Autor Tema: Our Planet  (Posjeta: 2193 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Our Planet
« : 17.04.2019. 12:06:38 »

Opis:
Novi serijal od osam epizoda predstaviće najdragocenije vrste na planeti i njihova krhka staništa, otkrivajući neverovatna područja na Zemlji na način kako ih nikad do sada nismo videli koristeći najnovije 4k foto-tehnologije.
Ambiciozni četverogodišnji projekat snimljen je u 50 zemalja širom sveta, s preko 600 članova tima koji su proveli više od 3.500 filmskih dana na snimanju. Serija će se usredotočiti na širinu raznolikosti staništa od udaljenih arktičkih divljina i tajanstvenih dubina okeana do golemih krajolika Afrike i raznolikih džungli Južne Amerike.

Izvor: interweb

Žanr: dokumentarna
Kanal: Netflix
Godina: 2019.
Narator: David Attenborough


IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 17.04.2019. 12:18:22 maksi »

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: Our Planet
« Odgovor #1 : 23.04.2019. 05:05:53 »
Uuu, može ovo! :)
Hvala na prevodima. :rose:

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: Our Planet
« Odgovor #2 : 26.04.2019. 05:56:45 »
Znači morao sam da pauziram drugu epizodu i da dođem da napišem utiske o ovom fenomenalnom dokumentarcu!
Kakve scene, drama, muzika, narator, kvalitet snimka, zvuk, priča, emocije...
Veoma edukativan i veoma dobar u podizanju svesti planeti, biljkama i životinjama o kojih zavisimo.
Dokumentarac je 10/10!
Preporuka!
P.S. Bubreg bih prodao da imam jači komp i 4K monitor da gledam ovo, ali bukvalno! ;D

Offline djhollywood

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Our Planet
« Odgovor #3 : 27.04.2019. 12:43:41 »
Znači morao sam da pauziram drugu epizodu i da dođem da napišem utiske o ovom fenomenalnom dokumentarcu!
Kakve scene, drama, muzika, narator, kvalitet snimka, zvuk, priča, emocije...
Veoma edukativan i veoma dobar u podizanju svesti planeti, biljkama i životinjama o kojih zavisimo.
Dokumentarac je 10/10!
Preporuka!
P.S. Bubreg bih prodao da imam jači komp i 4K monitor da gledam ovo, ali bukvalno! ;D

Još bolje 4K TV od 65".  :)

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: Our Planet
« Odgovor #4 : 27.04.2019. 23:36:05 »
Znači morao sam da pauziram drugu epizodu i da dođem da napišem utiske o ovom fenomenalnom dokumentarcu!
Kakve scene, drama, muzika, narator, kvalitet snimka, zvuk, priča, emocije...
Veoma edukativan i veoma dobar u podizanju svesti planeti, biljkama i životinjama o kojih zavisimo.
Dokumentarac je 10/10!
Preporuka!
P.S. Bubreg bih prodao da imam jači komp i 4K monitor da gledam ovo, ali bukvalno! ;D

Još bolje 4K TV od 65".  :)
To je to! clapp

Elem...
David Attenborough Says He Hasn't Got Many Years Left As He Urges Others To Fight Climate Change
Cela vest na:
http://www.ladbible.com/entertainment/film-and-tv-david-attenborough-says-he-hasnt-got-long-left-to-live-20190427