Autor Tema: Night Stalker  (Posjeta: 6523 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoki79

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Night Stalker
« : 11.05.2008. 22:15:55 »

Opis:
Karl Kolčak je "Noćni vrebač", novinar koji istražuje neobične smrti i neobjašnjene fenomene. Postavlja pitanja koja niko drugi ne bi o slučajevima koje policija ne može - ili neće - da rešava.
Pre osamnaest meseci, iznenadni napad na pustom autoputu ostavlja Kolčaka (Taunzend) ranjenog, ali živog. Njegova žena, međutim, nije imala toliko sreće. Od tada, njegova odlučnost da otkrije ko - ili šta - ju je ubilo vodila ga je do praćenja drugih neobjašnjenih, nasilnih smrti, svih dodirnutim nečim natprirodnim. Ali on pokušava da sklopi slagalicu, koja stalno menja svoj oblik. Kako su zločini povezani? I zašto nekim žrtvama ostaje crveni mladež na zglobovima ruke?
Kolčak je ubeđen da se dešava nešto užasno, ali vlasti se ne slažu sa njim, a posebno FBI - u njihovim očima, Kolčak je prvi na listi osumnjičenih za ubistvo njegove žene...
"Noćni vrebač" tvorenje je Frenka Spotnica, koji je izvršni producent serije. Bio je scenarista i producent u "Dosijeu X", zajedno sa Denom Sekhajmom  ("Dosije X") , koji je takođe ujedno izvršni producent i režiser "Noćnog vrebača". Serija se zasniva na klasici iz 70-tih - "Kolčak: Noćni vrebač".

Žanr: kriminalistička, drama, triler

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

Pripremio: Gordon Freeman

« Zadnja izmjena: 05.04.2015. 18:32:06 mijau »

simac

  • Gost
Odg: night stalker
« Odgovor #1 : 11.05.2008. 22:21:42 »
Stavi neke linkove od te serije!
A linkove za eng. prijevode cu ti poslat na pm.

Offline zoki79

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: night stalker
« Odgovor #2 : 11.05.2008. 23:03:56 »
hvala puno

Offline amel

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
Re: Night Stalker
« Odgovor #3 : 18.04.2010. 20:31:38 »
Ima li neko da mi posalje RS ili MU linkove za ovu seriju. Hvala  ;)

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Re: Night Stalker
« Odgovor #4 : 18.04.2010. 20:34:39 »
Imas PM

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Re: Night Stalker
« Odgovor #5 : 18.04.2010. 20:43:01 »
Koliko nastavaka ima ova serija?
10 , 11 , 12?

I još jedno pitanje, ima li 'kraja' tj. ima li smislenog kraja, ili je samo prekinuto snimanje?

Zahvaljujem na odgovorima.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: Night Stalker
« Odgovor #6 : 19.04.2010. 12:26:14 »
10 epizoda, snimanje je prekinuto (serijal je otkazan)

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Re: Night Stalker
« Odgovor #7 : 11.05.2010. 22:09:27 »
Večeras sam pogledao prvi nastavak, pogledati ću još koji i onda vidjeti ako ću odgledati do kraja ili ne.

No to nije ono zbog čega postam. Naime seriju sam skinuo, neko vrijeme unazad, kao i titlove.
Nažalost, titlove sam izbrisao greškom, jer sam mislio da sam ih prebacio s serijom, ali nisam.

E sad dolaim do onog glavnog, ČINI mi se da su prije 'promjena' site-a bili prisutni svi titlovi, sad ih nema za 6 i 7 epizodu.
Meni nije frka gledati bez tilova, ali moždaje ovo neka greška vezana prilikom dizanja sita.

I za kraj naravno, pohvala prevoditelju. smileyNO1

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Re: Night Stalker
« Odgovor #8 : 11.05.2010. 23:32:49 »
Večeras sam pogledao prvi nastavak, pogledati ću još koji i onda vidjeti ako ću odgledati do kraja ili ne.

No to nije ono zbog čega postam. Naime seriju sam skinuo, neko vrijeme unazad, kao i titlove.
Nažalost, titlove sam izbrisao greškom, jer sam mislio da sam ih prebacio s serijom, ali nisam.

E sad dolaim do onog glavnog, ČINI mi se da su prije 'promjena' site-a bili prisutni svi titlovi, sad ih nema za 6 i 7 epizodu.
Meni nije frka gledati bez tilova, ali moždaje ovo neka greška vezana prilikom dizanja sita.

I za kraj naravno, pohvala prevoditelju. smileyNO1

Nije greska, bilo je sve prevedeno. Ako su slucajno nestali, javite da ih posaljem ponovo.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Night Stalker
« Odgovor #9 : 11.05.2010. 23:34:44 »
Imamo malih poteškoća sa titlovima koji imaju zagrade ( ) u nazivu.
Biti će sređeno za koji dan.

Tags: