Serije > O serijama

Shadow and Bone

(1/3) > >>

slaks:

Opis:
Ravka, fantastično kraljevstvo temeljeno na Carskom Ruskom Carstvu, smešteno je u ratom razorenom svetu koje zahvata Senka, deo trajne tame koji razdvaja Istok od Zapadne Ravke u kojem žive mesožderna krilata bića poznata kao Volkra. Izrađivač karata Alina Starkov otkriva da je Griša koja poseduje moć stvaranja svetlosti, što bi moglo biti ključ za oslobađanje njene zemlje iz nabora. Alina se pridružila elitnoj vojsci griša koja je služila pod generalom Kiriganom, Dozivačem sene. Ali dok se bori da usavrši svoju moć, otkriva da saveznici i neprijatelji mogu biti isti i da ništa u ovom raskošnom svetu nije ono što se čini. U igri su opasne sile, uključujući posadu karizmatičnih kriminalaca, a za preživljavanje biće potrebno više od magije.

Žanr: fantazija, akcija, drama
Kanal: Netflix
Premijera: 23.04.2021.
Glumci: Freddy Carter, Jessie Mei Li, Archie Renaux, Amita Suman, Ben Barnes...

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi



nenad.d:
Ljubitelj sam ovakvog žanra ali ovo sam jedva prebacio 4 epizode.. Meni jako loše.. Nadam se da će Amazon sa LOTR podignuti standarde i da će više biti na tržištu kvalitetnog.

Maestro™:
Jako, jako loše!  :neverovatno:

clearcut:
Meni vrlo dobra serija.

Suncani:
Meni se toliko svidjela da mane koje ima ne vidim. Mozda i zbog nedostatka slicnih serija, ali ova me serija odusevila.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju