Autor Tema: The Nevers  (Posjeta: 1746 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
The Nevers
« : 12.04.2021. 10:24:29 »

Opis:
Tokom poslednjih godina vladavine kraljice Viktorije, u Londonu se pojavljuju Odabrani ljudi, uglavnom žene, koji iznenada počinju da pokazuju natprirodne sposobnosti. Neke od tih sposobnosti su simpatične, a neke zabrinjavajuće. Među njima su Amalija Tru (Lora Doneli), misteriozna, temperamentna udovica, i Penans Ader (En Skeli), talentovana mlada izumiteljka. Njih dve su zaštitnice ove nove potlačene klase. One istovremeno pokušavaju da stvore utočište za Odabrane i bore se protiv sila... pa, gotovo svih sila, u želji da naprave prostora za one koje istorija ne može da prihvati.


Izvor: mojtv

Žanr: akcija, drama, fantazija
Kanal: HBO
Godina: 2021.


IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi





« Zadnja izmjena: 12.04.2021. 10:32:16 maksi »

Offline Srky Boy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: The Nevers
« Odgovor #1 : 13.04.2021. 07:50:16 »
Odgledao pilot i ne idem dalje. Poplava serija sa moćima a ozbiljan deficit ideja i originalnosti.

Offline rambo975

  • Who cares?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 902
  • Spol: Muški
  • Svaka ruža ima trnje
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Nevers
« Odgovor #2 : 01.06.2021. 16:17:29 »
Odustao posle prve epizode.  :zbogom
Dobar budžet i dobra gluma, ali mi je sve nekako usiljeno i prenatrpano.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: The Nevers
« Odgovor #3 : 05.06.2021. 16:59:55 »
Serija nije dobro počela po mom mišljenju, malo previše pompeznosti za moj ukus, ali vremenom se sitacija popravila. Zadnja epizoda sezone je popriličan preokret, koji mi se u principu svidio, vidjećemo kako će se nastaviti u novoj sezoni ako je snime, tek, imaju materijala za par sezona. Glumačka ekipa je dobra, dobro je to urađeno, što je još jedan plus. E sad, ako ne očekujete previše, može se pogledati, snimala su se kojekakva smeća sa dobrom gledanošću, ovo uopšte nije loše, ali još jednom ponavljam - samo nemojte previše očekivati.
Može se pogledati.