Autor Tema: Der verlorene Bruder (2015)  (Posjeta: 989 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5747
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Der verlorene Bruder (2015)
« : 09.03.2020. 20:56:47 »

Opis:
Obitelj Blaschke dobro se snašla u Zapadnoj Njemačkoj. Otac je vlasnik male trgovine mješovitom robom koja dobro ide, a planira se i proširiti i postati dobavljač na veliko. Max je sitan u odnosu na svoje vršnjake, ali bistriji od većine pa ako i dobiva batine zbog fizičke podređenosti, ni u čemu se ne podređuje većim dječacima. Jedino katkada ima običaj razgovarati sam sa sobom...
Max ima simpatiju, no ona je simpatija i jednoga od njegovih protivnika. Sve u svemu, život teče mirno u njegovoj obitelji i u njegovom gradiću, imućniji kupuju televizore i gramofone, mladi počinju slušati rock, a profesori oduzimati takve ploče... Jednog dana kad otac i majka kažu Maxu da s njim žele ozbiljno razgovarati, on zna da je na pomolu nešto ozbiljno. Doznaje da je njegov davno izgubljeni stariji brat Arnold, za kojega su vjerovali da je umro od neuhranjenosti kao beba, ipak živ i da se nalazi u domu za siročad...

Izvor: mojtv.hr

Međunarodni naziv: The Lost Brother
Žanr: komedija, drama
Zemlja: Njemačka
Jezik: njemački
Trajanje: 89 min
Režija: Matti Geschonneck
Scenarij: Hans-Ulrich Treichel, Ruth Toma
Uloge: Noah Kraus, Charly Hübner, Katharina Lorenz, Matthias Matschke, Johanna Gastdorf, Flora Thiemann, Anne Brendler, Albrecht Felsmann, Bruno Alexander, Thomas Krutmann, Martin Horn, Felix Vörtler, Rainer Galke, Rita Winkelmann, Peter Trabner

IMDb

« Zadnja izmjena: 09.03.2020. 21:47:32 zkarlov »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.