Autor Tema: Star Trek Continues  (Posjeta: 3619 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Star Trek Continues
« : 09.12.2013. 19:11:58 »

Opis:
Povijesna 5-godišnja misija USS Enterprisea, kapetana Jamesa T. Kirka, se nastavlja u ovim novim epizodama koje se nastavljaju na originalnu seriju. Osvjetljenje, boje, kostimi i scenografija identični su onima iz 1966. Uz glumu i priče koji također kopiraju originalnu seriju, pravi fan franšize vjerojatno će uživati u njihovim pustolovinama.

Žanr: akcija, avantura, znanstvena fantastika
Godina proizvodnje: 2012.
Glumci: Vic Mignogna, Todd Haberkorn, Larry Nemecek, Christopher Doohan, Grant Imahara, Kim Stinger, Michele Specht, Steven Dengler, Abbey Hazel, Scott Grainger

IMDb
TVDb
Wikipedia
Službena stranica

Titlovi

« Zadnja izmjena: 09.08.2014. 14:37:02 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek Continues
« Odgovor #1 : 10.12.2013. 17:04:06 »
Postavljen prijevod za prvu epizodu.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Star Trek Continues
« Odgovor #2 : 07.03.2014. 04:18:50 »
Ako je nekome promaklo, 8.1. je izašla i druga epizoda - Lolani.
Neka si svatko odluči jel vrijedno gledanja/prevođenja, samo sam htjela napomenuti da bi se moglo označiti tamo na popisu titlova njeno postojanje.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Online petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Star Trek Continues
« Odgovor #3 : 04.12.2015. 18:14:26 »
Pogledao sam prvu epizodu i ovo me je prosto zaprepastilo, i to najblaže rečeno. :neverovatno:
Moguće da je pomoglo i to što su mi očekivanja bila veoma niska, ali stvarno je teško ne biti iznenađen činjenicom da nešto ovako može nastati na temelju relativno skromnih finansija prikupljenih putem crowdfundinga.
Tehnologija, uniforme i opšti izgled originala je izuzetno ispoštovan, a i priča bi slobodno mogla da se plasira uz najbolje iz serije.

Jasno da su morali da nađu neke nove glumce ali ruku na srce, kad se osvrnemo na glumačke domete originalne postave, ova promena je u većini slučajeva bila nabolje.

Master, hvala na prevodu.  drinks

Više bih voleo da je nova serija dopala nekoj ovakvoj ekipi, nego onom saučesniku Džar Džar Abramsa, Kurcmanu.
Što im ne dosadi SF pa da se najzad preorijentišu na upropašćavanje nekog drugog žanra.




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams