Autor Tema: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)  (Posjeta: 3026 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5744
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)
« : 23.06.2019. 16:49:46 »

Opis:
Otkako su se neprikosnoveni provoditelj zakona Hobbs (Johnson), odani agent američke Diplomatske sigurnosne službe, i bezakoni izopćenik Shaw (Statham), bivši operativac britanske vojne elite, prvi put suočili u filmu Brzi i žestoki 7, dvojac se neprestano sukobljava I pokušavaju uništiti jedan drugoga. Ali kada genetski pojačani anarhist Brixton (Idris Elba) stječe kontrolu nad podmuklom biološkom prijetnjom koja zauvijek može promijeniti čovječanstvo - i porazi najbolju, briljantnu i neustrašivu agenticu MI6 (Vanessa Kirby), koja je slučajno Shawnova sestra - dvoje zakletih neprijatelja morat će se udružiti kako bi pobijedili jedinog tipa koji bi mogao biti opakiji od njih samih.

Izvor: blitz-cinestar.hr

Žanr: akcija, avantura, komedija
Zemlja: UK, SAD
Jezik: engleski
Trajanje: trenutno nepoznato
Režija: David Leitch
Scenario: Chris Morgan, Gary Scott Thompson
Uloge: Dwayne Johnson, Vanessa Kirby, Eiza González, Jason Statham, Idris Elba, Helen Mirren, Eddie Marsan, Teresa Mahoney, Cliff Curtis, Joe Anoa'i, Viktorija Faith, Stephanie Vogt, Michel Alexandre Gonzalez, John Tui, Conlan Casal

IMDb

« Zadnja izmjena: 24.06.2019. 23:18:31 zkarlov »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)
« Odgovor #1 : 23.04.2020. 13:07:47 »
prvih 45 minuta-sat vremena, stvarno sam uživao u filmu. zabavan je, akcija je odlična, ova dvojica su odlična. i onda mi je sve previše počelo sličiti ne na Fast and Furious (koje nisam ni gledao od 5. nastavka), nego na spoj Mad Maxa, Terminatora i Moane - kad dođu D Rockovoj obitelji mi je bio deal-breaker. Pretjerali su.

8/10 bilo bi puno više da je film kraći pola sata i bez forsiranja sulude akcije