Serije > O serijama

Dexter: New Blood

(1/3) > >>

zzoe:

Opis:
10 godina nakon što je nestao u oku uragana Lora, Dekster Morgan živi pod lažnim imenom Džim Lindzi u severnoj državi Njujork, u Ajron Lejku, daleko od svog prvog doma u Majamiju. Potisnuo je svoju potrebu za ubijanjem. Ali zbog niz događaja oko grada Dekster počinje da se plaši da će se 'Mračni putnik' u njemu ponovo pojaviti.


Žanr: drama, kriminalistički
Kanal: Showtime
Godina: 2021.


IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

Augment:
Meni se svidja. Nista spektakularno, pokusaj izvlacenja jos kojeg dinara, ali volim taj stimung sjevera.

Spoiler for Hiden: Mali bolesnik k'o i caca mu, malo naporan, volio bih da bude ubijen od Kurta iz osvete zbog matta i onda da Dexter jos vise poludi (ako ce biti druge sezone) ili ako nece nastavljati da zavrsi on sam u celofanu i da ga Harrison ubije. taj kraj bi bio savrsen   

wlaky:

--- Citat: Augment - 02.12.2021. 01:30:45 ---Meni se svidja. Nista spektakularno, pokusaj izvlacenja jos kojeg dinara, ali volim taj stimung sjevera.

Spoiler for Hiden: Mali bolesnik k'o i caca mu, malo naporan, volio bih da bude ubijen od Kurta iz osvete zbog matta i onda da Dexter jos vise poludi (ako ce biti druge sezone) ili ako nece nastavljati da zavrsi on sam u celofanu i da ga Harrison ubije. taj kraj bi bio savrsen   
--- Kraj citata ---


Cenim tvoje mišljenje, ali Deks mi je svetinja, a u svetinju se ne dira.  :facepalm Šalim se. 😁

Dejan Kastratovic:
Odgledao sam prvu epizodu, i meni je to to. Ima sav štimung starog Dekstera. Videćemo dalje kako će se razvijati.

Augment:
Ova sezona je definitivno bolja nego zadnje 3  smileyNO1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju