46:06 »
Evo popravljeno  :)

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #25 : 28.07.2009. 16:17:52 »
Da nisam pogledao kalendar ne bih ni znao da 4. sezona Hotel Babylon traje.... Na tvcountdown.com je još uvijek prikazano sivim, kao serija bez novih epizoda... Zahvaljujem :D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #26 : 03.08.2009. 00:10:39 »
Evo i kalendar za ovaj tjedan. Što se serija tiče, za razliku od prethodnih tjedana, evo prve malo veće promijene. Serija Better off Ted pauzira ovaj tjedan, dok serijama Psych i Monk počinju nove sezone, s time što je potonjoj seriji ova nova sezona ujedno i zadnja, tako stoji na službenoj stranici. A ovog tjedna završavaju i neke serije, koje su to saznajte u kalendaru ;) Također sam u kalendar ubacio serije Dark Blue i Drop Dead Diva, obje su nove serije, valjaju li čemu ne znam. Znam da je DDD komedija, a Dark Blue se čini kao neka ozbiljna serija.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #27 : 09.08.2009. 23:16:21 »
Evo i kalendara za tjedan koji je pred nama. Što se serija tiče, Better off Ted se vraća nakon jednotjedne pauze, a sa serijama Hotel Babylon i The Philanthropist ćemo se oprostiti nakon tek osam epizoda, Burn Notice ima pauzu do zime, a počinje i nova sezona serije Mad Men. Kod ostalih serija koje se trenutno emitiraju nema nekih većih promjena.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #28 : 17.08.2009. 00:11:03 »
Evo i kalendara za serije za ovaj tjedan. Promjena nekih velikih nema. Dodao sam seriju Michael & Michael Have Issues, to je komedija koliko sam upućen, vjerojatno će i ta serija naći svoju publiku.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Kalendar serija - by_Ivica
« Odgovor #29 : 24.08.2009. 00:56:33 »
Evo i kalendara za serije za ovaj tjedan, doduše, sa skoro sat vremena zakašenja ali mislim da mi neće nitko na tome zamjeriti. Malo sam u strci ovih dana, ali stignem kalendar srediti :)

Tags: