Autor Tema: Sezona 2018/2019. - Novosti  (Posjeta: 546506 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #780 : 02.12.2010. 19:47:30 »
Gledanost za srijedu, 1. 12. 2010.:
Spoiler for Hiden:




Danas je počela produkcija na novoj seriji kabelskog kanala AMC (Mad Men, Breaking Bad, The Walking Dead). Serija The Killing prva je iz kriminalističko-trilerskog žanra za ovu televiziju. Serija se snima u kanadskom Vancouveru, prva sezona imat će 13 jednosatnih epizoda, a premijerno će biti prikazana u ožujku/martu 2011.



TV Land je odlučio počastiti svoje gledatelje blagdanskim jednosatnim specijalom serije Hot in Cleveland. Specijal će sadržavati razgovore s glavnim glumicama, dosad neviđene snimke pogrešaka sa snimanja, najbolje dijelove iz prve sezone, kao i kratku najavu druge sezone.
Specijal je na rasporedu 12. 12. 2010., a premijera druge sezone je 19. 1. 2011.
« Zadnja izmjena: 03.12.2010. 18:20:21 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline zoran38

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #781 : 03.12.2010. 02:01:33 »
mijau hvala na odgovoru :)

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #782 : 03.12.2010. 09:46:22 »
 :)


Jutros je i službeno potvrđeno sa Showtimea - Dexter je obnovljen za šestu sezonu, koju usput nisu označili kao finalnu, čime ostaju otvorena vrata i za sedmu (no, između šeste i sedme sezone može svašta biti jer standardni ugovori prestaju vrijediti nakon šeste godine, i tada se dogovaraju novi).
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #783 : 03.12.2010. 18:22:03 »
Gledanost za četvrtak, 2. 12. 2010.:
Spoiler for Hiden:

CW je u crvenom jer je u jednom dijelu zemlje na programu bio prijenos footballa, tako da je stvarna gledanost tih serija manja.
« Zadnja izmjena: 07.12.2010. 17:04:23 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #784 : 03.12.2010. 19:13:32 »
:)


Jutros je i službeno potvrđeno sa Showtimea - Dexter je obnovljen za šestu sezonu, koju usput nisu označili kao finalnu, čime ostaju otvorena vrata i za sedmu (no, između šeste i sedme sezone može svašta biti jer standardni ugovori prestaju vrijediti nakon šeste godine, i tada se dogovaraju novi).

Možda ću ispasti glupa, ali moram da pitam. ;D Šta znači to "obnovljen"?
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #785 : 03.12.2010. 19:41:00 »
Znači da je naručena nova sezona, ali štedimo prostor, pa umjesto da kažemo naručena nova sezona stavimo amerikanizam obnovljen/a.
 ;D
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline zoran38

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #786 : 03.12.2010. 21:22:01 »
kolko ja vidim moj office se sasvim solidno drzi sto se tice rejtinga i 7.sezonu !? :)

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #787 : 03.12.2010. 22:02:37 »
kolko ja vidim moj office se sasvim solidno drzi sto se tice rejtinga i 7.sezonu !? :)
The Office je NBC-jeva serija broj jedan što se tiče rejtinga.
Na drugom i trećem mjestu su komedije Outsourced i 30 Rock. Začudo, nema drama pri vrhu.

A večerašnja vijest, koja je upravo stigla, tiče se NBC-ja i njihova procedurala Chase. Iako je prije nekoliko tjedana serija dobila full season pick-up, odnosno naručena je puna sezona od 22 epizode, ta je narudžba danas smanjena za četiri. Tako će se Chase oprostiti od gledatelja sa snimljenih i emitiranih 18 epizoda.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline hobotnica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • I ♥ 720p/1080p
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #788 : 05.12.2010. 15:29:31 »
The Office je NBC-jeva serija broj jedan što se tiče rejtinga.
Na drugom i trećem mjestu su komedije Outsourced i 30 Rock. Začudo, nema drama pri vrhu.

A večerašnja vijest, koja je upravo stigla, tiče se NBC-ja i njihova procedurala Chase. Iako je prije nekoliko tjedana serija dobila full season pick-up, odnosno naručena je puna sezona od 22 epizode, ta je narudžba danas smanjena za četiri. Tako će se Chase oprostiti od gledatelja sa snimljenih i emitiranih 18 epizoda.

Outsourced smileyNO1

Nego zašto je nepoznata sudbina CSI triologije?  (CSI New York je pod upitnikom, dok ostale vrlo vjerojatno ide nova sezona)

jel se zna koliko će epizoda imati V? (sad sam pročitao da je trebala imati 13, pa su je srezali na 10  cry1)
ovaj promo je za prste polizati jedva čekam 4.1 i početak prikazivanja  :mjuza

http://www.youtube.com/watch?v=9WXtOP8L06I
« Zadnja izmjena: 05.12.2010. 15:51:55 hobotnica »

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #790 : 05.12.2010. 20:05:48 »
Outsourced smileyNO1
Slažem se s tvojom ocjenom, ali bojim se da će serija već sljedećom epizodom drastično pasti (20. 1. 2011. u 22.30 h).

Citat:
Nego zašto je nepoznata sudbina CSI triologije?  (CSI New York je pod upitnikom, dok ostale vrlo vjerojatno ide nova sezona)
Pa i nije toliko nepoznata sudbina - franšiza polako, ali sigurno umire. CSI: NY je krajem prošle sezone prebačen na petak da polako, za sezonu ili najviše dvije, tu i umre. CSI: Miami je prebačen na nedjelju, kako bi jak lead-in ponedjeljkom bio iskorišten za lansiranje nove serije (što je donekle i uspjelo, ali ne baš u onoj mjeri u kojoj su to CBS-ovci očekivali). I nakon odličnih rezultata gledanost prošlih sezona, Miami nije ispunio očekivanja, čak niti ne osvaja svoj vremenski period kao što je to nekad činio. Nastavi li se ovako i u proljeće Miami će biti otkazan prije New Yorka. I tako začetnik franšize ostaje najjači, CSI: Crime Scene Investigation četvrtkom ne postiže bajne brojke kakve bi na CBS-u voljeli, ali je zasad najjača karika toga lanca. Odu li Miami i NY na kraju sezone na finalni počinak, preseljenje originalnog CSI-ja s četvrtka na petak bit će sigurna stvar.

Citat:
jel se zna koliko će epizoda imati V? (sad sam pročitao da je trebala imati 13, pa su je srezali na 10  cry1)
Zna se, naravno. Odgovorio si sam sebi na pitanje - bit će 10 epizoda.
Dakle, narudžba je srezana s 13 na 10, kažu zbog Dancing with the Stars Results Showa, ali što god razlog bio, smanjenje broja epizoda ukazuje samo na jedno - otkazivanje serije na kraju sezone.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline hobotnica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • I ♥ 720p/1080p
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #791 : 05.12.2010. 20:17:51 »
Citat: mijau
Slažem se s tvojom ocjenom, ali bojim se da će serija već sljedećom epizodom drastično pasti (20. 1. 2011. u 22.30 h).

i ja imam isti osjećaj, a još ako i Chucka ukinu onda će samo zaokružiti razočaranje.


Citat: mijau
Pa i nije toliko nepoznata sudbina - franšiza polako, ali sigurno umire. CSI: NY je krajem prošle sezone prebačen na petak da polako, za sezonu ili najviše dvije, tu i umre. CSI: Miami je prebačen na nedjelju, kako bi jak lead-in ponedjeljkom bio iskorišten za lansiranje nove serije (što je donekle i uspjelo, ali ne baš u onoj mjeri u kojoj su to CBS-ovci očekivali). I nakon odličnih rezultata gledanost prošlih sezona, Miami nije ispunio očekivanja, čak niti ne osvaja svoj vremenski period kao što je to nekad činio. Nastavi li se ovako i u proljeće Miami će biti otkazan prije New Yorka. I tako začetnik franšize ostaje najjači, CSI: Crime Scene Investigation četvrtkom ne postiže bajne brojke kakve bi na CBS-u voljeli, ali je zasad najjača karika toga lanca. Odu li Miami i NY na kraju sezone na finalni počinak, preseljenje originalnog CSI-ja s četvrtka na petak bit će sigurna stvar.

Ja se samo nadam da će bar Miami ostati jer u cijelom serijalu najbolji, ali ipak šteta jer svaki od njih ima nešto zbog čega se gleda i zbog čega je zanimljiv, nadam se da će se serijal nastaviti.


Citat: mijau
Zna se, naravno. Odgovorio si sam sebi na pitanje - bit će 10 epizoda.
Dakle, narudžba je srezana s 13 na 10, kažu zbog Dancing with the Stars Results Showa, ali što god razlog bio, smanjenje broja epizoda ukazuje samo na jedno - otkazivanje serije na kraju sezone.

Zar nije bio isti slučaj i s prvom sezonom s rezanjem broja epizoda?
ja se nadam da će ovo zaživiti duže od 2 sezone jer stvarno je serija dobra a epizode se i ovako i onako daju na kapaljku.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #792 : 05.12.2010. 20:28:42 »
Pa i nije toliko nepoznata sudbina - franšiza polako, ali sigurno umire. CSI: NY je krajem prošle sezone prebačen na petak da polako, za sezonu ili najviše dvije, tu i umre. CSI: Miami je prebačen na nedjelju, kako bi jak lead-in ponedjeljkom bio iskorišten za lansiranje nove serije (što je donekle i uspjelo, ali ne baš u onoj mjeri u kojoj su to CBS-ovci očekivali). I nakon odličnih rezultata gledanost prošlih sezona, Miami nije ispunio očekivanja, čak niti ne osvaja svoj vremenski period kao što je to nekad činio. Nastavi li se ovako i u proljeće Miami će biti otkazan prije New Yorka. I tako začetnik franšize ostaje najjači, CSI: Crime Scene Investigation četvrtkom ne postiže bajne brojke kakve bi na CBS-u voljeli, ali je zasad najjača karika toga lanca. Odu li Miami i NY na kraju sezone na finalni počinak, preseljenje originalnog CSI-ja s četvrtka na petak bit će sigurna stvar.


isss, samo ne ny to mi je najbolja serija  :( :( steta, nadam se bar jos jednoj sezoni, meni u i dalje odlicni, i bolji i od lv-a i miamia... :(
« Zadnja izmjena: 05.12.2010. 20:42:43 MilanRS »

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #793 : 05.12.2010. 21:36:29 »
@mijau

Zna li se sto za SoA kad ce premijera 4-te sezone ?
Ili je jos uvijek rano za sve.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #794 : 05.12.2010. 21:58:56 »
Krajem devetog/početkom desetog mjeseca sljedeće godine.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #795 : 07.12.2010. 17:22:38 »
Zar nije bio isti slučaj i s prvom sezonom s rezanjem broja epizoda?
ja se nadam da će ovo zaživiti duže od 2 sezone jer stvarno je serija dobra a epizode se i ovako i onako daju na kapaljku.
Ne, serija V nije doživjela rezanje broja epizoda u prvoj sezoni, bile su programirane onako kako jesu zbog ZOI.




Vikend gledanost:
Spoiler for Gledanost za petak, 3. 12. 2010.:

Spoiler for Gledanost za subotu, 4. 12. 2010.:
Spoiler for Gledanost za nedjelju, 5. 12. 2010.:




Prvo obavimo otkazivanja: s FX-a stiže službena obavijest da je serija Terriers ukinuta nakon odemitirane prve sezone i 13 epizoda. Finale je imalo rejting od 0.3 poena.

ABC po drugi put povlači seriju The Whole Truth iz svog rasporeda (ovaj put konačno). Vremenski period će tijekom prosinca ispuniti reprize serija Modern Family i Cougar Town.



Ostajemo pri ABC-ju; danas su objavili premijere sezona za serije Off the Map i Mr. Sunshine te Happy Endings.
Off the Map će upasti srijedom od 10-11pm od 12. 01. 2011., a Mr. Sunshine posuđuje termin serije Cougar Town, ali samo osam tjedana.

Evo pregleda:
9. 2. - 6. 4. 2011.:
8:00 p.m.                    “The Middle”
8:30 p.m.                    “Better with You”
9:00 p.m.                    “Modern Family”
9:30 p.m.                    “Mr. Sunshine”
10:00 p.m.                  “Off the Map”

13. 4. 2011. do kraja sezone:
8:00 p.m.                    “The Middle”
8:30 p.m.                    “Better with You”
9:00 p.m.                    “Modern Family”
9:30 p.m.                    “Cougar Town”
10:00 p.m.                  “Happy Endings”
10:30 p.m.                  “Modern Family” reprize.
« Zadnja izmjena: 11.12.2010. 11:22:54 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #796 : 07.12.2010. 17:52:04 »
A evo i gledanosti za ponedjeljak, 6. 12. 2011.:
Spoiler for Hiden:


Čini mi se da ABC neće tako skoro vraćati Skating with the Stars u program.  ;D
« Zadnja izmjena: 11.12.2010. 11:23:05 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #797 : 08.12.2010. 13:32:49 »
Za ljubitelje FOX-ove serije Lie to me, ne baš dobre vijesti. Mreža je odlučila kako neće naručivati dodatne epizode ove sezone. Tako da 13 ostaje konačni broj epizoda u trećoj sezoni.
Što to znači za sljedeću godinu? Pa, serija koja jesen započne s 13 epizoda, a ne dobije narudžbu za dodatne, u sljedećoj sezoni ne vraća se na male ekrane.



R/C indeks na prvoj stranici je ažuriran, a do kraja sljedećeg tjedna bit će ažurirani i datumi midseason premijera za mreže i kabelske televizije.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #798 : 08.12.2010. 14:45:22 »
Samo da se smješko nasmije za Parenthood, ostali R/C indeksi su (meni) potaman. :)

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #799 : 08.12.2010. 16:20:44 »
Za ljubitelje FOX-ove serije Lie to me, ne baš dobre vijesti. Mreža je odlučila kako neće naručivati dodatne epizode ove sezone. Tako da 13 ostaje konačni broj epizoda u trećoj sezoni.
Što to znači za sljedeću godinu? Pa, serija koja jesen započne s 13 epizoda, a ne dobije narudžbu za dodatne, u sljedećoj sezoni ne vraća se na male ekrane.
nekako sam ovo i ocekivao, postala mi je dosadna, kao da gube ideje sta ce raditi Cal :(

Offline hobotnica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • I ♥ 720p/1080p
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #800 : 08.12.2010. 17:50:04 »
epizode S03E07 - Veronica i S03E08 - Smoked stvarno su me razočarale, nisu bile na nivou prijašnjiš, ali svakako šteta na ovim vijestima i samoj činjenici da će biti još samo 5 epizoda  :(

Offline Coach Taylor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #801 : 08.12.2010. 17:56:57 »
Za ljubitelje FOX-ove serije Lie to me, ne baš dobre vijesti. Mreža je odlučila kako neće naručivati dodatne epizode ove sezone. Tako da 13 ostaje konačni broj epizoda u trećoj sezoni.
Što to znači za sljedeću godinu? Pa, serija koja jesen započne s 13 epizoda, a ne dobije narudžbu za dodatne, u sljedećoj sezoni ne vraća se na male ekrane.



R/C indeks na prvoj stranici je ažuriran, a do kraja sljedećeg tjedna bit će ažurirani i datumi midseason premijera za mreže i kabelske televizije.

Mijau,sve to stoji,ali valjda znaš da će Lie To Me,ako bude obnovljen,99% ići u ljetnjoj šemi,pošto ovaj demo koji oni imaju nije zadovoljavajuć za prime time  ;)

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #802 : 08.12.2010. 18:34:01 »
I tu je jedna caka, da su planirali emitirati epizode i na ljeto (kao ove godine), onda bi objava već došla ranije da im omoguće normalne pripreme za snimanje nastavka. Ako misliš da će ići na ljeto 2012., teško. Jedina ljetna serija koja je u posljednjih desetak i više godina dobila novu sezonu je Rookie Blue. Međutim, Lie to me previše stoji da bi ga snimali kao isključivo ljetnu seriju.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #803 : 08.12.2010. 19:27:23 »
Zaboravio si Psych, koji je dobio i narednu sezonu, a počinje avgusta ;)

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #804 : 08.12.2010. 19:32:26 »
Možda nisam bio dovoljno precizan, moja greška.
Kad kažem da ljetne serije nisu dobile novu sezonu, to se odnosi na velike mreže, kablovske televizije redovito emitiraju ljeti zbog manje konkurencije od strane mreža, tako da njih ne računam u ovom kontekstu.
 :)
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Coach Taylor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #805 : 08.12.2010. 22:42:19 »
I tu je jedna caka, da su planirali emitirati epizode i na ljeto (kao ove godine), onda bi objava već došla ranije da im omoguće normalne pripreme za snimanje nastavka. Ako misliš da će ići na ljeto 2012., teško. Jedina ljetna serija koja je u posljednjih desetak i više godina dobila novu sezonu je Rookie Blue. Međutim, Lie to me previše stoji da bi ga snimali kao isključivo ljetnu seriju.

Naravno da nisam govorio o ljetu 2012  ???
Nego mi je čudno što se čak ni ne šuška u određenim krugovima da je serija neslužbeno već otkazana.
Realno,FOX-u je LIE TO ME sasvim solidan performer preko ljeta. Mada,sa njima se nikada ne zna,ne bi me čudilo ni da otkažu i LIE TO ME i FRINGE i HUMAN TARGET  rofl

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #806 : 08.12.2010. 23:03:36 »
Realno,FOX-u je LIE TO ME sasvim solidan performer preko ljeta.
Ovo ljeto su ga očito iskušavali tako, ali izgleda da nisu bili zadovoljni rezultatima.

Citat:
Mada,sa njima se nikada ne zna,ne bi me čudilo ni da otkažu i LIE TO ME i FRINGE i HUMAN TARGET  rofl
Kad se uzme u obzir da im je dosta veliki dio primetimea za sljedeću godinu već gotovo pa ispunjen, a i svakako će htjeti ubaciti i neke nove serije, sve tri navedene serije su vjerojatniji kandidati za otkazivanje nego za naručivanje nove sezone.



Kad smo već kod Fringea, sa zimske stanke će se vratiti tjedan dana ranije, u petak 21. 1. 2011. Bit će emitirano šest epizoda zaredom bez prekida dp prvih repriza.



I jedna pomalo bizarna vjestica: nezaposleni obožavatelj serije Chuck, Douglas Allen Smith Jr. iz Oregona, zakonski je promijenio ime u Captain Awesome kao homage liku dr. Devona ‘Captain Awesome’ Woodcomba kojega igra Ryan McPartlin.



Spoiler for Gledanost za utorak, 7. 12. 2010.:

« Zadnja izmjena: 11.12.2010. 11:23:23 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #807 : 09.12.2010. 00:28:05 »
I jedna pomalo bizarna vjestica: nezaposleni obožavatelj serije Chuck, Douglas Allen Smith Jr. iz Oregona, zakonski je promijenio ime u Captain Awesome kao homage liku dr. Devona ‘Captain Awesome’ Woodcomba kojega igra Ryan McPartlin.
kakav car  rofl rofl

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #808 : 11.12.2010. 11:42:25 »
Spoiler for Gledanost za srijedu, 8. 12. 2010.:

Spoiler for Gledanost za četvrtak, 9. 12. 2010.:

Podaci o gledanost malo kasne, imao sam nekih poteškoća s "prozorima" ovih dana, ali sad je valjda sve u normali.
Postavljeni su i finalni podaci za cijeli tjedan



Iz ostalih vijesti:

TNT je objavio kako će 2011. biti emitirana finalna sezona serije The Closer s Kyrom Sedgwyck. Produkcija sedme sezone od 15 nastavaka počinje u proljeće.



Sa Starza stiže obavijest kako će šestodijelna serija Spartacus: Gods of the Arena premijeru doživjeti u petak, 21. 1. 2011.



Američki stand-up komičar Dane Cook dobio je gostujuću ulogu u seriji Hawaii Five-0. Glumit će brata Dannyja Williamsa (Scott Caan). Zasad je sigurno da će se pojaviti u jednoj epizodi koja će biti emitirana u veljači/februaru.



NBC je srezao broj epizoda za seriju Love Bites s 13 na 9. Ipak, tvrde kako su iznimno zadovoljni dosad snimljenim i viđenim, te da vjeruju u seriju. No, datuma premijere još uvijek nema na vidiku. Ipak, analitičari se slažu, bude li serija imala dobru gledanost (jednom kad krene s prikazivanjem), vratit će se i na godinu.



Kad smo kod NBC-ja valja spomenuti da razvijaju novu dramu smještenu u 60-e godine prošlog stoljeća, a radnja bi se vrtila oko Playboyevih zečica koje rade u njujorškom noćnom klubu. Radni naziv je Playboy.



Za kraj zanimljivost iz svijeta realityja: A&E je ukinuo i maknuo s programa novi reality show Davida Hasselhoffa, imena The Hasselhoffs, nakon samo jedne emitirane epizode.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sezona 2010./2011. - Sve na jednom mjestu!
« Odgovor #809 : 12.12.2010. 19:58:50 »
Mijau je l' No ordinary ostao na trinaest epizoda za prvu sezonu? Nece biti produzenja?

Tags: