Autor Tema: AviAddxSubs  (Posjeta: 23022 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: AviAddxSubs
« Odgovor #30 : 17.02.2013. 19:39:44 »
Program je vrhunski, uistinu jest.. Koristio sam DivxEncoder, AviSub, ali ovaj je najjači..
Hvala, Milane!  clapp
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: AviAddxSubs
« Odgovor #31 : 17.02.2013. 20:02:12 »
Program odlično radi za playere koji podržavaju avi, a ne prikazuju dobro naše prevode.
Za ostalo je najbolje spajati računar na dodatni monitor ili kupiti dvd player novije proizvodnje koji podržava mkv i mp4. Oni sad podržavaju i naše titlove i sve to lijepo izgleda.
Ko nema "vremena" da kupuje novi player, još uvijek postoje po torentima .avi izdanja napravljena od mp4. Poznata scenska grupa koja se time bavi je "AFG".
Npr. CSI New York S09E16 HDTV XviD-AFG 355 MB.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: AviAddxSubs
« Odgovor #32 : 08.11.2015. 20:32:14 »
Meni je ipak tesko naci sve sto zelim u avi formatu, ne znam kako vi uspete pronaci. Sve je mp4.  :facepalm Ima neko neki savet? A taman sam skontala sta i kako sa programcicem, a ono ispade skoro za dzabe...

EDIT: Nema veze, procitala sam druga resenja.
« Zadnja izmjena: 08.11.2015. 21:33:58 Hopey »

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: AviAddxSubs
« Odgovor #33 : 08.11.2015. 22:32:03 »
Meni je ipak tesko naci sve sto zelim u avi formatu, ne znam kako vi uspete pronaci. Sve je mp4.  :facepalm Ima neko neki savet? A taman sam skontala sta i kako sa programcicem, a ono ispade skoro za dzabe...

EDIT: Nema veze, procitala sam druga resenja.
90% stvari se lako nađe u .avi formatu.
Idi na bilo koji torent site, u pretragu upiši: ettv xvid

Tags: