Autor Tema: Another Life (2019)  (Posjeta: 4378 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Another Life (2019)
« : 13.07.2019. 19:06:23 »

Opis:
Astronautkinja Niko Brekenridž i njena mlada posada suočavaju se sa nezamislivom opasnošću dok odlaze na rizičnu misiju da istraže poreklo vanzemaljskog artefakta koji se misteriozno pojavio na Zemlji. Dok posada pokušava tražiti vanzemaljsku inteligenciju, suočavaju se s neobjašnjivim užasima koji bi mogli značiti kraj njihove misije.

Žanr: drama, naučno-fantastična
Kanal: Netflix
Godina: 2019.


IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 02.08.2019. 18:49:36 maksi »

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #1 : 22.09.2019. 21:49:04 »
Ni jedan komentar ovdje?!  :o

Je li netko gledao? valja li čemu?

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #2 : 30.10.2019. 20:48:12 »
Serija je obnovljena za drugu sezonu.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #3 : 30.10.2019. 20:59:42 »
 clapp

moram priznati da mi se another life svidio, pravi "guilty pleasure". previse je popljuvana i stvarno ova serija je dokaz da odlican scenarij moze biti unisten uzasnom rezijom i produkcijom. imamo citavu paletu SJW-a..od  glupavih studenata koji su poslani u duboki svemir da spasu planetu (mos misliti) ,pederluka, transgendera, kao da je CW radio a ne netflix i starbucksicom koja jedina glumi. ali ko izdrzi prvih 5 epizoda poslije serija uopce nije losa. publika je previse podigla standarde i svako se bavi kritikom. nije breaking bad, lost, the expanse, fringe, i ostale serije visoke produkcije, ali ko voli svemirski sci fi moze proci itekako.

radujem se drugoj sezoni

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #4 : 24.02.2020. 20:06:59 »
U potpunosti se slažem s Augmentom. Serija uopće nije zoliko loša. U početku je radnja malo sporijam ali se u drugoj polovici sezone to popravlja. U svakom slučaju, i ja se radujem drugoj sezoni.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #5 : 22.08.2020. 18:16:09 »
Upravo završih gledanje prve sezone. Podsjeća me na Lost in Space (ova Netflix verzija). Svemirska opera kako se kaže, naivna, na momente imbecilna, sa silnim rupetinama u scenariju, ali eto za ljubitelje tog žanra ni to nije prepreka da se gleda - i bude zadovoljan  :P. I da, radujem se drugoj sezoni, da vidim kako će osmisliti rat sa tim vanzemaljskim zloćama. Ono čemu se ne radujem, je da sam prilično siguran da neće baš paziti na neki dublji smisao bilo čega, cilj će im biti da nasnime 10 epizoda i otaljaju posao. Samo da ne pretjeraju.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #6 : 27.01.2021. 16:33:08 »
Big Brother u svemiru. Mama Katee Sackoff dadilja hrpu nezrele studenčadi. Prva epizoda jedna od najdebilnijih koje sam ikad gledao. Većina likova je sramota za znanstvenu/vojnu zajednicu koju bi trebali predstavljati. Na brodu fali starijih likova. Radnja i postupci likova nekad stvarno imbecilni.

Ali - serija je zabavna, i to mi se svidjelo! Mislio sam da je otkazana, ali super što su je obnovili i dali joj priliku da stane na noge.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #7 : 24.09.2021. 00:49:18 »
Na Netflix novi nastavci stižu 14.10.2021.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #8 : 15.10.2021. 17:56:15 »
Druga sezona zanimljivija od prve, ali radi se o jeftinoj razbibrigi bez nekih pretenzija. Odgleda se lako, za ljubitelje SF-a biće uglavnom prijatno provedeno vrijeme, i to je to. Posegnuli su za kliše rješenjima, opet smo mi Zemljani/ čitaj Ameri ispali najpametniji (niko se neće s nama za*ebavati). Svima koji ste pogledali prvu sezonu, ili volite space opere, preporučujem da se pogleda. Oni koji više cijene svoje slobodno vrijeme, potražite nešto drugo. Jeste, slab sam na ovaj tip serija, pa i neke notorne gluposti koje su nam servirali (poput 7. epizode) sam sažvakao.
Ah, kako sam se uželio neke serije koju su radili inteligentni i kreativni ljudi. Dotad se moramo zadovoljavati sa ovakvim stvarima - jeftinom zabavom za široke narodne mase.

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #9 : 08.12.2021. 02:04:48 »
Serija je odlična za gledanje, a posebno mi se sviđa kraj druge sezone kojim je priča završena ako se ne produži na treću sezonu, a ako se ipak produži imaju materijala i za treću sezonu.
:murija:

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Another Life (2019)
« Odgovor #10 : 23.01.2022. 09:25:04 »
baš su se posrali drugom sezonom. good riddance!