Autor Tema: To Dance with the White Dog (1993)  (Posjeta: 844 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marin VD

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
To Dance with the White Dog (1993)
« : 17.12.2020. 14:44:53 »

Opis:
Sam Peek (Hume Cronyn) sretno boravi u okrugu Hart u državi Georgia kao poljoprivrednik i lokalna zvijezda koja se pojavljuje u mnogim vrtlarskim/hortikulturnim časopisima. On i supruga Cora (Jessica Tandy) su u 80-ima i upravo su proslavili 50. godišnjicu braka. Cora umire od srčanog udara. Nedugo nakon Corine smrti, u blizini kuće pojavljuje se tajanstveni bijeli pas kojeg samo Sam može vidjeti. Misli da je to samo lutalica, ali kćeri Kate, Carrie i njegova druga djeca to ne vide i misle da je poludio. Sam odlazi na putovanje automobilom u svom istrošenom kamionu na školsko okupljanje, skrivajući to od djece. Nakon niza događaja, obitelj i drugi ljudi počinju viđati bijelog psa, ali nikad ne čuju njezino lajanje. Kratko prije Samove smrti, pas nestaje i smatra se da je pas bio Cora u drugom obliku.

Žanr: drama
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 100 min
Režija: Glenn Jordan
Scenarij: Terry Kay, Susan Cooper
Uloge: Hume Cronyn, Jessica Tandy, Christine Baranski, Terry Beaver, Harley Cross, Esther Rolle, Frank Whaley, Amy Wright, Dan Albright, Dan Biggers, Lane Bradbury, Warde Q. Butler, David Dwyer, Ed Grady, Bob Hannah

IMDb

« Zadnja izmjena: 17.12.2020. 15:00:55 daxdavor »