Autor Tema: Community  (Posjeta: 40110 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Community
« Odgovor #150 : 09.05.2015. 10:03:27 »
Ja sam sa ovonedeljnom epizodom završio sa njima. Hteo sam da pogledam sezonu do kraja ali me jednostavno ne zanimaju više. Povlačim liniju posle treće sezone, ne da je sve nakon toga loše ali je ukupni utisak dosta slabiji.

E sad, ljudi gledaju i sviđa im se i dalje, najbolje probati par epizoda. Sada traju između 25 i 30 minuta.
« Zadnja izmjena: 09.05.2015. 10:08:18 Dersu »

Offline hyde_sb

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 878
  • Spol: Ženski
  • "Sve nešto budali ne smiješ reći da je budala." DD
Odg: Community
« Odgovor #151 : 09.05.2015. 21:10:22 »
meni su odlični i dalje.. mislim da je ova serija jedinstvena i nekako me ne može razočarati.. ispričavam se što kasnim s titlom, malo sam bila u gužvi ovih dana, ali nadam se da će večeras biti na sajtu  :)

Offline hyde_sb

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 878
  • Spol: Ženski
  • "Sve nešto budali ne smiješ reći da je budala." DD
Odg: Community
« Odgovor #152 : 22.05.2015. 21:27:35 »
ova 11. epizoda je vrh, najbolja u 6. sezoni  clapp clapp

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Community
« Odgovor #153 : 02.06.2015. 10:41:24 »
Dopalo mi se finale. Lepo su zaokružili sezonu, koja je imala mane i nedostatke ali to je i dalje dobar Community.
Finale je takvo da su računali da ovo može da bude kraj serije, a opet ostavili prostor za film. Nije nemoguće da se ostvari teorija six seasons and a movie, rekao bih da je to prilično izvodljivo.  :)

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Community
« Odgovor #154 : 03.06.2015. 00:27:39 »
Meni je odlicno bilo finale! I sezona citava je veoma dobra.
I farted during the fourth one, HA gay, boring ass Marvel movies, Chang's pitch, Britta's pitch, Jeff's last pitch su mi highlights ove epizode. :D

Jos ako se desi film, mora se vratit Sirli, Troj, a nadam se i Pirs. :D
« Zadnja izmjena: 03.06.2015. 00:32:37 wwin »

Offline hyde_sb

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 878
  • Spol: Ženski
  • "Sve nešto budali ne smiješ reći da je budala." DD
Odg: Community
« Odgovor #155 : 05.06.2015. 20:46:21 »
iskreno se nadam da će se nastaviti  ???

#andamovie <3

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Community
« Odgovor #156 : 22.06.2015. 22:54:43 »
Odgledah i ja 6. sezonu. Definitivno najgora do sada, epizode su katastrofa bile. Zivi uzas...  Poslednje 4 su bile malo bolje od ostalih, ali svejedno komplet sezona je odvratna bila. Definitivno je Harmon zasrao sve svojim povratkom, mislio sam da ne moze gore od 5. ali evo pokazali su da mogu..

Steta za seriju, prve tri sezone su bile odlicne, cak mi je i cetvrta bila super. Nadam se da nece praviti nikakve nastavke.


Hvala na prevodima!  smileyNO1
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Community
« Odgovor #157 : 01.12.2015. 17:00:49 »
na pola sam druge sezone. hvala na prijevodima, hyde!
 
serija je onako, niš posebno. nasmijem se tu i tamo na neku foru. ima zanimljivi ideja. smeta mi što je jako preachy. svaka epizoda je rađena po istoj šabloni: netko od likova je bad guy epizode, a ostali ga nauče da se tako ne smije ponašati i upute ga na 'pravi put'. i to bi bilo okej da se ne ponavlja SVAKU USRANU EPIZODU. ne sviđa mi se ni to koleđsko okruženje, više sliči na srednju školu.
od likova su mi najbolji Chang, De(j)an, Chewy i onaj psiholog Englez što sad ima vlastiti šou.
nastavljam gledati i ne očekujem da će biti bolje.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Community
« Odgovor #158 : 01.12.2015. 20:17:40 »
nastavljam gledati i ne očekujem da će biti bolje.
I neće. Posle treće sezone nema puno toga novog, da ne kažem dobrog, da se vidi. Changa su upropastili najviše.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Community
« Odgovor #159 : 17.12.2015. 21:37:41 »
pogledao sve. Chevyjev odlazak mi je bio najveći gubitak za seriju. i dalje stoji sve što sam napisao u prethodnom svom komentaru, iako su malo popustili s popovanjem. ali ono s čime su pretjerali je to meta-sranje. postalo im je stalni geg i više nije bilo zanimljivo - ispucali su sve priče vezane uz školu/studiranje pa su se okrenuli TV-filozofiranju.

ukupno gledano, dojam je nešto bolji. šesta sezona je grozna s možda 3-4 dobre epizode.
moram spomenuti epizodu iz 3. sezone kada su u onoj računalskoj igrici. to mi je jedna od najboljih epizoda u tisućljetnoj povijesti televizije.
 
@Dersu - istina, to što si napisao.

budući da sam prije ovoga gledao Parkove i rekreativce, moram malo usporediti.
Parkovi imaju mnogo zanimljivije i simpatičnije likove, u Komuni su mi dobri samo Dekan, Pierce i "onaj psiholog Englez što sad ima vlastiti šou". Changa su stvarno usrali. Ali Komunisti su imali više zanimljivijih epizoda, jednim dijelom zato što su epizode bile zasebne, ali i zbog dosta hrabrih odluka scenarista (mislim na meta-sranje dok je još bilo zanimljivo).

respekt svima koji su prevodili, serija je jako zahtjevna  clapp



Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Community
« Odgovor #160 : 08.01.2016. 01:07:52 »
Serija je otkazana.


Yahoo je rasformirao Yahoo videos, a nije bilo reči da se pregovara sa nekim drugim.

Offline hyde_sb

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 878
  • Spol: Ženski
  • "Sve nešto budali ne smiješ reći da je budala." DD
Odg: Community
« Odgovor #161 : 09.01.2016. 18:05:32 »
Serija je otkazana.


Yahoo je rasformirao Yahoo videos, a nije bilo reči da se pregovara sa nekim drugim.

 grrrr grrrr grrrr grrrr tasmanijski_djavo