Autor Tema: Atypical  (Posjeta: 6535 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Atypical
« : 22.06.2017. 16:07:04 »

Opis:
Sam, 18-godišnjak koji pati od autizma, kreće na smiješno ali bolno putovanje za samootkrivanje u ljubavi, nezavisnosti, i  borbi sa svojom porodicom…


Žanr: komedija, drama
Kanal: Netflix
Premijera: 11. 08. 2017.

IMDb
TVDb
Wikipedia



« Zadnja izmjena: 22.06.2017. 18:02:12 maksi »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Atypical
« Odgovor #1 : 14.09.2017. 10:20:55 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline Djordjefaca

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Atypical
« Odgovor #2 : 25.09.2018. 23:23:57 »
Da vas pitam. Posto ja i ostali iz moje porodice slabo gledamo online. Jer nemamo bas ni puno vremena. Nego kad gledamo serije ili neki film sa prevodom titlom na srpsko

hrvatski jezik. Prvo skidamo epizode. E onda sacekamo da izadjemo prevod titl na sprskom hrvatskom jeziku. I onda skinemo kad se nakupi izadje nekoliko

epizoda sa prevodom titlom i gledamo  na televizoru ili dvd pleyeru. E sada pitali su me . Da li cete ubaciti na vas websajt od serija na primer

 Atypical , Las chicas del cable , Cable Girls ,

Maniac kanal mreza Netflix. Kao naravno i Sr. Ávila kanal mreza HBO Latino. Mada ima dosta starijih i novijih serija koje se trazi. Ali sa njima polako. Kad god stignete.

Vi ih onda naravno polako ubacite na vas websajt. Ili mozda vi znate neki drugi sajt koji ima dosta stranih i novijih serija sa prevodom titlom. Ako znate. Onda mi molim vas.

Ako nije problem. Kazi te mi.

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Atypical
« Odgovor #3 : 27.05.2021. 21:58:00 »
Ako može pomoć,informacija od nekoga ko koristi Netflix da proveri da li serija ima Hrvatske titlove.
Jer kad sam ukucao najnoviji titlovi pre neki dan,izašlo mi je da su od 25.5.2021. Dostupni Hrvatski titlovi za ovu seriju.Medjutim kada sam pustio epizodu na Netflixu,nema.
Rek’o možda je nešto do mene ili šta već...
Hvala 😊

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Atypical
« Odgovor #4 : 28.05.2021. 04:40:29 »
Ako može pomoć,informacija od nekoga ko koristi Netflix da proveri da li serija ima Hrvatske titlove.
Jer kad sam ukucao najnoviji titlovi pre neki dan,izašlo mi je da su od 25.5.2021. Dostupni Hrvatski titlovi za ovu seriju.Medjutim kada sam pustio epizodu na Netflixu,nema.
Rek’o možda je nešto do mene ili šta već...
Hvala 😊

Zasad nema. Verovatno će biti hr titlova kada puste četvrtu sezonu koja se očekuje negde od avgusta do oktobra. Još uvek se ne zna tačan datum.

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Atypical
« Odgovor #5 : 28.05.2021. 08:52:49 »
Ako može pomoć,informacija od nekoga ko koristi Netflix da proveri da li serija ima Hrvatske titlove.
Jer kad sam ukucao najnoviji titlovi pre neki dan,izašlo mi je da su od 25.5.2021. Dostupni Hrvatski titlovi za ovu seriju.Medjutim kada sam pustio epizodu na Netflixu,nema.
Rek’o možda je nešto do mene ili šta već...
Hvala

Zasad nema. Verovatno će biti hr titlova kada puste četvrtu sezonu koja se očekuje negde od avgusta do oktobra. Još uvek se ne zna tačan datum.
Hvala na odgovoru


Sent from my iPhone using Tapatalk