Autor Tema: Pitanje??  (Posjeta: 9910 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline debeli zeka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
  • Hi, I'm Theodor :)
Re: Pitanje??
« Odgovor #30 : 08.02.2010. 13:43:35 »
Ovako: Rezervacije postoje zbog toga da se nebi to događalo.
Međutim, ukoliko si ti već prevela, i taj titl zadovoljava uvjete kvalitete, tvoj titl će biti postavljen,
no savjetujem ti da se čuješ preko Privatne Poruke sa osobom koja je rezervirala tu seriju, tako
da se eventualno dogovorite oko daljnje podjele posla.

Ok, hvala ti. Baš sam zato i pitala, ne želim da kršim pravila. Kontaktiraću onog ko je rezervisao, pa ćemo se dogovoriti.
Hvala još jenom i pozdrav!

Offline the kid

  • malo lud
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • EM
Odg: Pitanje??
« Odgovor #31 : 02.06.2011. 22:36:09 »
Ne znam gde da postavim ovakvo pitanje, pa ako postoji neki tutorijal ili adekvatna tema, molim da me uputite tamo.


DakleM,

Skidao sam (probno) nekoliko epizoda, sa nekih sajova gde se epizode skinu upakovane u WinRAR-u. Kada pokušam da ih raspakujem,
nešto se komplikuje, te iste epizode ne mogu da sačuvam na kompjuteru. Da nešto nije u redu sa računarom, pa i da shvatim. Međutim,
dva,tri puta sam uspeo da ekstraktujem, ali nikako da zapamtim na koji način:-X . Nije neki ne znam kakav problem, ali počinje da zamara.

Hvala unapred.
zkarlov voli Evu sardinu, a ja volim Evu Mendez.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Pitanje??
« Odgovor #32 : 02.06.2011. 22:55:16 »
da li odrediš folder u koji se raspakuju? Možda ti je po defaultu u temp direktorijumu.

Offline the kid

  • malo lud
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • EM
Odg: Pitanje??
« Odgovor #33 : 02.06.2011. 23:32:47 »
da li odrediš folder u koji se raspakuju? Možda ti je po defaultu u temp direktorijumu.

jeste, to sam provalio, ali i tu je spakovan u WinRAR i kad pokušavam da ga otvorim - zeza  :no-no
zkarlov voli Evu sardinu, a ja volim Evu Mendez.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Pitanje??
« Odgovor #34 : 02.06.2011. 23:36:13 »
Moraš malo bolje objasniti na koji te to način zeza.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitanje??
« Odgovor #35 : 03.06.2011. 00:13:36 »
Ne znam gde da postavim ovakvo pitanje, pa ako postoji neki tutorijal ili adekvatna tema, molim da me uputite tamo.


DakleM,

Skidao sam (probno) nekoliko epizoda, sa nekih sajova gde se epizode skinu upakovane u WinRAR-u. Kada pokušam da ih raspakujem,
nešto se komplikuje, te iste epizode ne mogu da sačuvam na kompjuteru. Da nešto nije u redu sa računarom, pa i da shvatim. Međutim,
dva,tri puta sam uspeo da ekstraktujem, ali nikako da zapamtim na koji način:-X . Nije neki ne znam kakav problem, ali počinje da zamara.

Hvala unapred.

Uradi ovako


Offline the kid

  • malo lud
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • EM
Odg: Pitanje??
« Odgovor #36 : 03.06.2011. 00:27:41 »
redosled je ovakav :

- kad se downloaduje, automatski se spremi kao Win RAR ZIP archive u Temp. files.
- dvoklikom se otvara novi prozor, gde pored imena epizode stoji i (evaluation copy).
- novi dvoklik me dovodi na identičan prozor, ali je sada u njemu žuti (klasičan folder) umesto winrara...
- novi dvoklik otvara taj folder i u padajućem nizu sad stoji 20-tak delova (opet kao Win RAR archive).
- dvoklikom se tada dolazi (konačno) na folder sa video clipom, ali umasto da ga jednostavno otvorim dvoklikom ili
  prevlačenjem na radnu površinu, izbacuje mi novi prozorčić sa porukom : you need to have the following volume
  to continue extraction
i ispod dugme BROWSE ,uz pomoću kog bi trebao nešto da odaberem, ali ne znam šta.

- Dva ili tri puta sam uspeo da otvorim (ne znam ni sam kako posle ovoliko pokušaja) ,ali više jok.

edit : heller , upravo kad to uradim, otvara mi onu poruku u boldu
  
zkarlov voli Evu sardinu, a ja volim Evu Mendez.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitanje??
« Odgovor #37 : 03.06.2011. 00:41:29 »
To je dvaput zapakovano. Otpakuj jednom iz trećeg koraka, tj. ceo žuti folder, pa po drugi put raspakuj delove u njemu.

Tim postupkom koji si gore izložio program ne može da očita druge delove unutar foldera kad sve direktno otvaraš u WinRAR-u bez jednog prethodnog raspakivanja, i zato ti javlja tu poruku.

Ili ti nisi možda skinuo sve delove?
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline the kid

  • malo lud
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • EM
Odg: Pitanje??
« Odgovor #38 : 03.06.2011. 00:55:09 »
To je dvaput zapakovano. Otpakuj jednom iz trećeg koraka, tj. ceo žuti folder, pa po drugi put raspakuj delove u njemu.

Tim postupkom koji si gore izložio program ne može da očita druge delove unutar foldera kad sve direktno otvaraš u WinRAR-u bez jednog prethodnog raspakivanja, i zato ti javlja tu poruku.

Ili ti nisi možda skinuo sve delove?

hvala majstore ! Bold je ključna stvar u celoj priči. Jeste zahebano, ali radi  smileyNO1

edit : zapravo, hvala svima.
« Zadnja izmjena: 03.06.2011. 01:06:12 the kid »
zkarlov voli Evu sardinu, a ja volim Evu Mendez.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Pitanje??
« Odgovor #39 : 12.06.2011. 14:46:34 »
Ajde ovde ću da pitam... Zašto ne mogu neku seriju da izbacim iz favorita? Stavio sam je pre nekog vremena da bih lakše dolazio do prevoda i sad kad hoću da je izbacim piše da je izbačena, odem na refresh i ona je i dalje tu. Ne kapiram...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitanje??
« Odgovor #40 : 12.06.2011. 15:00:10 »
Isti slučaj kod mene. Pokušao sam i da se izlogujem, obrišem kolačiće i ostale gluposti, na još nekoliko načina i još uvek su tu.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Tags: