Autor Tema: Inés del alma mía  (Posjeta: 1082 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Inés del alma mía
« : 22.08.2020. 01:50:14 »

Opis:
Ova istorijsko ljubavna drama zasnovana je na stvarnim događajima. Serija je adptacija istoimenog svetskog bestseler romana Isabel Aljende.
Ines Suares je mlada i siromašna krojačica rodom iz Estremadure, koja odlazi u Novi svet u potragu za svojim mužem koji se otisnuo preko Atlantika sledeći svoje snove o slavi i bogatstvu, kao mnogi Španci onog vremena – i za životom punim avantura, uskraćenim ženama u društvu XVI veka. U Americi Ines ne pronalazi muža, ali doživljava strastvenu ljubav s Pedrom de Valdivijom, maršalom bojnog polja Fransiska Pisara, s kojim će preživeti mnogobrojne opasnosti i neizvesnosti tokom osvajanja i osnivanja Kraljevine Čile.

Međunarodni naziv: Inés of My Soul
Žanr: istorijska, biografska, drama
Kanal: Amazon
Godina: 2020.
Jezik: španski
Scenario: Paco Mateo
Režija: Nicolás Acuña, Alejandro Bazzano
Uloge: Elena Rivera, Eduardo Noriega, Benjamín Vicuña, Enrique Arce, Carlos Bardem, Patricia Cuyul, Juan Fernández, Pedro Fontaine, Elvis Fuentes, Rafael de la Reguera, Ismael Martínez, Francesc Orella, Francisco Ossa, Mauricio Paniagua, Daniela Ramírez, Gastón Salgado, Andrea Trepat, Nicolás Zárate


IMDb
TVDb
Wikipedia
Formula TV


« Zadnja izmjena: 23.08.2020. 14:38:34 maksi »

Offline Black canary

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: Inés del alma mía
« Odgovor #1 : 24.10.2020. 19:27:41 »
Pogledala sam dve epizode, ali me nervira sto mnogo odstupaju od knjige. Ne znam zasto je toliko tesko pratiti knjigu.