Autor Tema: Peep Show  (Posjeta: 7876 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Peep Show
« : 02.07.2009. 09:49:18 »

Opis:
Serija Peep Show bavi se životima dvojice tridesetogodišnjaka koji žive kao cimeri. Oni se poznaju iz studentskih dana a zajedno žive otkako je Džeremi raskinuo sa devojkom i od Marka iznajmio sobu.
Mark je zaposlen u banci kao menadžer za zajmove, mašta o boljem položaju i godinama nije imao devojku. Kad se zakače, on Džeremiju prebacuje koliko dugo nije platio stanarinu.
Džeremi je na rečima veoma uspešan kod žena i misli da je privlačan i pametan. Njegove poslovne ambicije završavaju se na priželjkivanju muzičke karijere.
Njih dvojica redovno zapadaju u situacije u kojima ljudi uglavnom požele da propadnu u zemlju i više nikada ne sretnu svedoke događaja.
Sve to je uglavnom prikazano iz prvog lica uz čujna razmišljanja aktera što omogućava da se vidi šta u stvari neko misli kada kaže "nema problema".
Za sada je prikazano sedam sezona, a potvrđeno je snimanje još barem dve sezone.

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi
« Zadnja izmjena: 19.06.2014. 10:57:06 maksi »




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show (2003)
« Odgovor #1 : 02.07.2009. 14:36:41 »
Svaka čast za prevode. clapp
Izgleda mi kao serija kojoj vrijedi pružiti šansu. Nema puno epizoda, brzo se može pogledati.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Peep Show (2003)
« Odgovor #2 : 29.07.2009. 12:35:33 »
Ako neka dobra duša negde "sretne" engleske titlove za ostale sezone, cenio bih link na PP.
:)

p.s. hvala ziledinu i trust_no_1 na eng. titlovima za 4. sezonu, kao potrebne ostaju 2 i 3. za čije će iskopavanje izgleda trebati združene usluge Indijane Džonsa i Lare Kroft :)
« Zadnja izmjena: 29.07.2009. 15:41:16 petko »




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Peep Show (2003)
« Odgovor #3 : 29.12.2010. 19:09:49 »
nema nista titlova na sajtu  ;)

Offline Monster

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Peep Show (2003)
« Odgovor #4 : 09.03.2011. 22:53:31 »
Ako neka dobra duša negde "sretne" engleske titlove za ostale sezone, cenio bih link na PP.
:)

p.s. hvala ziledinu i trust_no_1 na eng. titlovima za 4. sezonu, kao potrebne ostaju 2 i 3. za čije će iskopavanje izgleda trebati združene usluge Indijane Džonsa i Lare Kroft :)
Ja mogu da nabavim svih 6 sezona na originalnim DVDovima, u opisu pise da ima engleski titl, pa mogu da izripujem sezone za koje fali engleski titl i uploadujem ako treba.
Da li to znaci da sam Indijana Dzons ili sam Lara Croft?

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Peep Show (2003)
« Odgovor #5 : 09.03.2011. 23:19:54 »
Slobodno biraj ulogu po želji :)

Pitanje engleskih titlova je relativno skorije rešeno i ubrzo će biti prevoda za drugu sezonu, a kasnije i dalje.

;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #6 : 09.08.2013. 06:09:18 »
Odgledao sam 1. sezonu i krecem sa 2. Serija je standardno engleski luda i retardirana u pozitivnom smislu naravno  ;D :majstore Hvala petku na prevodima i jaguaru31 koji je nastavio  drinks

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #7 : 11.09.2013. 21:07:47 »
Stigao novi prevod. svaka cast jaguar  drinks

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #8 : 25.08.2014. 12:06:37 »
odgledah svih 8 sezona (prve 3 po ko zna koji put  ;D ) jednostavno fantasticna serija. headlineri serije malo je rec impresivni, kakve suprotnosti, kakvi karakteri, nevjerovatno. neka oni, nego i sporedni likovi kojih je od 5te sezone bilo dosta i koji su pa mogu rec, bili skoro u rangu sa dva glavna - markom i dzezom. super hans je dobio jos vise prostora i to je ucinjelo seriju 10x boljom, jedan od najludjih likova u istoriji televizije, *ebeni sampion!  :naklon: vidim da sad prave pauze po dvije godine izmedju sezona pa se 9-ta moze ocekivat u decembru ove godine. ne mogu iscekat.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
Odg: Peep Show
« Odgovor #9 : 06.04.2015. 18:49:24 »

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #10 : 13.04.2015. 01:05:37 »
jaguare, svaka ti cast za ovo ekspresno prevodjenje serije, jos ljetos sam sve odgledao ali moram obnovit sa tvojim prevodima. bravo majstore, ne znam sto drugo da ti recem. HVALA!!! :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #11 : 22.04.2015. 09:44:00 »
jaguar31 razvalio peep show, jos jednom  :naklon: hvala legendo!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #12 : 24.10.2015. 18:01:37 »
Deveta sezona počinje 11. 11. 2015.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #13 : 27.10.2015. 13:54:35 »
Fantastični su, do pete sezone. Zanimljivo je i nakon toga, šesta je samo za nijansu slabija a sedma ne toliko dobra pa je bolje što završavaju. Uvek se može reprizirati.
Serija zaslužuje više pažnje. Od novijih britanskih koje sam gledao, ova mi se možda i najviše svidela.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Peep Show
« Odgovor #14 : 27.10.2015. 14:08:23 »
Odlični su peepovci. Skoro su mi upali na listu, 4. sezona mislim.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Peep Show
« Odgovor #15 : 27.10.2015. 14:47:01 »
Kada pogledam sve odjednom teško mi je da izdvojim neku sezonu, recimo od druge do četvrte, te tri. Markovi unutrašnji monolozi su najbolja stvar  ;D