Autor Tema: Watchmen  (Posjeta: 2709 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Watchmen
« : 18.01.2019. 20:44:05 »

Opis:
Radnja serije smještena je u alternativnu stvarnost gdje se superheroje smatra negativcima i odvija se trideset godina nakon finala istoimenog kultnog stripa Alana Moorea i Davea Gibbonsa. Watchmeni istražuju ubojstvo jednog od superheroja... 

Izvor: interweb

Žanr: akcija, drama, misterija, znanstvena fantastika
Kanal: HBO
Godina proizvodnje: 2019.
Glumci: Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Frances Fisher, Louis Gossett Jr., Andrew Howard, Jeremy Irons, Don Johnson, Regina King, Jacob Ming-Trent, Tom Mison, Tim Blake Nelson, Dylan Schombing, Sara Vickers, Lily Rose Smith, Adelynn Spoon

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVmaze


Titlovi

« Zadnja izmjena: 21.10.2019. 13:24:38 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Watchmen
« Odgovor #1 : 23.10.2019. 09:22:45 »
Spoiler for Hiden:
Zanimljivo, mislio sam da je uvodna scena iz 1921. također neka alternativna povijest, ali nije. Radi se o stvarnim događajima: https://en.wikipedia.org/wiki/Tulsa_race_riot
Inače, za sad sam zadovoljan, s obzirom da se radi o događajima daleko iza onih opisanih u stripovima.

Offline Frankie Martino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Watchmen
« Odgovor #2 : 26.10.2019. 23:21:43 »
Sta se koji k ovde desava? Ono dopada mi se ali pojma nemam sta se desava mozda bi mogao neko ko ne citao ne znam po cemu je ovo radjeno knjizi ili stripu da napise neki uvodnik nama blejacima posto smo potpuno izgubljeni

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Watchmen
« Odgovor #3 : 09.12.2019. 18:48:59 »
Ostala je jos jedna epizoda do kraja sezone. Meni je ovo odlicno, nadam se da nece nesto uprskati u finalu sezone. Ko niie citao strip, trebao bi pre gledanja serije.