Autor Tema: The North Water  (Posjeta: 1804 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marin VD

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
The North Water
« : 18.07.2021. 14:46:19 »

Opis:
Serija donosi priču o Patricku Sumneru (Jack O'Connell), osramoćenom bivšem vojnom hirurgu koji se prijavio kao brodski doktor u kitolovskoj ekspediciji na Arktik. Na brodu upoznaje Henryja Draxa (Colin Farrell), surovog ubicu čiji je amoral oblikovan tako da odgovara surovosti njegovog svijeta. U nadi da će pobjeći od užasa svoje prošlosti, Sumner se našao na nesretnom putovanju s ubojitim psihopatom. U potrazi za iskupljenjem, njegova priča postaje borba za opstanak u arktičkoj pustoši…

Izvor: interweb

Žanr: drama, misterij
Kanal: BBC Two
Godina: 2021.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 10.11.2021. 09:57:27 zkarlov »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The North Water
« Odgovor #1 : 28.10.2021. 19:09:40 »
Od 05.11.2021 na HBO GO Adria.
iShare, noProfit


Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The North Water
« Odgovor #2 : 18.11.2021. 00:07:07 »
Odlična, malo mračnija, ali dobra. Sjajno snimljeno, atmosfera preneta maksimalno. Preporuka.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: The North Water
« Odgovor #3 : 21.11.2021. 22:40:41 »
Odgledao prvu i početak druge. I odustao definitivno. Gluma i produkcija, sve ok, na BBC nivou, ali me tematika uopšte ne privlači.

Offline marko_delali

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
Odg: The North Water
« Odgovor #4 : 03.12.2021. 10:32:24 »
Odgledao prvu i početak druge. I odustao definitivno. Gluma i produkcija, sve ok, na BBC nivou, ali me tematika uopšte ne privlači.

odgledao sam isto kao i ti prvu i početak druge i nečkao se dali da nastavim, eto nastavio sam ali sad mi je ža šta sam potratio to vrime jer serija nije nešto. Prvo krene sa ubojstvom, onda na brodu još jedno i saznamo da imamo pedera, kojeg ne žele naći, sva srića što nije bio ženskih jer bi završile u lezbijskom ili sado mazo klinču, ili bi bilo i tu silovanih.

Serija je ok ako nemate što radit pa ćelite potrošit par sati života po mom mišljenju! A miđljenja su različita, možda se nekome svidi kao i na stranicama novinakoje su najavljivale seriju da će se mast i mirisi ulja osječat u zraku dok je gledate  :P

Tags: