Autor Tema: Lost in Space (2018)  (Posjeta: 11660 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Lost in Space (2018)
« Odgovor #30 : 02.12.2021. 21:16:34 »
Treća sezona najbolja. Taman manjak te 2 epizode u odnosu na prve dvije sezone je smanjilo praznog hoda, a ovaj put su za priču izgleda imali i plan unapred, a ne samo iz nevolje u nevolju.
Kada se shvati, zapravo, da je ovo serija za djecu, ocjene odmah rastu dodatno. Ljubitelji svemirskih opera neće ovo propustiti, smanjite očekivanja i ispašće zabavno, čak i sa nekom fer porukom. Meni bolje od Another Life koji su baš zagrdili sa drugom (i srećom zadnjom) sezonom.
Može se pogledati, s tim da su prve dve sezone, po meni, nešto slabije kvalitete od treće. Možda zato i što su likovi i glumci koji ih glume su se konačno malo uklopili. Serijal je zaokružen.

Offline otkrivenje

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Lost in Space (2018)
« Odgovor #31 : 20.12.2021. 21:08:44 »
Kako nisam imao velika očekivanja od nje ispala je skroz OK serija, čak i za nas malo starije, s obzirom da je PG 7+. Sviđa mi se što je priča zaokružena.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Lost in Space (2018)
« Odgovor #32 : 16.01.2022. 19:01:03 »
baš simpatična serija sa svačime pomalo. uglavnom kvalitetna gluma, zanimljiva radnja, vrhunski soundtrack - kad ste zadnji put čuli pravu filmsku glazbu u nekoj seriji? - diže mi seriju na skroz veći level. Specijalni efekti su fantastični, roboti su odlični....  clapp

Treća sezona najbolja. Taman manjak te 2 epizode u odnosu na prve dvije sezone je smanjilo praznog hoda, a ovaj put su za priču izgleda imali i plan unapred, a ne samo iz nevolje u nevolju.
Kada se shvati, zapravo, da je ovo serija za djecu, ocjene odmah rastu dodatno. Ljubitelji svemirskih opera neće ovo propustiti, smanjite očekivanja i ispašće zabavno, čak i sa nekom fer porukom. Meni bolje od Another Life koji su baš zagrdili sa drugom (i srećom zadnjom) sezonom.
Može se pogledati, s tim da su prve dve sezone, po meni, nešto slabije kvalitete od treće. Možda zato i što su likovi i glumci koji ih glume su se konačno malo uklopili. Serijal je zaokružen.

slažem se s ovim totalno. gledam baš AL drugu sez - loše

Offline Saky

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Lost in Space (2018)
« Odgovor #33 : 22.01.2022. 21:19:42 »
Svwukupno gledajuči, serija je baš ok. Dobro su završili priču.