Autor Tema: The Last Duel (2021)  (Posjeta: 161 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

• Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Heroj član
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
The Last Duel (2021)
« : 26.09.2021. 23:06:11 »

Opis:
Posljednji dvoboj donosi istinitu priču o posljednjem službeno dopuštenom dvoboju u Francuskoj. Radnja smještena u Francusku 14. stoljeća, epska je priča o izdaji i pravdi, ispričana s tri različita gledišta: dva viteza (dobitnik Oscara Matt Damon i za Oscara nominirani Adam Driver), čiji je odnos na kušnji radi izdaje, i mlade žena (dobitnica Emmyja Jodie Comer) koja pokušava preživjeti u brutalnoj i opresivnoj kulturi tog doba.

Izvor: blitz-cinestar.hr

Žanr: drama, povijesni
Zemlja: SAD, Ujedinjeno Kraljevstvo
Jezik: engleski
Trajanje: 152 min
Režija: Ridley Scott
Scenario: Nicole Holofcener, Ben Affleck, Matt Damon
Uloge: Jodie Comer, Ben Affleck, Matt Damon, Clare Dunne, Adam Driver, Marton Csokas, Harriet Walter, Zeljko Ivanek, Alex Lawther, Clive Russell, Nathaniel Parker, Michael McElhatton, Adam Nagaitis, Sam Hazeldine, Ian Pirie, Caoimhe O'Malley, William Houston, Julian Firth, Serena Kennedy, Bosco Hogan, Zoé Bruneau, Tallulah Haddon, Simone Collins, Kevin McGahern, Paul Bandey, Brian F. Mulvey, Corinne Delacour, Florian Hutter, Daniel Horn, Thomas Silberstein, Kyle Hixon, Jérome Verney, Mark Atkin, Kyle English, Chloe Harris, Tyrone Kearns

IMDb

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline amiS

• Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Last Duel (2021)
« Odgovor #1 : 27.09.2021. 13:42:02 »
Šofer, Fleka i Demon mi nikako ne leže u ovim ulogama. na trenutke izgleda kao parodija i osjećao sam susramlje. pretpostavljam da su izvorni sudionici ovog dvoboja bili francuzi. ovo je blesavo  :-\