Razno > Offtopic

DVDSHRINK DVD2ONE DVd ???

(1/5) > >>

livada:
Jedno pitanjce.
Znaci o shrinku i o dvd2one sve znamo al naletio sam nedavno na jedan problem sa RODAMA (seria) koja ima pcm 2.0 zvuk i to je po epizodi ok o600mb . I ja mlad i nadobudan ma nema problema sad cu ja to nabrzaka kroz neki od provjerenih i gore spomenutih samo reauthor i to je to. Al eto nije bilo to to. Nadao sam se izbjec remux i nanovo sve radital gorspomenuti programi nemaju opciju reecode audio streama :(
Eto sd i pitanja Dal netko zna neki (bilo koji) program koji bi mi odzuljao i smanjio audio odnosno konvertiro pcm u mp2 ili ac3 al da ne radim remux i ostale bakrace jer to znam al mi se neda. Znaci nesto jednostavno kao shrink al da uz smanjenje videa ima i smanjenje zvuka.
Hvala-.
Znam da tu ima strih znalaca pa molim neko vrlo jednostavno rijesenje od par 100 kb :) takvi su inace najbolji :)

genius:
Zar dvdshrink ne smanji kvalitetu zvuka isto kao i videa.
Mislim da ima neka opcija u dvdshrinku da izabereš koje ćeš chaptere filma više kompresirat a koje manje. Mislim da je ista stvar i sa zvukom.

Veleno:
Probaj CloneDVD. Meni radi samo tako i nikad problema s njime.

krbo:
Ne vidim nikakav transcoder koji to radi u letu kao sa slikom.

Bit će remuxa...

livada:
Vidim da nisam shvacen.

DVD SHRINK to sigurno ne radi. Jedino ak je izasla nova verzija a znamo da nije :( Ako netko zna to napravit u shrinku nek tocno kaze gdje i sto stisnut al toga kolk oja znam nema.

CloneDVD sam probao u ranijim verzijama i on nije bio ni blizu shrinka po opcijama tako da molim tocnu informaciju da ne instaliranm nesto uzalud.

Jos jednom da spomenem ne zanima me shrinkanje video  (to rade svi spomenuti) nego audiasto ne radi ni jedan spomenuti.

Ffroms Skums i ostali stari znalci ajte malo komentara. Eto mi sljedeceg tutoriala :9

Ovo sto ja trazim nije problem napravit sa remux video audio i klasicni mux sa dvdlabom ili tmpegom al onda moram posle menue slagat itd a to ce mi oduzet previse vremena tak oda opcija shrink audio je ono sto ja trazim i to one click po mogucnosti :)

Vec vidim da cu morat sve kroz dvdlab provuc :( (ode 2-3 sata posla )

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju