Autor Tema: Koji plejer koristite  (Posjeta: 106421 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rancher

  • Član plus
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #300 : 06.05.2012. 17:08:46 »
Ja koristim Deja Vu Sans na veličini 22 s neprovidnom pozadinom. Ne izgleda loše na ekranu.




Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #301 : 06.05.2012. 18:19:26 »
Svi plejeri pustaju .avi bez muke, da ih vidim kad se pusti HD i .mkv

ja samo HD i gledam  8)

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #302 : 06.05.2012. 18:20:58 »
Imao bih dva pitanja vezano za plejere:
1) U GOM-u imam problem sa fontovima. Radi se o sljedećem: kad gledam neki stari video male rezolucije, fontovi su toliko ogromni da mi liniju od 35/37 prelomi u četiri reda. Kad gledam obični diviks i slova su normalna, a kad gledam 720p slova su toliko sitna da bukvalno moram zabiti nos u monitor da vidim šta piše (a sve ovo sa istim podešavanjima). Kako se ovo rješava? (U KM-u nemam problema s ovim.)
2) U SW-u ne čujem zvuk na fajlovima tipa HDTV.x264-ASAP i 480p.HDTV.x264-mSD, a ne čujem ga ni u GOM-u, dok u KM-u čujem normalno. Jeste da su mi oba plejera malo starija, probaću večeras-sutra sa novijim verzijama.
Prije sam ovaj problem imao i sa 720p-om (čujem ga u plejerima, a u SW-u ništa), pa mi je krbo rekao da instaliram ac3 filter i to je pomoglo za 720p, ali HDTV.x264 i dalje ne čujem.
OS mi je WinXP Pro, SW standardni (2.51).
Hvala unaprijed na odgovorima.  :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #303 : 06.05.2012. 18:37:20 »
Mislim da treba podesiti ovo u Gomu, pa će program držati stalnu visinu slova:



Naravno, podesi sam visinu slova koja ti odgovara.


Za ovo drugo: dezinstaliraj sve kodeke i stavi novi K-Lite, pa prilikom instalacije zakvači RAW Video. Ili stavi kombinaciju Haali Media Splitter, FFDShow i CoreAVC i podesi u FFD-u da čita .MKV i ostalo. Čitaj na temi o SW-u, ponovljeno je bar dvadeset puta. :)

http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,112.msg241361.html#msg241361
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #304 : 07.05.2012. 00:47:51 »
Veličina fonta je 27.

Kako veličinu fonta da podesim? Nigde ne mogu da nađem, ne snalazim se baš u ovom plejeru.  :facepalm
De gustibus non est disputandum.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #305 : 07.05.2012. 00:56:05 »
Idi na podešavanja fonta.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #306 : 07.05.2012. 01:01:54 »
Otvorio sam to i prvi put, ali nisam video.  ;D
Svaka mi čast.  clapp
De gustibus non est disputandum.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #307 : 07.05.2012. 19:40:53 »
Zašto je slika u KM-u tako odvratno isprana (ni u Gomu nije mnogo bolja)?

KM:
Spoiler for Hiden:

Gom:
Spoiler for Hiden:

MPC HC:
Spoiler for Hiden:

Uzorak je Haus 8x19, Web-DL 720p, (19.25 min.). Napričaste bajke o tom KM-u, a slika je užasna (VLC da i ne pominjem: bioskopski snimak bolje izgleda u MPC-u nego Web-DL u VLC-u). Pogledajte kako to izgleda u MPC-u. Svi plejeri su podešeni da koriste kodeke koje imam na računaru: poslednje FFDShow, CoreAVC i Haali. Može KM imati opcija koliko hoće, kad daje ovako očajnu sliku. I ne, nisu kodeci u sudaru, jer su isključeni prilikom instalacije svakog plejera, koji su, kao što rekoh, podešeni da koriste ove s računara. I da, petljao sam po podešavanjima, povećavao kontrast, zasićenost boja i drugo — ne pomaže.

Ne mrdam od MPC-a, a i on ima sasvim dovoljno podešavanja, povrh toga i najbolje iscrtava prevode.


P. S. Evo i kako izgledaju prevodi (isti uzorak, 24.24 min.):

KM:
Spoiler for Hiden:

Gom:
Spoiler for Hiden:

MPC:
Spoiler for Hiden:

Gom i MPC najlepše iscrtavaju slova, s tim što je i ovde MPC u prednosti, jer drži stalan razmak između dvaju redova, dok on kod Goma varira (što baš ume da ide na živce). Možda KM za nijansu bolje premotava HD sadržaj od MPC-a (Gom je tu daleko iza, VLC opet ubedljivo poslednji), ali ga MPC šije u svemu ostalome što je bitno.
« Zadnja izmjena: 07.05.2012. 19:57:48 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #308 : 07.05.2012. 22:50:47 »
Meni zadnji MPC i zadnji drajveri za nvidiu daju najbolju sliku koju sam gledao u zivotu  :neverovatno:



Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #309 : 07.05.2012. 22:54:38 »
bajone skinuo sam najnoviji k lite codec pack uz koji ide i MPC i zanima me kako da podesim da mi slova budu kao na ovoj slici.
Spoiler for Hiden:
I da li je dovoljan ovaj k lite codec pack za normalno pustanje ili treba jos nesto dodatno instalirati?

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #310 : 07.05.2012. 22:58:46 »
Sad sam skinuo MPC i uporedio, verujem da je to "isprano" zbog nekih podesavanja,
mrzi me sad da kacim screenshotove, ali meni je bolja slika u KM playeru,
nije ni u MPC losa, ali definitivno mi u KM playeru nije onako bleda i isprana...

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #311 : 07.05.2012. 23:11:28 »
Venene, je*avao sam se s podešavanjem koječega u ostalim plejerima i nikako da nateram sliku da bude punih boja kao u MPC-u. Iskreno, mrzi me više da gubim vreme na to, ostajem uz MPC.

Meni zadnji MPC i zadnji drajveri za nvidiu daju najbolju sliku koju sam gledao u zivotu  :neverovatno:

Upravo sam i ja skinuo poslednje drajvere za Ati, 12.4, jer u MPC-u očas posla podesim da grafika bude glavna za sliku. :)

bajone skinuo sam najnoviji k lite codec pack uz koji ide i MPC i zanima me kako da podesim da mi slova budu kao na ovoj slici.
Spoiler for Hiden:
I da li je dovoljan ovaj k lite codec pack za normalno pustanje ili treba jos nesto dodatno instalirati?

Nadam se da si uključio RAW video i isključio VobSub prilikom instalacije K-Litea. Dovoljan je on za sve.

Što se tiče titlova, evo mojih podešavanja (klikni na naziv fonta koji sam ovde osenčao žutim da bi ušao u podešavanja veličine slova i drugog):



Font je ovaj: http://www.azfonts.net/load_font/tt3004m.html.

Moj monitor je 24 inča, pa je visina slova 30 tačaka. To podesi već prema svom ukusu.
« Zadnja izmjena: 07.05.2012. 23:15:48 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #312 : 07.05.2012. 23:22:29 »
Ok, hvala. Nemam pojma da li sam ukljucio RAW video, a vobsub nisam iskljucio.
Ponovo cu instalirati k lite pa cu tamo u opcijama da cekiram taj raw video i otcekiram vobsub.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #313 : 07.05.2012. 23:36:38 »
Venene, ne budi lenj, to je minut posla. ;) Zanima i druge kako izgleda tvoja slika u KM-u u odnosu na MPC. Daj usput i podešavanja koja si namestio u KM-u (ako si išta menjao nakon instalacije).
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #314 : 08.05.2012. 01:41:00 »

bajone dva pitanja.

Kod mene nema narrow, vec Roman, Roman Bold, Roman Oblique i Roman Bold Oblique. Sta da odaberem ?

Drugo, kako ti ubrzavas (ili vracas) u ovom playeru? Mislim na ono sto u BS-u ili KM-u mozes sa strelicama. Zbog toga sam uvijek izbjegavao i MPC i VLC.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #315 : 08.05.2012. 08:03:38 »
Bajone, a mene baš nervira što mi je u svim ostalim slika isprana, samo u KM kako treba.  ;D

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #316 : 08.05.2012. 11:50:00 »
Picajzle!  :P :P :P :P

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #317 : 08.05.2012. 12:17:13 »
@BJ Huja: Zeznuo sam se, ovo je font koji ja koristim: http://www.fontemple.com/free-download/14030-Swiss-721-Narrow-SWA.html. Sad se i u MPC-u klasično mota napred i nazad strelicama, ranije je bilo ctrl + strelica.

@Venen, Aleksa: Pa okačite slike i/ili napišite koje kodeke i podešavanja koristite, šta mi znači U mene je slika boljija u KM-u? >:dj

@Nebojša: Za još veće picajzle evo par zanimljivih tema. :P Pominjali su ih MilanRS i Laza negde, a ja ih dajem ovde:

http://forum.doom9.org/showthread.php?t=146228
http://forums.techarena.in/guides-tutorials/1192826.htm
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #318 : 08.05.2012. 12:22:43 »
@ bajone


To uporedjivanje sto si prikazao izmedju KM vs MediaPlayer sam i ja primetio. I to tako sto nekim bagovanim razlogom KM je krenuo mkv da pusta u slow motion fajl pa sam pustio iz MP koji mi sluzi na kompu samo da proverim kada neki fajl ne moze da se pusti pa da vidim da li ce iz njega pustiti. Imao sam sta da vidim, odma sam primetio veliku razliku u slici i bez slow motion problema. Pa sam mislio da moram samo malo da se igram sa podesavanjem, pitam na support forumu kako i sta,... S obzirom da si posvetio vreme i probao da dobijes indetican kvalitet slike postoji sansa da onda KM i ne moze bolje od toga. Malo mi je kao nesto bolje kada sam ukljucio ostrinu ali i dalje je u vecem plusu MP nego KM.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #319 : 08.05.2012. 12:42:53 »
Upravo petljam s Gomom i uspeo sam Haalijem da dobijem puno bolju sliku, ali opet je ne renderuje tako dobro kao u MPC-u. Evo trenutne usporedbe:

Gom:
Spoiler for Hiden:

MPC:
Spoiler for Hiden:

Moraću još malo da petljam oko podešavanja boja, oštrine i dr., jer mi opet u MPC-u slika deluje čistije i lepše.

Videću kako će sve ići s KM-om, pa ću javiti. Ako nekog zanimaju podešavanja u Gomu za ovu gornju sliku, recite (da ne kačim slike badava).


P. S. Neko bi sad rekao kako slika u MPC-u deluje isprano u odnosu na Gom, ali nije. U Gomu su boje prezasićene i slika je premračna, a sliku u MPC-u sam naknadno poboljšao u odnosu na prošlu (razlika je mala, ali primetna: pogledajte oštrinu i boje, čistiji su na ovoj slici). Gledajte samo sliku u MPC-u, pa onda otvorite ovu iz Goma i videćete.


Dopuna: Konačno sam dobio željeni kvalitet slike u Gomu (premda mi je opet za nijansu bolja gornja slika iz MPC-a):

Gom:
Spoiler for Hiden:

ALI, Gom ili nameće šemu boja bez Aera ako odaberem podrazumevani renderer ili ne podržava titlove ako odaberem napredni. ;D Tako da će ostati za gledanje sadržaja za koje nemam ili mi ne trebaju prevodi (makar sam podesio sliku).


Dopuna 2: KM ne haje ni za kakva podešavanja, pa će gotovo sigurno leteti sa sistema kao bela lala.
« Zadnja izmjena: 08.05.2012. 14:11:42 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #320 : 08.05.2012. 14:19:03 »
sve su to nijanse u pitanju, ali meni najbolju sliku daje Splash PRO...

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #321 : 08.05.2012. 17:45:28 »
Daje odličnu sliku, zaista (koristi Atijev Avivo), ali ne vidim suštinsku razliku u odnosu na MPC. Ranije je bila neka besplatna verzija Splasha, ali nije ličila ni na šta, pa sam je maknuo s računara. Nisam ni znao da ima Pro verzija, mada ni ona nema bogzna kakvih podešavanja, samo najosnovnije; čak se ni veličina fonta ne može definisati, a prodaju je za 20 dolara. ???

Splash Pro:
Spoiler for Hiden:
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #322 : 08.05.2012. 18:23:04 »
dobar je Splash, prosle godine sam ga koristio neko kratko vreme al strasno smeta sto se titlovi ne mogu prilagoditi, slika u rangu MPC-a

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #323 : 08.05.2012. 22:34:13 »
@BJ Huja: Zeznuo sam se, ovo je font koji ja koristim: http://www.fontemple.com/free-download/14030-Swiss-721-Narrow-SWA.html. Sad se i u MPC-u klasično mota napred i nazad strelicama, ranije je bilo ctrl + strelica.

@Venen, Aleksa: Pa okačite slike i/ili napišite koje kodeke i podešavanja koristite, šta mi znači U mene je slika boljija u KM-u? >:dj

@Nebojša: Za još veće picajzle evo par zanimljivih tema. :P Pominjali su ih MilanRS i Laza negde, a ja ih dajem ovde:

http://forum.doom9.org/showthread.php?t=146228
http://forums.techarena.in/guides-tutorials/1192826.htm

Hvala  smileyNO1 A meni je i onaj bio odlican  ;D


Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #324 : 14.06.2012. 00:15:08 »
Splash HD player   srcesmajli

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #325 : 17.06.2012. 00:35:18 »
KM Player Plus verzija 3.2.0.19 - radi savrseno po svim pitanjima, koristim Windows 8. Daleko najkvalitetniji zvuk. Slika je besprekorna vec na 420, o 720p i 1080p da i ne pricam. Najbrze se odaziva na komande. Rade svi daljinci koje inace koristim na kompjuteru. Slika na drugom monitoru savrsena, na TV-u takodje. Apsolutno najbolji plejer ikada (imam instalirano sve sto se pominje na zadnjih 5 stranica, nista ni da priviri!). Nemam pojma zasto se desavaju nekima problemi sa slikom, a i nije da ne verujem - narocito kad ima primer!, ali mislim da to nije do pleyera vec do graficke kartice, setovanja graficke kartice, drajvera za graficku karticu, Windows-a kao takvog. Pre bi tu trebao traziti problem nego u samom plejeru!

To je samo moje skromno misljenje i crtica u vezi "Koji plejer koristite" kao naslova teme! :) Hvala.


Pozdrav!
« Zadnja izmjena: 17.06.2012. 00:37:37 Sceka222 »
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #326 : 17.06.2012. 01:31:06 »
KM Player Plus verzija 3.2.0.19 - radi savrseno po svim pitanjima, koristim Windows 8. Daleko najkvalitetniji zvuk. Slika je besprekorna vec na 420, o 720p i 1080p da i ne pricam. Najbrze se odaziva na komande. Rade svi daljinci koje inace koristim na kompjuteru. Slika na drugom monitoru savrsena, na TV-u takodje. Apsolutno najbolji plejer ikada (imam instalirano sve sto se pominje na zadnjih 5 stranica, nista ni da priviri!). Nemam pojma zasto se desavaju nekima problemi sa slikom, a i nije da ne verujem - narocito kad ima primer!, ali mislim da to nije do pleyera vec do graficke kartice, setovanja graficke kartice, drajvera za graficku karticu, Windows-a kao takvog. Pre bi tu trebao traziti problem nego u samom plejeru!

To je samo moje skromno misljenje i crtica u vezi "Koji plejer koristite" kao naslova teme! :) Hvala.


Pozdrav!

Znas kad ce  da ima bolju sliku od splash HD  pro ex playera , nikad  ;D
Splash enkoduje sliku pomocu hardvera - sto bolja konfiguracija bolja slika , tako da ako imas dobru graficku i monitor , kakav crni km player  ;D

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #327 : 17.06.2012. 13:28:08 »
Znas kad ce  da ima bolju sliku od splash HD  pro ex playera , nikad  ;D
Splash enkoduje sliku pomocu hardvera - sto bolja konfiguracija bolja slika , tako da ako imas dobru graficku i monitor , kakav crni km player  ;D
Splash HD ima neuporedivo manje mogucnosti podesavanja od KM pejera, pocev od slova pa nadalje. Sliku sam poredio tako sto sam pustao isti film na razlicitim plejerima, kao sto svi rade!, i nabolja/najkvalitetnija je na KM plejeru. A pri tom nisam bio sam, bilo nas je cetvoro pa smo zajednicki dosli do zakljucka koji je najbolji plejer (gledali smo BR originalni disk/film). Svo cetvoro prisutnih su se identicno izjasnili. Znaci na istoj kompjuterskoj konfiguraciji, baziranoj na i7 procesoru. Pa ako ta konfiguracija ne valja... :)

Naravno, dopustam da svako ima svoje favorite i da svako za sebe a na osnovu subjektivnih varijanti percepcije forsira omiljeni pleyer. Zato sam i rekao u prosloj poruci da je poruka samo licno misljenje, podrazumevajuci da naslov teme ne iziskuje raspravu. :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #328 : 17.06.2012. 17:53:12 »
Slazem se i ja sam bio razocaran opcijama u splash playeru , ali bitno da mozes da podesis prevod kako ti odgovara ;)
Jedino sto nema za uskladjivanje titlova , doduse ima ali samo +/- 5 sekunde a to je premalo , sve ostalo je ok :)
I ja sam testirao sa oko 20tak playera , mozda nisi bio install PRO provrziju ima dodatne opcije za sliku i zvuk ;)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Koji plejer koristite
« Odgovor #329 : 17.06.2012. 22:00:13 »
Uporedi sa MPC pa ces i te kako primetiti razliku. Ja sam isto bio u ubedjenu da je KM Player pored gomilu svakakvog podesavanja ima i najbolju sliku sve dok slucajno nisam uporedio sa MPC. Zamerio sam najruzniji skin, sirot izbor (nepotrebnih) opcija i presao na njega. Tolko su ocigledne razlike da nije bilo potrebe da se zagledam izmedju reporodukcije ova 2 playera.

Tags: