Autor Tema: The Spy  (Posjeta: 1832 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5744
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
The Spy
« : 08.09.2019. 21:02:13 »

Opis:
Serija je inspirirana životom Elija Cohena, Mossadovog agenta koji radi za Izraelsku obavještajnu službu. Tijekom 60-ih, Eli je bio na tajnom zadatku kako bi se približio sirijskim vojnim licima i njihovim imućnim prijateljima s dobrim vezama. Eli je poslan kako bi zadobio povjerenje grupe utjecajnih ljudi i postao njihov dovoljno blizak prijatelj da mu otkriju neke od anti-izraelskih inicijativa. Međutim, kada je napokon postao dio te ekipe više nije bio željan vratiti se svom pravom životu.

Izvor: mojtv.hr

Žanr: dramska, biografska
Kanal: OCS, Netflix
Godina proizvodnje: 2019.
Glume: Sacha Baron Cohen, Hadar Ratzon Rotem, Yael Eitan, Noah Emmerich, Nassim Si Ahmed, Mourad Zaoui, Hicham Goullal, Moni Moshonov, Alona Tal, Uri Gavriel, Hassam Ghancy, Faical Elkihel, Waleed Zuaiter, Hyam Zaytoun, Alexander Siddig, Ait ben Azzouz Brahim, Soumaya Akaaboune, Reymonde Amsallem, Ahmed Boulane, Maria Zreik

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVmaze
Rotten Tomatoes


Titlovi


« Zadnja izmjena: 09.09.2019. 23:13:23 maksi »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: The Spy
« Odgovor #1 : 15.11.2019. 01:02:45 »
Ne znam da li je ovo neko gledao, ali meni uopšte nije legla serija, prekinuo sam posle druge epizode.
Koliko vidim, sve ocene su OK, ali meni jednostavno ne paše Baron u nekoj ozbiljnoj ulozi, ne znam šta bih drugo naveo kao razlog odustajanja od serije.