Autor Tema: The Take  (Posjeta: 4399 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DaronMalakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Thay say it's all about the end!
The Take
« : 06.07.2009. 20:16:16 »

Opis:
Snimano prema bestselleru, The Take Martine Cole je drama o ljubavi, moći, ljubomori i izdaji. Glumci ovog četverodjelnog serijala su Tom Hardya (Bronson, Stuart A Life Backwards), dobitnik Emmya Brian Cox (Braveheart, The Bourne Supremacy, Deadwood), Kierston Wareing (It’s a Free World, Fish Tank), Charlotte Riley (Easy Virtue),) and Shaun Evans (Teachers).
Freddie Jackson (Hardy) upravo je izašao iz zatvora. Odradio je svoje vrijeme, sklopio prave veze i sada je spreman za korištenje njima. Sa svojim bratićem Jimmyem (Evans), Freddie je spreman osvojiti svijet. Njegova supruga Jackie (Wareing) sanja da joj je muž kod kuće, ali zaboravlja njegov bučan zivot i cure koje Freddie ne može ostaviti za sobom. Isprva Freddie dobiva sve što je ikada poželio i Jimmya uzme sa sobom za "vožnju", stvaranje, rastući kriminal, carstvo koje im daje sve poštovanje i novac za kojim teže. Ali, iza svega stoji Ozzy (Cox) - legendarni kum kriminala koji manipulira Freddievom i Jimmyevom sudbinom iza rešetaka svoje zatvorske ćelije.
Gorka, ogorčena i posve nestabilna, Jackie vidi svoj život koji se raspaspada dok joj je mlađa sestra Maggie (Riley) zvijezda u usponu. Zaljubljena u Jimmya, Maggie se zavjetuje da neće završiti kao njezina sestra. Freddie i Jackie gledaju kako Jimmy i Maggie žele postići sve snove koje oni nisu mogli ostvariti: ljubav, obitelj, stabilnost i poštovanje. Freddie si uskoro dokazuje da je nepredviljivo nasilan i opasan. Ljubomora, jad i nesposobnost za kontrolu, sile Freddiea staviti posao i obitelj u opasnost. Rastrgan između lojalnosti prema sestrični koju voli i iskrenosti prema svojoj sudbini, Jimmy je prisiljen odlučiti između zaštite Feddiea i života koje je sagradio s Maggie.

Žanr: drama

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi
« Zadnja izmjena: 27.07.2014. 18:46:31 maksi »
I am the one that's calling inside of your brain!

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: The Take
« Odgovor #1 : 09.06.2012. 10:47:15 »
Postavljen prijevod za prvu epizodu (nije moj autorski).

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: The Take
« Odgovor #2 : 11.06.2012. 23:07:26 »
Za drugu također.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Take
« Odgovor #3 : 11.06.2012. 23:24:06 »
Jako dobra serija. Ovdje sam prvi put otkrio Toma Hardya koji rastura u ulozi psihopata.

 clapp2


Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Odg: The Take
« Odgovor #4 : 28.09.2012. 00:31:30 »
Preveo sam pre vise od godinu dana prvu epizodu ove serije nadajuci se da cu je uraditi komplet.
Tad nisam imao vremena, rekoh da ne postavljam samo prevod za prvu epizodu, medjutim, na taj
prevod sam u potpunosti zaboravio do veceras kad sam ga slucajno nasao cesljajuci nesto po kompu.
Nadam se da cu u narednim danima uspeti da kompletiram prevode i za ostale tri epizode.
Prevod za 1. je i za HDTV i za WEB-DL. Enjoy! :)

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Odg: The Take
« Odgovor #5 : 01.10.2012. 17:56:12 »
Prevod druge epizode postavljen na sajt. Uzivajte. :)

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Odg: The Take
« Odgovor #6 : 05.10.2012. 22:03:45 »
Prevod treće epizode postavljen je na sajt. Uživajte! :)

Tags: