Autor Tema: The Walking Dead: World Beyond  (Posjeta: 2326 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
The Walking Dead: World Beyond
« : 03.10.2020. 11:26:04 »

Opis:
Serija govori o prvoj generaciji rođenoj i odgojenoj u post-apokaliptičnom svetu. U središtu radnje su dve sestre koje sa svojim prijateljima napuštaju svoje sigurno mesto kako bi se suočile s poznatim i nepoznatim opasnostima.


Žanr: drama, horor, naučno-fantastična
Kanal: AMC
Godina: 2020.


IMDb
TVDb
Wkipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 07.10.2020. 09:49:47 maksi »

Offline Nneemmaanjnjaa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: World Beyond
« Odgovor #1 : 03.10.2020. 12:33:04 »
Nije mi leglo toliko, bar prva epizoda, ali volim radnju u tom post-apokaliptičnom svetu, pa cu nastaviti.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: World Beyond
« Odgovor #2 : 03.10.2020. 20:36:25 »
Nije valjda još ovog smeća? Šta je sledeće? Zombiji i vrtić  :dash

Offline joka0807

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • I love it when a plan comes together
Odg: The Walking Dead: World Beyond
« Odgovor #3 : 04.10.2020. 08:00:03 »
Tek od nedavno sam počeo pratiti serijal TWD i mogu reći da sam sa originalnom serijom bio zadovoljan sve sam sezone odgledao, bilo je oscilacija ali sve u svemu mi je bila jako dobra s obzirom da do sada nisam bio fan žanra.
Onda sam krenuo na spin off Fear the walking dead očekujući nešto ali s obzirom na neuvjerljive likove evo se mučim natjerati se pogledati sljedeću epizodu. Trenutno sam na polovici druge sezone.
E sada.... ova mi se čini odlicna iako još nisam pogledao prvu ep. Veselim se njenom gledanju i nadam se da neće razočarati kao fear twd.....

Offline Saky

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead: World Beyond
« Odgovor #4 : 06.10.2020. 16:22:40 »
Izgleda kao nešto što ću poćeti gledati, te odustati na pola. Isto kao TWD i Fear TWD.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Walking Dead: World Beyond
« Odgovor #5 : 20.10.2020. 18:02:17 »
Cudno je da se ovo prevodi a Fear TWD jos uvek ne...

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: The Walking Dead: World Beyond
« Odgovor #6 : 20.10.2020. 22:14:56 »
Sve mogu da svarim,losu sezonu ili sezone kao sto je imao TWD,ali ova serija je stvarno ispod svakog kvaliteta,sledeca walking dead serije ce verovatno da bude na nickelodeon junior...
Gomila tinejdzera pokusava da ubija zombije koji idu malo brze od puzeva i dijalozi koji su toliko isfusareni i puni klisea...bas bas lose.

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead: World Beyond
« Odgovor #7 : 16.11.2020. 02:01:23 »
Sve se slažem sa tobom. Toliko debiloznih dijaloga vode da mi se povraća... A i ona "fora" sestara sa pokazivanjem srednjeg prsta u skoro svakoj epizodi, daaaaaaaaaj. Izašli napolje, preživeli zapaljenu hordu, našli zašiljen kamen, vrpcom vezali za drvo, dobili ubitačno oružje... Bole me oči... :dash :dash

Jedini (možda) zanimljiv detalj su oni sa helikopterom ali samo zbog moguće povezanosti sa originalom i fear twd.

Vrhunsko smeće koje neću nastaviti da gledam (to mi se jako retko dešava).