Serije > Općenito o serijama

Koje serije trenutno gledate?

<< < (105/106) > >>

DJOXXXA:
Za mene sveže otkriće, korejska serija Vicenzo. Super mi je došla da razbijem američku monotoniju, a sama serija odlično kombinuje elemente drame, komedije i akcije, tako da je baš prijatno osveženje u moru sivila  clapp


Wrda:

--- Citat: DJOXXXA - 26.04.2021. 18:09:03 ---Za mene sveže otkriće, korejska serija Vicenzo. Super mi je došla da razbijem američku monotoniju, a sama serija odlično kombinuje elemente drame, komedije i akcije, tako da je baš prijatno osveženje u moru sivila  clapp


--- Kraj citata ---

Izgleda zanimljivo. Hvala na preporuci.

DJOXXXA:
Nakon završenog Vinćenca (odlična serija btw, deluje da će možda biti i S02, ali ako ne, dobro je i ovako), preselio sam se u Japan i na seriju Hanzawa Naoki, ukratko, radi se o službeniku banke koji se bori sa zaverama i internim zavrzlamama u najvećoj japanskoj banci. Ko voli ekonomiju, finansije, bankarstvo, ovo je definitivno serija koju treba pogledati. A kao bonus, serija pokazuje (za mene čudnu) japansku poslovnu kulturu  smileyNO1
Prva sezona je izašla 2013. godine, a prošle godine je snimljena druga sezona. Prvu sam pogledao ponovo, da obnovim gradivo, a sada gazim kroz drugu sezonu i za sada bih rekao da je serija podigla kvalitet u odnosu na prvu sezonu  clapp

Al Bandić:
Prisećam se 80-ih i 70-ih. Dakle, Goldbergovi i Čudesne godine. (The Wonder Years) Ide trenutno na srpskoj Nova S. Šteta što je HRT3 prestao da emituje Goldbergove nakon 5. sezone. Nadam se da će nastaviti u skorije vreme.

Dejan Kastratovic:
Dexter, najnoviju sezonu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju