Serije > O serijama

Foundation

<< < (2/8) > >>

Suncani:
I meni se mnogo sviđa, priča, likovi i efekti, i što je za mene važno  ima i svemirskih brodova i letova, a nadam se biće i borbe između tih brodova, još jedna NF serija koja se ne dešava samo na planeti.

A najvažnije je to da nisam čitao knjigu pa mi ne smeta to odstupanje od knjige o čemu govorite :)

amiS:
ne bi imalo smisla da prate knjige jer bi bilo suhoparno i dosadno, a valjda je i Appleu cilj da privuče što više gledatelja iz šire populacije, a ne samo najzagriženije fanove knjiga. snimili su seriju kakvu bi svatko danas snimio i to je najveći problem jer podsjeća na mnogo drugih.

Augment:
Odlican pocetak

sad ce da izrone kojekakvi veliki stovatelji knjiga i na stotine njih koji su u svijetu instagrama procitali sve.  kokicekola

tachijana:
Izdrzacu dok sve ne izadje, a onda sve odjednom :)

JoxerTM:

--- Citat: amiS - 27.09.2021. 09:58:05 ---ne bi imalo smisla da prate knjige jer bi bilo suhoparno i dosadno

--- Kraj citata ---
Ako postoji pisac koji nije suhoparan i dosadan, to je Asimov.
I čoek se sad okreće u grobu. Ne zbog sadržaja, radi se o tipičnom američkom smeću kojeima voju publiku, nego zbog toga što taj i takav sadržaj reklamiraju njegovom ostavštinom.

Da je seriji naslov nešto drugo, a ne Foundation, nitko im riječ ne bi rekao.
Ovako je epl dao šamarčinu svima koji su očekivali Foundation, a ne razvučenu sapuničavu besmislicu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju