Autor Tema: Marry Me (2022)  (Posjeta: 703 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5744
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Marry Me (2022)
« : 31.01.2022. 00:49:20 »

Opis:
Najseksi slavni par na svijetu Kat Valdez (Lopez) i nova glazbena zvijezda Bastian (Maluma) odluči se vjenčati pred publikom povodom uspješnog hit singla “Marry Me”. Ceremonija će biti dio koncerta i prenosit će se uživo preko društvenih platformi. Charliea Gilberta (Wilson), razvedenog profesora matematike, na taj su koncert odvukle kći Lou (Chloe Coleman) i njegova najbolja prijateljica (Sarah Silverman). Nekoliko sekundi prije početka ceremonije Kat sazna da ju je Bastian prevario s njezinom asistenticom. Njezin svijet se ruši i ona se slomi na pozornici preispitujući ljubav, istinu i odanost. Najednom, ugleda stranca u gomili i njihovi pogledi se spoje. U tom trenutku izgubljenosti i ludila, Kat se odluči udati za tog stranca, a taj stranac je Charlie. Ako vas ono poznato iznevjeri, onda je možda ono nepoznato pravi odgovor. Ovdje započinje priča filma Ti si Taj, priča o impulzivnom trenutku i ludosti iz koje se razvije neočekivana romansa.

Izvor: blitz-cinestar.hr


Žanr: komedija, glazbeni, ljubavni
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 112 min
Režija: Kat Coiro
Scenario: Harper Dill, Bobby Crosby, John Rogers
Uloge: Jennifer Lopez, Utkarsh Ambudkar, Owen Wilson, John Bradley, Maluma, Sarah Silverman, Chloe Coleman, Jimmy Fallon, Stephen Wallem, Michelle Buteau, Brady Noon, Alex D. Jennings, Jacqueline Honulik, Katrina Cunningham, Daymien Valentino, Christine Jones, Kyndra Sanchez, Keith Ewell, Massiel Mordan, Nathalie Rock, Jim C. Ferris, Lori Pizzo, Natalie Buck, Ryan Foust...

IMDb


The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.