Autor Tema: Dexter: New Blood  (Posjeta: 2608 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 698
  • Spol: Ženski
Dexter: New Blood
« : 14.11.2021. 13:11:28 »

Opis:
10 godina nakon što je nestao u oku uragana Lora, Dekster Morgan živi pod lažnim imenom Džim Lindzi u severnoj državi Njujork, u Ajron Lejku, daleko od svog prvog doma u Majamiju. Potisnuo je svoju potrebu za ubijanjem. Ali zbog niz događaja oko grada Dekster počinje da se plaši da će se 'Mračni putnik' u njemu ponovo pojaviti.


Žanr: drama, kriminalistički
Kanal: Showtime
Godina: 2021.


IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 14.11.2021. 13:18:32 zzoe »

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #1 : 02.12.2021. 01:30:45 »
Meni se svidja. Nista spektakularno, pokusaj izvlacenja jos kojeg dinara, ali volim taj stimung sjevera.

Spoiler for Hiden:
Mali bolesnik k'o i caca mu, malo naporan, volio bih da bude ubijen od Kurta iz osvete zbog matta i onda da Dexter jos vise poludi (ako ce biti druge sezone) ili ako nece nastavljati da zavrsi on sam u celofanu i da ga Harrison ubije. taj kraj bi bio savrsen   

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #2 : 02.12.2021. 06:05:32 »
Meni se svidja. Nista spektakularno, pokusaj izvlacenja jos kojeg dinara, ali volim taj stimung sjevera.

Spoiler for Hiden:
Mali bolesnik k'o i caca mu, malo naporan, volio bih da bude ubijen od Kurta iz osvete zbog matta i onda da Dexter jos vise poludi (ako ce biti druge sezone) ili ako nece nastavljati da zavrsi on sam u celofanu i da ga Harrison ubije. taj kraj bi bio savrsen   


Cenim tvoje mišljenje, ali Deks mi je svetinja, a u svetinju se ne dira.  :facepalm Šalim se. 😁

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Dejan Kastratovic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #3 : 07.12.2021. 22:09:15 »
Odgledao sam prvu epizodu, i meni je to to. Ima sav štimung starog Dekstera. Videćemo dalje kako će se razvijati.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #4 : 13.12.2021. 00:20:42 »
Ova sezona je definitivno bolja nego zadnje 3  smileyNO1


Offline ivanma

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #5 : 02.01.2022. 10:10:13 »
Odlicna serija i sezona, samo steta sto nije malo vise kao "Star Trek Discovery"

Offline MrBlc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #6 : 12.01.2022. 08:26:46 »
Prva sezona mi je ok, ali sam poprilično skeptičan po pitanju daljnjeg razvoja. Mali mi je užasno iritantan.

Spoiler for Hiden:
Nadao sam se da će se serija vrtiti oko Dextera. Ako nije neka glupa shema s lažiranjem smrti (što bi bila teška reciklaža), onda će se vrtiti oko malog, što znači da ni naslov nema smisla.

Također, Dexter je bio poprilično uspješan, iako na kraju skončao, unatoč opsežnom znanju kriminalistike i treningu kojeg je prošao. Mali sam jednostavno nema šanse opstati dulje vrijeme.

Offline milanperky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #7 : 12.01.2022. 23:41:08 »
Slazem se u potpunosti.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #8 : 13.01.2022. 23:42:17 »
Meni se svidja. Nista spektakularno, pokusaj izvlacenja jos kojeg dinara, ali volim taj stimung sjevera.

Spoiler for Hiden:
Mali bolesnik k'o i caca mu, malo naporan, volio bih da bude ubijen od Kurta iz osvete zbog matta i onda da Dexter jos vise poludi (ako ce biti druge sezone) ili ako nece nastavljati da zavrsi on sam u celofanu i da ga Harrison ubije. taj kraj bi bio savrsen   



Uvijek sam zamisljao kraj da se Dexter suoci sa istinom pred svima, ovako je ponovo izbjegao "pravdu", ali sta je tu je. Volio bih da se nastavilo snimati brem jos jedna sezona, ova zadnja je bila dobra zanimljivi likovi, mjesto desavanja, finale ostavilo gorak okus
Ispade traljavo, zbrzano i pomalo glupo.. antiklimaks

Offline redovni pratilac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #9 : 22.01.2022. 13:57:43 »
vrhunska serija  smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #10 : 29.01.2022. 23:13:54 »
Dobra je bila sezona. Mogli su malo prostora napraviti za S2 pa da se tu zavrsi. Sticem utisak da je ova sezona iz nekog morala napravljena jer se originalna zavrsila kako jeste, a jedne od kritika je bila da je Dexter treba drugacije da zavrsi bez obzira sto je anti heroj... I tako smo dosli do ove sezone.

Offline d4nijel

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #11 : 12.02.2022. 23:43:50 »
Da li ima nekih informacija za S2 ili je to to?

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 698
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #12 : 13.02.2022. 09:59:23 »
Da li ima nekih informacija za S2 ili je to to?

Izgleda da je kraj.

Offline Dragan.P

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
Odg: Dexter: New Blood
« Odgovor #13 : 18.02.2022. 13:26:25 »
Po svoj prilici kraj, ali nista me ne bi cudilo da naprave nesto sa njegovim sinom.

Tags: